Sevgilimin benden önce nişanlandığını ve bir ay sonra evleneceğini öğrendim!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve canozum tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : canozum
  1. canozum

canozum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam herkese. Ben sırf bunu sizlerle paylaşmak için üye oldum. Bu konudaki fikirlerinizi almak istiyorum. 3 ay önce birisiyle tanıştım ve tanışmamızdan kısa bir süre sonra sevgili olduk. Her şey çok güzel gidiyordu, ruh ikizimi bulduğumu düşünüyordum. çok aşık olup çok kapılmıştım. Ta ki, onun bir dikkatsizliği sonucu, aslında 2 yıldır nişanlı olduğunu ve 1 ay sonra evleneceğini öğrenene kadar.. şu an bana yalvarıp yakarıyor, onunla bazı şeyler yaşandığı için onu yüz üstü bırakamam ama seni çok seviyorum, seninle olan dünyam apayrı, oraya ikimizden başka kimse müdahale edemez diye.. Ben ısrarla reddediyorum ama ona karşı olan zaafımı biliyor ve bırakmıyor peşimi. Işin kötüsü ben de onu çok sevmiştim ve onun da beni sevdiğine inanıyorum. Napmalıyım ben, kendimi o kadar çaresiz hissediyorumki...

2. 12 Nisan 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    canım 1 ay snra 2. kadın yerinde olucaksın
    diyelimki o nişanlsıını bıraktı.
    sanmaki sanada aynısını yapmıcak..

düşünsene nişanlısı için diyorki mecburen evleniyorum
    beyfendiye bakk:S ohhh 2 kızda yanında değmeyin keyfine..

bence kesinlikle taviz verme
    gerekirse hattını değiştir, yolunu değiştir..
    her ne şekilde evlenirlerse evlensinler bu durumda nişanlsıı böyle bişeyi haketmiyor.
    silah dayamadı ya nişanlısına dimi?

kii ben zorla evlendiğindende şüphelendim
    bugüne kadar nişanlı olduğunu sölemeyen biri, pek ala yalanda söylüyor olabilir.

4. 12 Nisan 2009
  5. toprak_0782

toprak_0782 Guest

kıs sen dellendinmi ne demek ne yapayım tabiki bırakacaksın:eek:klava:,karşındaki insanıda düşün diger kızı,hem sevgilin aslında demek istemiyorum ama evlenecek sen ne olcan 2. kadınmı,aslında bunu sormanı bile hiç yakıştıramadım:eek:klava:

6. 12 Nisan 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sahtekar bı ınsanı hala sevebılırım ınanabılırım dıyosan durma devam et yok devam edemem dıyosan yolu bellı bunun bır daha hıc bı mesajına karsılık vermıceksın mesajını okumıcaksın numranı degıstırceksın.

8. 12 Nisan 2009
  9. Cemre

Cemre Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    onunla birşeyler yaşamış seninlede birşeyler yaşamak istiyo
    ee daha birde soruyosun bizde sana ne diycez devam etmi diyelim yani
    tabikide birinizi tercih etmek zorunda edemiyosa bırakacaksın arkadaşım

10. 12 Nisan 2009
  11. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    sevgilin nişanlısını bırakmıcak ve evlenicektir.senide sevgilisi olarak tutmaya devam edicektir.
    bu durumda sadece nişanlısı değil senide aldatıyor nasıl göz yumabiliyorsun bile bile.
    seni çok sevse nişanlısından ayrılır evli olup çocuğuda yok sadece yüzük atıcak ama o ikinizi birden idare ediyor
    hiç durma ayrıl dememe gerek yok sanirim şimdiye durduğun kabahat
    bu sitede çok okuduk yeni evli aldatılan kadınları bu aldatma genelde nşanlıyken başlamış oluyor.ve eş öğrenince yuva yıkılıyor.eğer devam ederseniz yuvayı yıkan kişide sizin gibi bilerek devam eden kişi oluyor.yapmayın ne olur başka bir kadının canını yakmayın erkeklerinde bu kadar kendilerini birşey zannetmelerini sağlamayın

12. 12 Nisan 2009
  13. _berrak_

_berrak_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bunun napmalıyım denilecek yanımı kalmış sence?
    nişanlısını bırakmayacakmış bak açık açık söylemiş,birbirinizden beklentileriniz ne ki sizin?
    hem nişanlısını bıraksa bile böyle yalancı ve aldatan erkekten hayır gelirmi sana?
    insan her yerde aynı insandır;gün olur senleyken de yine gönlü kaymasın.

14. 12 Nisan 2009
  15. canozum

canozum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ahhhhhhhh................. Çok ÜzgÜnÜm. O kızı tanımıyorum ama o kız adına da Çok ÜzgÜnÜm. Bılmeden onu da ne kadar zor bır duruma dÜŞÜrdÜĞÜmÜ bılıyorum. Ama ıŞ yerımı bılıyor ve ben ayrıldıĞımdan berı her akŞam kapımda... ınanın onu bırakmak benım ıÇın o kadar zorkı. Ama hala dırenıyorum.. 40 yıl dÜŞÜnsem kendımı bÖyle bı konumda bulacaĞım aklımın ucundan geÇmezdı.

16. 12 Nisan 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

yapılcak pek bı secenegın yok galıba ...

18. 12 Nisan 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Evet seni çok seviyor,bu yüzden 1 ay sonra bir başkası ile evleniyor....-tatlicadiarzu-

Ben olsam çoktan tekmeyi atmıştım bir daha dönmemek üzere...:dilcikar: