Sevgilimin Annesine beni istemiyo olabilirmi?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve jasmin_mute tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : jasmin_mute
  1. jasmin_mute

jasmin_mute Guest

Selam arkdslar gecenler sevgilim benı ailesiyle tanıstırcaktı hemde biz 3 yıldır beraberiz ya daha yeni tanıscaktık ama o günde kızının toplantısı varmıs yani ekildim ben.! ama ben sadece bi yarım saat 1 saat ligine gidicektim ondan sonrada sevgilimn basının etini yedim oda annesini pek savunmadı zaten istemıo der gibi.
    Siz olsanız napardınız

2. 12 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

canım anlamadığım ne toplantısı??
    ayrıca hadi o gün olmadı daha sonra sana tekrar şu gün gitçez filan demedimi??
    bence sende bu konuda konşma bakalım oluruna bırak sevgilin ne dicek* zaten konuşmuşsun bişe dememiş

4. 12 Mart 2009
  5. jasmin_mute

jasmin_mute Guest

erkek arkdsımın kız kardesinin veli toplantısıymıs:S
    ondan sonra erkek arkdsım haftaya gidelim dedi ama ben istedigim için dedi yani bende tamam haftayada gitmeyelim dedim!! oda hiç ısrar etmedi ya oysa ne cok ısrar ederdi önceden
    ben anneme anlattım oda annes,nin istemedgi düşüncesinde bende bi daha o konuyu acmadım oda acmıo zaten.
    anneside benı 3 yıldır bilio ama nie bana o istemıyomus gibi gelıo anlamadım??

6. 12 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

belkide tanışmaya hazr deildir yani bazı anneler oğullarını paylaşmak istemez tanışınca iş bi boyut

kazancak ya belki annesi ondan istememiştir olabilirmi nasıl ilişkleri?????

bide seni istememesi için bi neden var mı ki??

8. 12 Mart 2009
  9. jasmin_mute

jasmin_mute Guest

belkide tanışmaya hazr deildir yani bazı anneler oğullarını paylaşmak istemez tanışınca iş bi boyut

kazancak ya belki annesi ondan istememiştir olabilirmi

(ondan galiba canım)

10. 12 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

öyledr sonuçta 3 sne az bi zman deil
    tanışırsınız nasılsa sıkma canını hazır olur elbet

12. 12 Mart 2009
  13. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ıstemediğini düşünmek için biraz erken sanırım,gerçekten işi olmuş olabilir,sizi hiç tanımadığı için ciddi adımlar atılmadan önce yüzgöz olmak istemiyor da olabilir,hatta gerçekten sizi istemiyor da olabilir,bu benim görüşüm tabi ama kimsenin beni isteyip istememesine takılmazdım,bu yüzden ilişkimi bozmaz,senin annen beni istemiyor mu o zaman bende seni istemiyorum gibi bir tavır almazdım,nasıl ki sizin onun ailesini seçme şansınız yoksa,onlar da sizin varlığınızı inkar edemezler,ben sevgilime,bana olan sevgisine, tavırlarına bu durum karşısında aldığı tavıra bakardım,anası istemiyor diye benden vazgeçenden yada kötü davranan,ilgisizleşen biri de benim kocam olamazdı.

14. 12 Mart 2009
  15. jasmin_mute

jasmin_mute Guest

haklısın zaten bende öle bişey yapmadım erkek arkdsımı cok sevıyorum cünkü aramızı bozmaz böle seyler.. ama ben kendi içimde takıldım biraz bu konuya sonrada oluruna bıraktım zaten

16. 12 Mart 2009
  17. cicekbahcesi20

cicekbahcesi20 hopiiiidiii hopiidiii =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 sene uzun biz zaman gerçkten bu süre içinde telefonda konuşma mkanınız oldumu ayrıca neden seni istemesinki??

18. 12 Mart 2009
  19. nur.sima

nur.sima Guest

olabilir. istemesi şart mı? şimdiye kadar hangi kaynana oglunu geliniyle paylaşmak istemiş ki boşver!!!!!!!!! istemeye gelince tanışırsın