sevgilimin doğum günü yardım edin naptınız siz napabiliriii ? =)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve tunayy tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : tunayy
  1. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar sizden ricamsevgilinize yaptığınız doğum günü süprizlerini yazmanız bi de daha ne hediye alacağıma karar veremedim o nun doğum gününde 10. ayımıza girmiş olcaz güzel bi anı yaşatmak istiyorum onaaa yardııım ederseniz çok sevinirim doğum gününde aynı şehirde olcaz napabilirimkiii

2. 22 Ağustos 2010
  3. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    aynı şeyi bnde düşünüyorum bnm aşkımında 1 ay sonra doğum günü ne yapsak ki yaa

4. 22 Ağustos 2010
  5. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok klasik olcak ama sanırım :KK43:( onun sevdiği bi kafe var orayı ayarlasam diorum sonrada 2 kişilik kalpli bi pasta yaptırsam bi de hediyee off çok klasik ama yaaa :S

6. 22 Ağustos 2010
  7. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Kafe ayarlamak fikri güzel ama ben olsam pastayı kendi ellerimle yapardım ve güzelde bir hediye alırdım zemuszemus

8. 23 Ağustos 2010
  9. pnrarsln

pnrarsln güneşe aşık . . . Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    61
    evet canım o çok klasik bişi ya bnde geçirdim aklımdan ama olmaz

10. 23 Ağustos 2010
  11. Precious

Precious ruhum, ömrüm, herşeyim. . ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    bence en güzel hediyeler hazırlanarak emek ve zaman harcanarak yapılıyor. .yoksa gidip bi parfüm gömlek falan da alınır .. ben yılbaşında yapmıştım. .önce 365 tane aşk cümlesi yazdım ona hissettiklerimi. bu tam 3gün aldı. kolay olmuyor aynılarını yazmak istemedim. sonra renkli kartonları eşit boyutlarda kesip bu cümleleri yazdım 2 kalem bitti düşünün yani .. sonra kağıtlar için önce cam bi vazo gibi bişi aldım çarşı pazar gezdim aradım . kağıtları içine koyup üstüne de tül ve kurdelalarla bağladım kapadım.. kimyagerim ya bide parfüm yapmıştık en basit halinde okuldayken onu saklıyordum onu da bi deney tüpüne doldurdum aynı şekilde süsledim. bide bi ağaç dalı koparıp üstüne dilek ağaçlarında olduğu gibi bezler bağladım. .küçük kağıtlara dileklerimi yazdım ikimiz için geleceğimiz için. .mini dilek ağacı oldu yani bunları da güzelce tüllerle uygun renkleerde bi kutuya yerleştirdim . . bi dilek ağacı ve 365 tane aşk sözü hepsi içten gelerek yazılmıştı. .içinden hergün bitane alıp okucak 365 tanenin mantığı buydu. .böle işte ..

yukarıdakini bi iki ay önce yazmıştım burda başka bi topic te aynen buraya kopyalıyorum:)

önemli olan emek vermek bence. .

12. 23 Ağustos 2010
  13. Precious

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    ben yılbaşında yapmıştım ama sonuçta bi yıllık yazı yazdım her günü için
    siz de gelecek doğum gününe kadar bunlarla idare et diyebilirsiniz ..

14. 23 Ağustos 2010
  15. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :lepi:alkisalkisalkisalkisalkisalkis harika umarım herşey gönlünce olur emeklerinin karşılığını veriri sevgilin çok güzel yapmışsın içinden bi kaç tane fikri çalabilirimmm a.s.a.s.:asigim:

16. 24 Ağustos 2010
  17. Precious

Beğenildi:
    889
    Ödül Puanları:
    163
    çal güzelim çal hepsini ne demek kaydirigubbakcemile5

ama emeklerimin karşılığı olmadı malesef ayrıldık. .hatta inanmazsın ben bu hediyeyi veremedim bile. .neyse o kaybetti :)))

18. 24 Ağustos 2010
  19. tunayy

tunayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    öyle bi durum var sanki çevremde gördüğüm kadarıylada erkeğini el üstünde tutan o ilişkiye emek vern kızlar hak ettiği değeri göremior ama erkeğine daha değişik (!) davranan kızlar ise el üsstünde ne yapmak lazım kiii
    ben çok seviorum sevgilimi ona değer vermeden yapamıorum çünkü içimden geldiği gibiyim ona karşııı umarım bu çok sevgim kötü sonuç vermez ama arada bi geri çekiorum kendimi hemen anlıoo off kıyamıorum kiii