Sevgilimin ailesiyle ilk tanışmada neler yapmalıyım,ne hediye almalıyım ?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve burcuniq tarafından 26 Nisan 2010 başlatılmıştır.

26 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burcuniq
  1. burcuniq

burcuniq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam kızlar haziranda sevgilimin yeğeninin sünneti var ve benide davet ettiler. sevgilimle 1.5 yıldır beraberiz. benim ailemde onun aileside bizim ilişkimizden haberdar. hatta ben sevgilimin abisi ve yengesiyle tanıştım. sevgilimde ablamla tanıştı. yani anlıyacağınız ciddi bir ilişki.okulumuzun bitmesine az kaldı bitince nişan yapmayı düşünüyoruz. evet kızlar ya sünnette ailesinin tamamıyla tanışacam eğer gidersem ve ben ne giyineceğimi yada sünnete giderken ne almam gerektiğini hiç bilmiyorum. yardımcı olursanız sevinirim. eyvahedigeldismile

Son düzenleme: 26 Nisan 2010
  2. 26 Nisan 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ıçerik nedeniyle " Bir önerim var ! " Bölümüne taşınmıştır.

4. 26 Nisan 2010
  5. burcuniq

burcuniq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki teşekkürler

6. 7 Mayıs 2010
  7. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok abartıya kaçma kıyafetin sade aynı zamanda da şık olmalı saçın ve makyajında doğal olmalı ben olsam bişey almazdım :1closedeyes:

8. 25 Eylül 2010
  9. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    benimkininde yeğeninin sünneti var benide çağırdılar ama gitmiycem kaydirigubbakcemile3
    ama gitsem en şık ben olurdum zemuszemus
    fiziğim her kıyafeti taşımaya müsait çok şık klasik bi elbise alırdım takılarla saçımla makyımla ayakkabımla tamamlardım kaydirigubbakcemile5

geçen sene kız arkadaşımın düğünü oldu mango elbise giydim siyah uzun kollu diz altı önünde gizli yırtmacı var oynarken gözüküyor
    sırtıda V şeklinde .. yani hafif dekolteler.. siyah açık ayakkabı beyaz taşlı
    taşlı büyük sarı halka küpe taktım..saçlarımıda doğal lüle yaptırdım güzel bi makyajla fıstık gibiydim :asigim:
    her gören akannehir oldu