Sevgilimin eski sevgilisi..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meelissaa tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : meelissaa
  1. meelissaa

meelissaa Guest

Arkadaşlar öncelikle merhaba aranıza yeni katıldım..bir sorunumu sizinle paylaşmak ve fikir almak istiyorum ben 22 yaşındayım erkek arkadaşımda 22 yaşında 1 yıldır birlikteyiz..fakat ben erkek arkadaşımın ilk sevdiği kızı inanılmaz bir şekilde kafama takıyorum..çıkmaya başladığımız ilk zamanlar 1-2 kez eskilerden konu açılmıştı ve bu kızı o zaman oğrenmiştim gün geçtikçe o kızla neler yaşadıklarına dair meraklarım çoğaldı 1 yıldır nerdeyse hep bunu düşünüyorum kendi ilişkimi yaşamak dururken hep o kızla erkek arkadaşım neler yaşamıştır bunu düşündüm ve en son 1 ay önce erkek arkadaşıma ilk sevdiği kızı kafama çok taktığımı bana o kızla yaşadığı herşeyi anlatmasını söyledim o da benim isteğim üzerine anlattı..ben erkek arkadaşımı çok seviyorum ama sürekli beynimi kemiriyo o kızı benden daha mı çok sevmiştir ilk sevdiği kız acaba o kızı unutamamış mıdır diye yiyiorum kendimi lutfen bana bu konuda fikir verin arkadaşlar şimdiden teşekkürler...

2. 9 Aralık 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    erkek arkadasında senin eski erkek ark yasadıklarını düşünse durmadan aklına getirse ki bayanlarda düşünülen nedense daha farklı tarz olur hayatını zehir etse ne düşünürsün bence hiç uzatma at kafandan o dusunceyi yoksa kendinden sogutursun sıkınıtdanda hasta olursun malum erkeklerimiz sıkıntıya gelemeden kacan tipler

4. 9 Aralık 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    adı üzerinde eski..olmuş bitmiş..neden bu kadar kafana takıyorsun ki..zaten sevse idi ayrılmazlardı..kendini bukadar yıpratmana gerek yok..aradan da en az 1 yıl gibi bi zaman geçmiş..kimi ne kadar çok sevdiği kısmına gelince,herkesin yeri ayrıdır

6. 9 Aralık 2009
  7. meelissaa

meelissaa Guest

Biz 1 yıldır cıkıyoruz o kızla ayrılalı 3 yıl olmuş kız erkek arkadaşımdan ayrılmış ve ilk sevdiği kız elimde değil takıyorum kafama:çok üzgünüm:

8. 9 Aralık 2009
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    oooo oooooooooooooooo aradan geçmiş 3 yıl neyi takıyorsun ki kafana...ilk sevdiği kız olmasını mı? ilk sevdiği kızsa kesin unutamamışmıdır diye düşünüyorsun? inan zamanla herşey unutuluyor..şimdi erkek arkadaşın ,senin eski erkek arkadaşını kafasına taksa hoşuna gidermi? bi düşünsene ,sürekli onu düşünüyor ,ne yaşadığınızı soruyor ,kendisini onunla kıyaslıyor...çok sıkıcı bi durum...gerek yok bunlara...kimse takmıyor bunları..sende takma

10. 9 Aralık 2009
  11. meelissaa

meelissaa Guest

bende bunları kafama takma istemiyorum ama elimde değil o kızı beni sevdiğinden daha mı çok sevmiştir acaba o kızı unutamamıs mıdır dıye düşünüp kendımı yıyorum ve mutlu olamıyorum malesef

12. 9 Aralık 2009
  13. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle düşünmeye devam edersen hep mutsuz olursun.. kendinide soğutursun.. :sm_confused:

14. 9 Aralık 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    senin ondan önce sevgilin olmadı mı?

bu ilk sevgilin mi yani?

16. 9 Aralık 2009
  17. meelissaa

meelissaa Guest

ondan önce sevgilim oldu tabi ama ilk sevdiği kızı beni sevdiğinden daha fazla mı sevmiştir ve o kızı unutamamıs mıdır dıye üzülüyorum:çok üzgünüm:

18. 9 Aralık 2009
  19. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    niye büyütüyosun ki bu kadar,geçmiş geçmişte kaldı.
    bende eşimin eski kız arkadaşının resimlerini ve msn de hala onunla görüştüğünü öğrendim.
    ve o kadar büyütmüyorum kafamda