sevgilimden ayrlmal mym? ne olur akl verin.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamsizhayat tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gamsizhayat
  1. gamsizhayat

gamsizhayat Guest

kızlar kafam patlamak üzere ne olur bir akıl verin bana da artık düşünemiyorum.
    internette 1 sene önce tanıştığım, 9 aydır da çıktığım biri var. bu bir sene içerisinde iki kere görüştük. ayrı şehirlerdeyiz. iş adamı kendisi. çok yoğun çalışıyor. bu durum iletişimimizi bayağı sekteye uğratıyor. yani iki gün hiç görüşmediğimiz oluyor. benim ona ulaşma imkanımın olmayacağı şekilde ortadan kaybolduğu oluyor. sonra diyor ki, haftaya çok önemli bir toplantım var, kafamı toparlamak için bilmen nereye gittim. beni mesela cepten aramadığı oluyor iki gün. internetten tek satırlık çok seviyorum, çok özlüyorum falan yazıyor mesela. en son da annesi rahatsızlandı. bayağı ciddi bir hastalık. yine cebi hep kapalıydı. 1-2 kere şirket telefonundan ulaşabildim annesinin durumu ile ilgili bilgi aldım. sonra bir daha aramadım. tam 9 gün. o da aramadı. sonra 9. gün aradı. açmadım. nihayet bitti, annemin durumu iyiye gidiyor, çok özledim, çok seviyorum diye mesaj çekti. 3 gün oldu ben hala bir cevap yazmadım. sadece annesinin durumundan tamamen emin olmak için mesaj çekmiştim ilk aradığından sonra.
    kızlar böyle bir adamla devam edeyim mi? biz evlenmeyi düşünüyoruz. aylarca konuştuklarımız çok güzeldi. ikinci gelişi doğum günüm sebebiyleydi. güzel bir hediye de almış bana. ben inanıyorum gerçekten işlerinin çok yoğun olduğu için ilgilenemediğine. sonra sık gelip gitmemesinin sebebi de aramızda cinsel bir şeyler olmadığı için diye düşünüyorum. yani zannediyorum bunu yaşamadığımız için o zor durumda kalıyor fiziksel olarak, yani yanımda olduğunda.
    kızlar çok uzun oldu ama, sırf yeterli ilgi gömüyorum diye ayrılmalı mıyım? telefon etmediği, mesaj çekmediği, ona bazen hiçbir şekilde ulaşamıyorum diye, boş olduğu hafta sonlarında benim yanıma gelebilecekken arkadaşlarıyla kamp yapıp, şileye sapancaya gibip mangal yaptığı için ondan ayrılmalı mıyım?
    bazı yerlerde saçmaladığımı biliyorum ama, o kadar şişti ki kafam artık bir karar vermek zorundayım ama kafamı toparlayamıyorum. en son 9 gün hiç görüşmedik diyorum. ve 9 günün sonunda artık her şey bitti, annemim durumu iyiye gidiyor, seni bile arayamadım, çok özledim filan diyor.

2. 29 Ağustos 2009
  3. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu hikaye bana çok tanıdık geldi...
    ilişkiye devam edersen çok zor bir ilşki seni bekler. yıpranırsın..
    demedi deme....

4. 29 Ağustos 2009
  5. matarani

matarani Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    811
    Ödül Puanları:
    238
    hayır hayır hayır hayır...devam etmeeeeeeeee

6. 29 Ağustos 2009
  7. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    burda sadece ilgisizlik yok ki, bayağı da bir dönen dolap var bence....

8. 29 Ağustos 2009
  9. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıll...kesinlikle.. bu adamın evli olmadıgına eminmisin bu ayrıntıyı geciyorum yazdıklarına bakarak sana diyecegim tek sey evlilik fln hikayee sonu yok bu iliskinin

10. 29 Ağustos 2009
  11. gamsizhayat

gamsizhayat Guest

öyle mi diyorsun canım?
    ben ona annesi rahatsızlanmadan önce eğer ilişkimizi bir ilişki gibi yaşamazsak ben artık olmayacağım demiştim. o da tamam demişti. ama ondan sonra bile iki gün üstüste beni aramayıp sadece nette iki satır bir şey yazmıştı.
    değişmeyecek galiba bu. benim vermem gereken karar, ben böyle mutlu olur muyum? bunları sineye çekerek yaşayabilir miyim?
    sizler ne yapardınız kızlar????

12. 29 Ağustos 2009
  13. emdev

emdev Guest

adam evli olabilir.devam etme bence fisfisfis...

14. 29 Ağustos 2009
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu arada yazmayı unutmuşum...
    bu ilişki olursa bıle bu ilişkiyi yuruten o olacak.
    zira sen gezmek istediğin zaman o toplantım var dıyecek..
    o ne derse onun planına göre bu ilişki boyut alacak.
    sen itiraz edincede.. e benım yogun çalıştığımı biliyorsun dıyecek..
    ayrıca bu tarz adamlar aynı anda bir kaç kişiyi yürütürler.
    dikkat et.....

16. 29 Ağustos 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    adam evli olabilir.

18. 29 Ağustos 2009
  19. gamsizhayat

gamsizhayat Guest

kızlar çok teşekkür ederim usanmadan okumuşsunuz, hemen de fikirlerinizi yazmaya başlamışsınız.
    ama bir insanın karakteri ilgisiz olamaz mı mesela? burda okuyoruz, kimi evli hanımlar eşlerinin ne kadar ilgisiz olduğunda şikayet edip duruyorlar.
    bütün olasılıkları değerlendirerek en sağlıklı kararı vereceğimi düşündüğüm için, her açıdan bakmaya çalışıyorum.