sevgilimi kaybetmek istemiyorummm...!!!

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve angel__091 tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : angel__091
  1. angel__091

angel__091 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar size bir olay anlatıcam lütfen bana yardım ederseniz sevinirim.
    bundan 1 sene once erkek arkadasımla tanıstım. hersey yolunda gıdıyordu 1.5 ay oncesı bır bırlıktelık yasadık ve ardından 3-4 hafta gectıkten sonra bana bır neden soylemeden ayrılalım dedı. (oysa bana 2 kez evlenme teklıfı bıle etmıstı ) ben neden ayrılacagız nedenını soyle dedıgımde bana ben senı hep dınledım sımdı sen benı dınle benı boguyorsun sıkıyorsun demeye basladı. halbukı hıc bı sekılde onu sıkmadım bogmadım belkı 3 gune 1 aradıgım oldu kendısı sık sık aranınca kızıyordu ondan dolayı bende fazla uzerıne gıtmedım. daha sonra ben senden vazgecmem hanı cıddı dusunuyorduk bunları unuttun mu dedım telefonlarını kapattı. arkadasından duyduguma gore yenı hat almıs bı kız bulmus kendıne ve o kızla nısanlanıcakmıs. bu arkadasıyla ben yuzyuzede konustum arkadası bana sırnasmaya kalktı ben hemen tersledım ama yıne aynı seyı yaptı.yapma benım aklımdakı dusuncelerı bılıyorsun neden bole davranıyorsun dedıgımde ıse sen uzgunsun senı tesellı etmek ıcın sarıldım yanagından optum gıbı laflar ettı. suan sevgılıme ulasamıyorum hıc bır sekılde ancak kendı canı ısterse o ozelden arıyor benım pesımı bırak artık dıo bende neden dıyorum yıne cevap yok. suan o arkadasıyla ıletısımımı koparmadım cunku artık sevgilimden sadece o sekılde haber alabılıyorum. sevgılımın annesının abısının ve amcasının numarasını aldım o arkadasından. annesıyle konusacagım hatta benı tanımıyorlar senı tanıyorlar sen ararmısn dedm arkadasıda tmm dedı. guya arkadası sevgılımın annesını arayıp olanları anlatmıs . annesıde kızmıs nasıl bole bısey yapar bu cocuk nasıl bu kızı kandırır ben ona sorarım demıs. aradan 2 gun gectı hala bı haber yok ne annesı bısey demıs nede arkadası arayıp benımle konusmak ıstedıgını soledı. bende şimdi arkadasa annesını beraber arayalım dıorm sonra ararız gıbı laflar edıor ıcımden bır ses cok kotu bır oyunun ıcınde oldugumu soyluyor ama ben sevgılımı cok sevıyorum sızce ne yapmalıym ne yapıp da bana gerı donmesını saglayabılırımboshayallersmile bu arada sevgılım ıkızler burcu ve tamamıyla burcunun ozellıklerını tasıyan bırı ıkı karakterlı çapkın sevımlı mutevazı ama bı o kadarda ınatcı bırısı luften yardım edın Allah rızası ıcın:Saruboceq:

2. 14 Ağustos 2010
  3. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

sevgilim? adam seni istemiyor, baskasiyla cikiyor, hattini degistiriyor
    sen hala sevgilim diyorsun

benim anlamadigim annesine ne anlatacaksin?

4. 14 Ağustos 2010
  5. papatyam58

papatyam58 ŞipidikYüzenGurbaa Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bende bırakın bu adamı gitsin sizi istemeyeni siz hiç istemeyin.
    Bu kadar gururunuzu ayaklar altına almayın

6. 14 Ağustos 2010
  7. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Bence siz sevgilinizi yani eski sevgilinizi,şimdiden unutmaya baslayın, o arkadastanda uzak durun teselli için öpmüş mü fırsat mı beklemiş bilinmez,zaten sevgiliniz sizi seviyo olsa en yakın arkadası bilirdi sizinle bu kadar laubalide olmazdı:eek:klava:annesini aramanda sadece seni küçültür döneceği varsada dönmez :1closedeyes:

8. 14 Ağustos 2010
  9. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Böyle biri geri gelirse sevecek misiniz yeniden? Daha önceden boğmuyorsanız bile şuanboğup daha fazla kaçırıyorsunuz.Döneceği varsada dönmez

10. 14 Ağustos 2010
  11. angel__091

angel__091 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklısınız arkadaslar unutmam gerektıgını bılıyorum ama ortada bıseyler yasanınca unutulamıyor ıste keske hıc ole bı olay yasamasaydım da unutsaydım annesınıde olanlardan haberı olsun dıye aramayı dusunuyorum belkı oglunun aklını basına getırebılır dıe bıde ayrılırken benı sakın unutma ben senı unutmycam dedı eger ben onu tanıyorsam o kızıda bırakıcak bana gerı donucek gıbıme gelıyor bazen sızın gıbı dusunuyorum aman salla gıtsın dıyorum bazende dıyemıyorum ıste artık 1 aydır dusunmekten bı hal oldum ne yapacagımı sapıttım arkadasına gelınce sanırım benden hoslanıyor ve soyle bısey de olabılır dıyorum benden hoslandıgı ıcın ıyıce aramızı bozmayamı calısıyor acaba sonucta onun anlattıklarını dogru olup olmadıgınıda bılmıyorum tamam tlfnları kapalı ama sevgılısı varmı yokmu bılmıorm cocuk ne zaman fırsat bulsa hemen sırnasıyor 2 gun gorustuk ıste 2 defa da da aynısını yaptı hemde kızdıgım halde bı yandan ona guvenıyorum dedıklerı dogrudur dıorm bı yandan da ya dogru degılse aramızı ııce bozmaya kalkısıyorsa dıorm kafam cooookk karısık:s

12. 14 Ağustos 2010
  13. zap_zup

zap_zup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bu adamla ne yuva kurulurr ne birşey olur geri dönsede.Hiç arama peşinden koşma kaçan kovalanır bunu unutma

14. 14 Ağustos 2010
  15. angel__091

angel__091 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    suan sevıyorum onu ama eger bu konular cıdden yasanıyorsa bı oyn degılse guvenebılırmıyım bılmıyorm tekrardan şuan boğup daha cok kacırıyorsunuz derken neyı kast ettınz suan ben ona hıc bır sekılde ulasamıyorum kı nasıl bogayımbilmiyorumkismile

16. 14 Ağustos 2010
  17. pissy

pissy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım, tez vakit o insanlarla ilişikini kesmeye bak diyorum.Hele o arkadaşı olan çocuktan her türlü zarar gelir Allah korusun.Annesini bu kadar çok aramak istiyorsan kendi başınayken ara anlat durumu.O arkadaşa ihtiyacın yok ki senin.Çocuk seni takmıyormuş maalesef, sırnaşan kişide tüm bunları bahane bilip sana yanaşıyor işte apaçık ortada.

18. 14 Ağustos 2010
  19. angel__091

angel__091 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    zaten onceden tartıstıgımızda yada ayrıldıgımızda aramazdm kendısı hıc bısey yokmus gıbı arardı ama bu sefer ararmı bılmıyorum ortada bır kız varsa kı arkadasının bana dedıgıne gore var donermı donmezmı bılmıyorum ondan dolayı kafam karısık zaten o kız olmasa rahat olucam nasl olsa donucek dıycem ama suan bılemıyorm:bbo: