Sevgilime hediye almak istiyorum..yardım lütfen..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve prophecy tarafından 8 Eylül 2010 başlatılmıştır.

8 Eylül 2010
    Konu Sahibi : prophecy
  1. prophecy

prophecy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar sevgilime doğum gününde hediye alıcam.Ama nefret ediyorum böyle işlerden.Anlamlı olsun klasik bişey olmasın diyorum ama bulamıyorum da..2 tane balık alsam nasıl olur acaba ben yokken onlarla ilgilenir şeyisinden :KK70: yardımınıza ihtiyacım var acaba ne alabilrim ?

2. 8 Eylül 2010
  3. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    ben 365 tane kalp kestim içine güzel sözler yazdım içimden gelenler nazar boncuklarla süsledim güzel bir kutuya koydum kullandığım parfümü sıktım ama kısmet değilmiş veremedim...

4. 8 Eylül 2010
  5. PammukSeker

PammukSeker Bütün dünyayı gezelim elele<3 Üye

Beğenildi:
    1.158
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de hiç anlamam öyle romantik şeylerden.:KK1:
    Hayvanları seviyorsa balıklar mantıklı.yerimseniben

6. 8 Eylül 2010
  7. prophecy

prophecy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hadi ya üzüldüm canım çokta uğraşmışsındır..

8. 8 Eylül 2010
  9. prophecy

prophecy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Aslında çok hayvensever biri değil ama bilmiyorum ya kararsız kaldım daha parlak fikirlere ihtiyacım var bilmiyorummafoldumbenbilmiyorumkismile

10. 8 Eylül 2010
  11. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    2 balığın yanında 2 metrelik akvaryum da verecekseniz güzel hediye ama büyük olasılıkla minik bi fanusta kalacak bir haftaya arkalarından helvalarını yiyeceksiniz :S Çok kalıcı olmaz gibime geliyor sonuçta balık.
    Romantiğini sen bul diyorsanız ben romantik değilim :)İlla baksın, uğraşsın diyosanız ne bileyim portakal ağacı , fidesi falan verebilirsiniz hem bakıp büyütür hem aşkınızın meyvaları olur sonra :)
    Gene amaç uğraştırmaksa birlikte olan resminizden 5000 parça puzzle yaptırın, verin eline 6 ayda anca tamamlasın sonra da duvarına çerçeveletip astırsın :)
    Doğayı gezmeyi seviyorsa günü birlik bir gezi ayarlayabilir, davet edebilirsiniz.
    Kolay gelsin.

12. 8 Eylül 2010
  13. prophecy

prophecy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Şimdi şöyle bi sorun var biz ayrı şehirlerdeyiz.Ayın 20 snde buluşucaz inş.Gezi falan olmaz o yüzden.Düşündüm de balık iyi fikir değil gbi gerçekten.Çok teşekkür ediyorum winstonlight yeni fikirlere açığım =)

14. 8 Eylül 2010
  15. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    en sevdiği bir şey olabilir bak ben ne yaptım canım kalpleri söyledim zaten erkek arkadaşım iç mimardı şık bir kalem aldım çizimlerinde kullanır diye birde tişört aldım birde güzel bir çerçeve alıp bir fotoğrafımı koyucaktım paket yapıp ona vericektim baş ucunda dursun diye...bizde sizin gibi ayrı şehirlerdeydik bu yüzden bunları düşündüm düşünsene sevdiğin o kalpleri her gün bir tane açıp okucak sen yanındaymışsın gibi ve üzerinde seni kullandığın parfümünün kokusunu çok güzel olur bence ben veremedim bitirdim ilişkimi pişmanmıyım pişman değilim aslında sadece onu çok özlüyorum halada seviyorum ama benim yerimde kim olsa aynı şeyi yapardı neyse canım benden bu kadar

16. 8 Eylül 2010
  17. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    belki komik gelcek ama ben kısa parlement alıcam doğum gününde, biz de ayrı şehirlerdeyiz bana demişti ki "senin yanına gelicem, Polat'ın sigara içtiği yerde kısa parlement yakıcam bi tane, son sigaram olcak" demişti... onun için kurdeleli paket yapıp yollicam:) sen de bi düşün bakalım sana sölediği bu tarz bi cümle var mıydı?

18. 8 Eylül 2010
  19. prophecy

prophecy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Teşekkür ederim kızlar =) şuan ikimizde okuyoruz düşünüyorum da en sevdiği şey olarak bişey bulamıyorum.. öyle alınıcak şeyler değil yani malesef..ilk aklıma 2 balık ve yanında bir parfüm almak geldi ama parfüm klasik olur diye düşündüm kalp işi aklıma yattı yalnız =)