sevgilimin annesini nasıl kazanabilirim?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Metaphora tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Mart 2010
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar iki yıldır bir ilişkim var ve birbuçuk senedir annesiyle tanışıyoruz,sevgilimin evine sık sık giderim,hepberaber televizyon izleriz,arada sevgilim annesiyle atışır gülerek, genelde annesi haklı olur onu savunurum,bana sevgilimin sünnet videolarını çocukluk resimlerini falan gösterir eğleniriz,

eve geldiğimde genelde iş yapar yardım edeyimmi diye teklif ederim,kolay gelsin falan derim ama açıkçası pek diyaloğumuz yok,ben de çok konuşmayan biriyim ama annesiyle arkadaş gibi olmak istiyorum,beni çok sever sevgilim beni üzdüğünde ona kızar falan yani birbirimizi severiz ama ben daha samimi olmak istiyorum,

birkaç ay önce pasta yapıp götürmüştüm ama çok rezil bi pasta olmuştu görüntü olarak,sempatiksalakcinni hem çok güldük beraber pastaya hemde hoşuna gitti akşam babası afiyetle bitirmiş hepsini teşekkür etmiş opuyorumnanaktan

yada günü vardı geçenlerde,orda oturdum fal baktım kadınlara(biraz bilirim fal bakmayı),fal bakarken çok pot kırdım annesi çok güldü,baya güzel bir gündü

sizce daha fazla nasıl samimi olabilirim,kös kös oturup tv izlemek istemiyorum,konu sevgilim olmadan uzun uzun muhabbet etmek istiyorum,önerileriniz varmı ne konular konuşabilirim ne jestler yapabilirim,nasıl daha fazla samimi olurum annesiyle?

2. 7 Mart 2010
  3. aysen_34

aysen_34 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    iyi işte samimisiniz canım daha ne kadar olacan kii CADIARZU

4. 7 Mart 2010
  5. BenmasMavi

BenmasMavi Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne güzel iyiymiş aranız daha nasıl olsun be güzelim :nazar:

6. 7 Mart 2010
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    fazlası zarar. bu kararında bence.
    fazla samimiyet bu konularda tez ayrılık getirir.
    en güzeli bu .

8. 7 Mart 2010
  9. Chevi

Chevi Guest

bence pişman olursun boşver..:)

10. 7 Mart 2010
  11. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Daha fazla nasıl bir samimiyet beklentiniz var,herşey yolunda gözüküyor zaten.

12. 7 Mart 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım kadının gunune gidecek kadar samimisiniz zaten daha ne kadar samimi olmak istiyorsunkibilmiyorumkismile
    fazla muhabbet tez ayrılık getirir haberin ola

14. 7 Mart 2010
  15. selinayca88

selinayca88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım ılk baslarda ole olur ama ılerde ıs cıddıye bınıp yuzuk parmaga gecınce samımıyetı gorursun bence cok samımı olma sınırını koy sonradan koymak dahada zor oluyo ama sen bılırsın....

16. 7 Mart 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    daha nasil bi samimiyet istedigini anlayamadim acikcasi fazlasiyla samimisiniz bence..

18. 7 Mart 2010
  19. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    gün zaten onların evindeydi,sevgilim kalk gidelim dedi ama misafirler dur bi tanıyalım sevgilini diye kalkmamı istemedi yani plan yapmamıştık,öyle güzel şeyler yaşıyoruz aralara ama genelde suskunuz,yardım edeyim diyorum gerek yok diyo,sonra tv izliyoruz arada ufak tefek diyaloglar oluyo ortaya,mesela evlilik programı izliyoruz bu buna yakıştı bu buna yakışmadı şeklinde.

konuşsak bile sevgilim oluyor konu,yani ben beni tanımasını istiyorum,beni oğlunun sevgilisi olarak değil farklı bir birey olarak tanısın istiyorum,pasta getirdiğimde fal baktığımda falan ona bir adım yaklaşmış oldum ama o kadar.mesela birkaç kez eve tek gittim sevgilimin gelmesini bekledim,o arada hiç konuşmadık neredeyse,uzun zamandır beraberiz ama birbirimize yabancı gibiyiz,ama ben öyle kızsal konulardan konuşmak istiyorum,sevgilim olmadan da onla güzel zaman geçirmek istiyorum,

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Mart 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.