Sevgilime güvenmiyor muyum?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve DestinaOzge tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : DestinaOzge
  1. DestinaOzge

DestinaOzge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim sorunum belki bazılarınıza önemsiz bi ayrıntı gibi gelebilir ama benim için çok önemli. 1.5 yıl süren bi ilişkim var. sevgilime aynı üniverstedeyiz. ve ders saatleri dışında hepbirlikteyiz. yediğimz içtiğimiz ayrı gitmez. hayatta en yakınım o oldu. önceleri sigara içiyordu ve ben bundan çok rahatsız oluyordum. bu konuda gerçekten çok büyük bir takıntım var. sigaralı ortamdan çok rahatsız oluyorum ve onun sağlığı içinde endişeleniyorum. ona sigaradan rahatsız olduğumu söyleyemedim ilk başta. bi arkadaşım özgenin yanında içmiyorsun dimi o duramaz sigaralı ortamda demiş böyle öğrenmiş.bende sevgilime bu konuda hiç baskı yapmadım. sen içsende içmesende ben seni çok seviyorum ama içmemeni isterdim tabi dedim.böylece bırakma kararı aldı önce azalttı. tek tük içiyordu. hiçbirzaman içme diye baskı yapmadım elinde görüp kızmadım. sadece içtiğin zaman bana söyle dedim. öyleki ayda 1 içmeye başladı. bigün arkadasından bişey almaya gitti ve geldiğinde sigara kokuyordu. belki söyler diye bekledim. konuyu oralara getirmeye çalıştım ama söylemedi. en sonunda sordum içmedim dedi. ben üsteleyince içtiğini söyledi. buna benzer bi olay bir kere daha yaşandı.ogünden sonra elimde olmadan her buluşmamızda her yanına gitmemde onu koklar oldum. bu konu benim ona diğer konulardaki güvenimide etkiler diye korkuyorum. ne yapmam gerekir kızlar bu bende takıntı oldu. evde çakmak saklıyormu diye bakar elbiselerini koklar oldum. sigarayı bırakacağına dair de bi umut kalmadı içimde. ne yapmalıyım? sizce gidip açıkca konuşsam mı oluruna mı bıraksam?

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Kasım 2010
  2. 21 Mayıs 2009
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence açıkça konuşabilirsin canım... ben de sigara kullanmıyorum ve kullanmayan bir sevgilim olmasını tercih ederim... şansıma ilk sevgilim kullanmıyordu ... ama bilemem neyle karşılacağımı artık...

yine de sigara bir kriter olmamalı... anladığım kadarıyla sevgilin bırakmayı gerçekten denemiş ve senin baskın olmadan... ama kolay değil sigara bırakmak... bence sen sadece güven kısmını konuşabilirsin ama sigarayı bırakma konusunda ısrarcı olma derim...

eğer kendin için kesin kuralların varsa o zaman ilişkini de gözden geçirirsin ; artılarını eksilerini düşünürsün... ona göre karar verirsin...

4. 21 Mayıs 2009
  5. DestinaOzge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    .....

Son düzenleme: 21 Ağustos 2010
  6. 21 Mayıs 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bence acikca konus....böyle gizlice esya koklamanin cakmak aramanin hic bir anlami yok...:kahve:

Icmeni istemiyorum ama tabikide benim istememle olmaz...keske icmesen diye konus..a.s.

8. 21 Mayıs 2009
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

bencede al karşına konuş...
    Benimkide kullanıo. Bi ara bıraktı benim sayemde geri başlamıştı:smiley-cool:
    İçmesi taraftarı hiç değilim ama işte öyle pat diyede bırakılmadığını biliyorum...
    Hatta bazen sen bırakmıosan ben başlıyorum diyorum:nazar:
    İnş. bırakır:ecrin_bebek:

10. 21 Mayıs 2009
  11. DestinaOzge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [B......

12. 21 Mayıs 2009
  13. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kesinlikle söylemelisin bu konuyu canım

Allah kurtarsın :smiley-cool:

14. 21 Mayıs 2009
  15. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bencede al karşına konuş bende sigaranın kokusuna dayanamıyorum :nazar:

16. 21 Mayıs 2009
  17. DestinaOzge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ......

18. 21 Mayıs 2009
  19. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım eğer konuşmaz da bu şekilde sürekli kontrol etme, bir şeyler arama şeklinde devam edersen bir süre sonra söylediği her cümlenin altında her sözün altında bir şeler aramaya başlarsın ,(bunu yapmak istemezsin , ama öyle bi duruma gelirsin ki artık istemeden kurarsın kafanda, sonra o kurduğuna inandırırsın kendini farkında olmadan , sonra bi bakarsın ,, aaaaaaaaaaaaa sevgin azalmış ) güven duygusu cok önemli , onu bir kere kaybettin mi sevgi de biter . o yüzden bu şekilde araştırmalara girme bence.. aynı hataalrı ben yaptım ordan biliyorum .. kolay gelsin canım ..

bu arada şu yaşıma kadar öğrendiğim şey , yaparsan da haberim olsun olayı , erkeklerde sadece bir süre işe yarıyor. mizaçlarına uygun değil bu çünkü. söylemediklerinde de biz kendimizi yalana uğramış hissediyoruz, bu da sevgiyi çok zedeliyor.. o yüzden bana söyle haberim olsun durumlarına girmemek en doğrusuymuş , buna karar verdim kendi adıma..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.