sevgilimi anlamak için decodere ihtiyaç duyuyorum :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nilmil tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nilmil
  1. nilmil

nilmil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    475
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar erkek arkadaşımla son günlerde sebebini anlayamadığım kötü bir dönemdeyiz.
    en son 2 hafta önce görüştük.bu görüşmemizden sonra iki gün geçince aradım normal konuştuk,yarın napıcaksın gezicek misin dedi planım olmadığını görüşebileceğimizi söyledim.olmaz spor salonuna yazılacağım dedi tamam ama görüşme işini uzatmayalım dedim.
    üzerinden neredeyse 1 hafta geçti yine aramadı.basiretsizliğim sonucu bu salı tekrar aradım.bende seni arayacaktım sen benden önce davrandın dedi :pisik: gayet normal konuştuk.geçen hafta arabasında sorunlar çıktığını söyledi.işyerine yeni bir eleman alındığından ve durumunun belirsiz olduğundan bahsetti.(çünkü kasımda askerlik durumu olduğu için işyeri sözleşme yenilemeyebilir)benim neler yaptığımı sordu.anlattım.bende hayırlı haberlerini bekliyorum işle ilgili diyerek ve görüşelim demeden telefonu kapattım.
    bu konuşmadan 2 gün sonra yani dün aradı.patronuyla görüşemediğini durumunun belirsizliğinin devam ettiğini söyledi.halimi hatrımı sordu.görüşelim diyeceğini zannederken hoşçakal deyip kapamaya çalıştı bende dayanamayıp görüşmeyecek miyiz diye sordum.o da problemler var deyince ne problemi dedim.iş durumu ve spora gidiyorum deyince tamam deyip kapattım.
    akşamda facebooktaki durumumla ilgili esprili yorumlarda bulunmuş.
    arkadaşlar bana bir decoder lazım çünkü işin içinden çıkamıyorum.erkek arkadaşım hem görüşmekten kaçınan bir tutum izliyor hemde hiçbirşey yokmuş gibi davranıyor.arıyor durum bildiriyor,telefonda ve facebookta espriler yapıyor ama görüşmüyor.ben mi sabırsız davranıp üsteliyorum?beni kendinden uzaklaştırmaya çalıştığını bile düşünmeye başladım.
    bu belirsizliğe dayanamıyorum.ne yapmalıyım? :dontknow: görüşmeme sebebi anlattığı gibi kendi sıkıntıları mı yoksa ilişkimiz mi sormadan duramam.ve bilmekte hakkım,ona göre önüme bakayım.[/quote]

2. 28 Ağustos 2009
  3. dicerr

dicerr Guest

önüne bak bence ...
    durum kotu

4. 28 Ağustos 2009
  5. ppelinn

ppelinn Guest

bellı kı erkek arkadasın senı oyalıyor.kendınehakım ol ve sende onu arama sorma..eğer sen aramadıgın sürece ondan ses cıkmassa bitir derim.ne bu bole oyuncagımısın sen onun ilşine gelio kaybetmek ıstemıyo hemde soguk davranıo bellıkı sımarmış.boşver arkadasımsen bu cocugu bitir derim:1rolleyes:

6. 28 Ağustos 2009
  7. nilmil

nilmil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    475
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar kolay değil 9 aydır birlikteyiz.ondandır bu tereddütlerim.ablam ve kuzenimle paylaştım bu durumu bekle birkaç gün dediler ama içim içimi yiyor kurt misali.hemen konuşup durumu öğrenmek istiyorum.ama ters tepmesinden korkuyorum.offffff offffff.

8. 28 Ağustos 2009
  9. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah be canım 9 ay vazgeçilemez bi dönem değil ki. spora gidiyormuş işi varmış. 1 gün gitmesin spora yok yazıp sınıftan mı atacaklar sanki? devamsızlıktan sınıftamı kalacak? kendi özel hayatına zaman ayırabiliyorsa ki gördüğüm kadarıyla ayırıyor. sende onun için özelsin ve sanada zaman ayırmalı. bence oturup adam akıllı konuşun. ona göre sende yolunu çiz.

10. 28 Ağustos 2009
  11. boganingucu

boganingucu akışına bırakmak lazım Üye

Beğenildi:
    147
    Ödül Puanları:
    153
    canım bence sen rotanı belirle.

bu davranışlar hayra alamet değil.

bizzat benzer olay yaşayan biri olarak söylüyorum.sonradan üzüntüsü çok oluıyor

12. 28 Ağustos 2009
  13. queen_45

queen_45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım al karşına adam akıllı konuş neden böyle yapıosun görüşmemz için sadece neden omu falan de sadece o yüzdense zaten düzgünce söler eğer başka bişeyler varsa kıvırmaya başlar ee 9 aydır çıkıyormuşsunz sevgilinin konuşma tarzından anlarsın ne demk istedigini ayrıca inşallahda düzelirr

14. 28 Ağustos 2009
  15. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    eğer sıkıntıları olsaydı en yakını olarak seni destekçisi olarak görür ve hep yanında olmak isterdi
    sıkıntılardan kaçmak için ancak derin sulara açılıyor olabilir erkek arkadaşın aklıma ilk o geldi nedense

Son düzenleme: 28 Ağustos 2009
  16. 28 Ağustos 2009
  17. nanemolla

nanemolla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    Ben olsam birkaç gün aramam bakalım naapacak.
    Ararsa da soğuk konuşurum.
    Üstüme gelmez sorun ne diye sormazsaaa yavaştan yavaştan hadi eyvallah demeye alıştırırım kendimi :gitme:
    Yok sorun ne diye sorarsa o zaman asıl senin derdin ne diye başlarım kafasının etini yemeye, bi şans daha veririm yani. kaydirigubbakcemile3

18. 28 Ağustos 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    adam işten çıkabilir

ee sizinle dışarı çıkarsa paraaya lazım

belki ondan çekiniyordur

olamaz mı:uhm: