sevgilimden tokat yedim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ezaa tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : ezaa
  1. ezaa

ezaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    76
    bunu artık anlatmam paylaşmam gerekti.. .. iliskimiz 4 seneyi buldu.. son 1 ayı sorunlu geciyordu bizim için.. bişeyleri düzeltmeyede calısıyorduk elbette.. ama son olan olay mahvetti beni.. birlikte film izlerken aniden tartışmaya başladık o hırcınlastı ben hırcınlastım ve anlamadıgım bir anda tokat yedim.. şimdi konusmuyoruz.. üzülmek kırılmak gibi duyguları hissedemiyorum.. sevgi ve askıda aynı sekilde ve tabi nefretide.. hala şoktayım.. hissiz bişeye dönüştüm 2 günde.. ne oluyor bana bilmiyorum.. ama içim bom boş.. sizle paylaşmak istedim.. :KK43:

2. 19 Mart 2009
  3. toka

toka iddiacı :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımm üzüldüm canım.. ee peki sinirli birisi falan mı?

aramadı mı seni iki gündür napıyosun falan diye?

4. 19 Mart 2009
  5. EbSe

EbSe SOR, SOR Kİ ÖĞRENESİN :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Sende bitane ona atsaydın..tokat

6. 19 Mart 2009
  7. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bence biraz ara verin ama galiba icinizde sevgi kalmamıs

8. 19 Mart 2009
  9. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Tokat mı yediniz..:KK43: ınanın üzüldüm,yanağınızın acısından çok KALBıNıZ yemiştir o tokadı,allak bullak etmiştir sizi..
    Aşk var diyorsunuz ama şiddet de var demek ki..
    Bayanlar hassas ve ince ruhludur,kırılgandır..Mazaret kabul etmez bir davranış bu..25 Senedir hayatını paylaşan anne ve babamın arasında dahi böyle bir vaka geçmedi,bırakın kendi ailemi..
    ılişkinizin mahremiyetini özelini bilemiyorum ,eleştirmek de haddime değil ama hemcinsime gelen zararlara,saçının teline zarar gelmesine dahi dayanamıyorum...ıçim burkuluyor,sinirleniyorum..
    Yarın gelip arkadaşınız,özür dileyecek belki bir çiçek alacak sürprizler yapacak..Unutacaksınız,sevdanız öne geçmiş görünecek bir müddet..Ama bilinçaltınızda bu iz ,bu kırgınlık hep kalacak..
    O anda ne yaptınız,nasıl bir tepki verdiniz?
    Geçmiş olsun mu denir ne denir bu durumda off..ılişkinizi tekrar gözden geçirin ,direk savurup atın demeye hakkım yok geçmişinizi bilmeden..
    Ama asla taviz vermeyin,erkek arkadaşınızın da haklarına saygı duyarak,özenli davranarak yürütün ama DURUŞUNUZU da belli edin..
    Her sıkıldığında sinirlendiğinde çat pat mı olacak böyLe..
    Lütfen..

10. 19 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

tokat normal bır tokat mıydı boyle şaka gıbı yokjsa cıddı sert mıydı
    bır bayan arkadasım da tokat yedım demıstı ama agzı yuzu dagılmıs kızın.
    cıddı bır seyse uzak durun derım, ama şakayla karısıksa gene belkı affedılebılır ?

12. 19 Mart 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    sevgiliyken tokat atan evliyken neler yapar kim bilir...
    ne hakkı var size tokat atmaya. insanlar hayvanına bile vuramazken....
    ailemden bir tek fiske yememişken ,bunu bana erkek arkadaşım yapsa aynen bitirirdim. tabii,siz ben değilsiniz.... ama bu konuyu iyice bir düşünün derim.. içinde şiddet varmış demekki erkek arkadaşınızın...

14. 19 Mart 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    o el bir kere kalkmışsa bir daha kalkmayacağının garantisini kimse vermez....
    hakkınızda hayırlısı olsun..

16. 19 Mart 2009
  17. ezaa

ezaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    76
    hiç sinirli degildir aslında sinirlendig anlarda gider duvara vurur dısarı cıkar ama bana bişey yapmadı bugüne kadar.. her ilişki gibi illaki tartışmalarımız oldu kavgalarımız ama hallettik.. ne aradı ne sordu.. görmedim bile onu... bende o andan itibaren tek kelime bile edemiyorum.. nasıl yazoyorum bunları suan bilmiyorum... tokat attıgı anda yere düşüp agladıgımı hatirliyorum.. bunu anlatarak ne yapıyorum yine bilmiyorum.. ama konusacak kimsem olmadıgından yazıyorum galiba.. aklıma geldikce içim burkuluyor.. öyle sürpriz yapacak özür dileyecek cicek alacak bi tip de degil.. bide ben yere yıgılmıs aglarken kapıyı vurmadan önce biti ayrıldık dedi.. :KK43:

18. 19 Mart 2009
  19. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Bi tane de sen yapıştırsaydın suratına.....öküz diyorum böyle erkeklere yaa....ayııııııı...