sevgilimin geçmişindeki hatalar bugünümü zehir ediyor kızlar akıl verin lütfen =(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burcu_01 tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar benim 7 aylık bir ilişkim var gayet güzel gidiyor ama sevgilimin henüz 19 yaşındayken yaşadiği bir ilişki benim gecemi gündüzümü zehir ediyor. sevgilim bundan 4 sene önce karşı komşusuyla tam bir bucuk sene gizli gizli görüşmüş. bunun anormal tarafı kadının evli ve bi çocuk sahibi olması.. sevgilim bana bu olayı ilişkimizin basında çok yüzeysel olarak anlatmıstı ve kadının ayrı yaşadiğini bunun bi hata olduğunu çok pişman olduğunu şuan bunu yaptiği için kendınden nefret ettiğini söylemişti.. geçen gün ablasıyla sohbet ederken bu kadının laı geçti ablası bildiğimi bilmiyordu kadının evliyken önüne gelenle görüştüğünü söyledi çok samimiydik karı koca evimize girip çıkarlardı falan dedi.. o gün bugündür unutamıyorum aklımdan çıkmıyor kızlar. böyle büyük bir günaha böylesine büyük bir suça nasıl ortak olabildi diorum ben nasıl bir insanla beraberım diye günlerdir kendımı sorguluyorum bu konuyu sevgilimle konustum çok pişmanım yaşım daha 19du cahildim geçici bir hevesti benim için şimdi böyle bişeyi asla yapmam dior ama benim beynimi kemirip duruyor bu yaşanan günah.. kadın şuan kocasıyla hala berabermiş duyduğum kadarıyla..kızlar ben mi çok abartıyorum ne düşüneceğimi şaşırdım böyle bi insanla gelecek planlamak ne derece doğru? pişmanım diyor ben çok değiştim o zaman cahildim diyor ama gelin görün ki aklımdan çıkmıyor hep aramızda yatıyor sevgilimin bu kirli geçmişi =:-)çok üzgünüm:

2. 29 Temmuz 2009
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    19 yaşındaki bir çocuk tamda kanının kaynadığı zamanlar nereye çekersen gelir özellikle işin içinde cinsellik varsa
    çok çok büyük bir hata ama pişman olmuş cahil olduğunu söylemiş yani doğruları farketmiş
    sizde çok fazla takılmamaya çalışın bu günün tadını çıkarın bence zaten zamanla azalacak bu hisleriniz

4. 29 Temmuz 2009
  5. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    bence abartmıyorsun bende senin yerinde olsam sorgulardım bu durumu
    19 yaş çok da cahil bir yaş gelmedi bana,en azından evli bir kadınla ilişki yaşamanın ahlaksız birşey olduğunu anlayabilecek denli bir aklı vardır insanın o dönemde..
    hem de bunu 1.5 yıl sürdürmüş az da bir zaman değil..
    zor bir durum canım Allah yardımcın olsun ama sanırım ben böyle bi insanı hayatımda kabul edemezdim

6. 29 Temmuz 2009
  7. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben olsam sindiremezdim,19 yaş o kadarda küçük bir yaş değil..doğruyu ve yanlışı ayırt edebilecek bi yaş..

8. 29 Temmuz 2009
  9. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Evet allah yardımcım olsun bana çok ama çook ters geliyor dediğiniz gibi işin içinde sadece cinsellij varmıs ve hata olduğunu kendi de anlayıp kendi kesmiş bu saçma sapan ilişkiyi... hatasız kul olmaz ama böyle büyük bir suç aramızda ölü bir yılan gibi yatip durdukça ben nasıl o insanı hayatımda tutup ileriyi düşünebilirim =( seviyorum ve çok güzel gidiyor ilişkimiz o kadar bunaldım ki zihnimdeki düşüncelerden Allah yardımcım olsun başka bişey gelmiyor elimden sevdiğim için.

10. 29 Temmuz 2009
  11. zehra61

zehra61 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    geçmişini seninle paylaşması güzel ilerde başkalarından duysaydın daha da kötü olacaktın daha da 19 yaşındaymış en deli dolu çağları.ıleriye bak geçmişini silemezsin sevgilinden çok o kadında hata var bide evliymiş

12. 29 Temmuz 2009
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    zaten sadece sevgilimle deil bi çok insanla.. off noluor bize allahım kocandan ayrılır istediğini yaparsın ama kendinden küçük bekar bi erkekle hem de evine girip çıktığın sofralarına oturduğun kocanla beraber gelip gittiğin bi ailenin oğluyla =( aklım almıyor inanın kızlar yaa.. sevgilimde de suç buluyorum irade denen bişey var o zamanlar düşünemiyordum aklım başımda değildi o istiyordu görüşmeyi ben bitirmek istediğimde ağlayip benı bırakma diye yalvarıyordu zorla kurtuldum diyor..evli olmasa bu kadar kemirmez zihnimi bu yaşananlar ama bana o kadar anormal geliyor ki yadırgıyorum ve sevdiğim adama bu suçu hiç ama hiç yakıstıramıyorum =(

14. 29 Temmuz 2009
  15. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    19 yaş doğruyu yanlışı ayırt edemeyecek bir yaş değil elbet,anladığım kadarıyla cinsellik ihtiyacını karşılamak için görüşmüş bu kadınla.
    Tabiki çok yanlış,böyle iğrenç birşeyi desteklemiyorum ama.
    Şu anki ilişkinizin gidişatı için bu olayı geçmişte yaşamış diye kabul etmelisiniz.
    Yoksa her zaman mutsuz olmanızdan başka hiçbir işe yaramaz aynı konuyu ısıtıp ısıtıp önünüze koymanız.
    Haa,sindiremiyorum,sindiremeyeceğim derseniz o zaman başka.

16. 29 Temmuz 2009
  17. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bu durumdan rahatsız olman doğal diye düşünüyorum ama onu bu durumdan dolayı yargılaman ya da terk etmen bence çok yanlış. daha önceden hata yapmış insanların daha sonra mutlu olmaya yada hatasız bir yaşam sürmeye hakkı yokmu? Sevgiliniz en başında bunu size anlatmasaydı nerden haberiniz olacaktı haberiniz olmadığı zaman sevgiiliniz günahsız mı olacaktı. ve şuanda size oh ne iyi yapmışım demiyor pişmanım diyor herkes hata yapar ve ölümden başka herşeyin telafisi vardır. lütfen sevgilinizi gerçekten seviyorsanız ve davranışları sizde aynı şüpeleri uayndırmıyorsa hem ona hemde kendinize bir şans verin

18. 29 Temmuz 2009
  19. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Sanırım sindirip sindiremeyeceğim zamana kalmış bişey =( şuan hiç sağlıklı düşünemiyorum.. bu konuyu ısıtıp ısıtıp önüne koymak yanlış olur evet çünkü defalarca bu yaşanan şeyi kendime yakıstıramıyorum şuanki aklım olsa asla yapmazdım hayatımın en büyük hatasıydı diyor zaten bana bu durumu savunsa ne var bunda senden önceydi falan gibi bi tepki verse anında silerim hayatımdan.. beni bağlayan pişmanlık duyması ve suçunu kabüllenmesi