sevgilimin güveni

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cilveli_fistik tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : cilveli_fistik
  1. cilveli_fistik

cilveli_fistik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilim bana güvenini kaybettiğinden ayrıldık.haklıydı da.ne yapabilirim güvenini kazanmak için.

eski erkek arkadaşımın tecavüzüne uğradım.buna inanıyor ama nasıl oldu da buna imkan oluştu diyor evden çıkmasaydın falan dedi.söylüyemedim ama zaten evden çıkamıyordum.daha önceden de bu konuda 1ay düşündüm kafayı yiyordum falan dedi.yaşadığım değilde bunu tam ifade edemem sorunmuş.kendimide tam ifade edemedim tabii.herşeyi kaman çorman ettim.haklıyken haksız konuma düştüm.konuyu büyüklerime açtım hepside onun haklı olduğunu söylediler.toparlayıp daha da net yazarım.

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  2. 28 Kasım 2009
  3. zoia

zoia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ciddi olamazsın akannehir şikayet etmedin mi peki

4. 28 Kasım 2009
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım boşver gitsin zaten bunu bişekilde kendi içinde sorun ediyomuş belliki bunu hazmedemicek gibi görünüyo ..sonunda sana bu yüzden hayatı zindan etmeside var...o eski sevgilinide şikayet et bencede yanına kar kalmasın kadınlar sustukça erkekler devam edecek bi dur diyin artı yaşananlara hesabını sor bence

6. 28 Kasım 2009
  7. cilveli_fistik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum.şikayet etmez miyim.....* etim .neredeyse 2yılldır içerde.zaten sorun bu değil.yani yaşadığım olay değil.anlatırken olayı tabii anlatamamnın ve bu konuda zorlanmanında etkiisyle yanlış anlamasına uygun şekilde anlatmışım.muayenede bakire çıktım.konuşulurken bunu söyledim.raporumda var bakireğim dedim.ama yani bunu söylerken sadece doğumda bozulurmuş ta dedim.bu olay umrumda değil.bunuda hazmettim diyor.şimdi ilk başta saldırıya uğradım dedim.sonrada kaçtım dedim.yalnız o an (inanması güç ama)denediler olmadı demişim.farkında değilim.telaştan sanırım.dalavere falan çevirmek için değil.konuyu hep eksik ve kesik kesik anlattım.böylede olnca her seferinde başka şeyler çıkıyor dedi.ayrılırken de arkamdan baktı.aramıyorum toparlasın kendini.zaten herkste aynı görüşte burada.seni affetmeyi demiş dedikleri gibi.ona sana dava dosyasını ve doktorumun dosyassını getirecem dedim.onlara bakınca beni daha iyi anlarsın dedim.tabii hepsini vermiyecem dosyaların iddaname,son durşma tutanağı,fakültedeki doktorumun tanısı,adli tıp raporu,fakülteden aldığım rapor falan.bunlarda doğru söylediğim ve beni daha önceden de tehdit ettiği anlaşılıyor.konuştuktan sonra kuzeniylede konuştum.bakacam dedi falan.msn adreslermizi verdik.benimkinde adım çıkıyor.her seferinde merhaba nasılsın diyor.samimiyetimiz olmayan bir küzeniydi.ama biliyorum kötü değil. bizimkinede benzer gazeteye yansıyan olayları,profer psikiyatırların konuyla ilgili 1-2 makalesini,ve netten bulduğum kısa videoları koydum.konumundaki birinin bunu rahat ifade edemiyeceğini psikolojimin bu tarzda daha iyi açıklayabileceğimi düşündüm.çünkü başka türlü yapamıyorum.msn listemde meil adresi çıkıyordu.şimdi nicki çıkıyor.buradan anladım ki yazdıklarımı okumuş.bu arada diğer konuya gelince gayet iyiy psikolojim.dava devam ediyor.dava açılmadan belliydi cezasız kalmayacağı.en az 10yıl içerde.çünkü,adli tıptan ve buradaki fakülteden raporlarım var.ruh sağlığı bozulmuştur diye.:sm_confused::sm_confused:senağlama:1no2:CADIARZU

8. 28 Kasım 2009
  9. EU2

EU2 Guest

olayı net anlatsan daha iyi yorumlar gelir..sen bunu durduk yere söylemedin sanırım
    sevgilinle ilişkiye girdin kan gelmedi die eski sevgilinin tecavüzünemi uğradığını söyledin yoksa muhabbet esnasındamı anlattın?
    eğer yanlış anlaşılma olduysa anlatımında, doğrusunu mantıklı bi şekilde anlatıp sevdiğine kendini ifade et.belliki yanlış anlama var ortada

10. 28 Kasım 2009
  11. cilveli_fistik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet aynen öyle.kocaman bir yanlış anlaşılma var.kan gelmedi uydurdum olayı yok.eskisine güven duydum.sonradan foyası meydana çıktı.sokağın ortasında saçımdan çekip götürmeler,tehditler,dayak falan korktum.çarede aramadım değil düzelir mi diye.yok.neyse o zaten cezasını çekecek.sadece zarın esnekliğinden bakireğim dedim.bu onu tam bakire anlamış.sonra öyle olmadığı anlaşıldı tabii.zaetn esnek olduğunu söylemiştim.gözünde yalancı çoban oldumtam anlatamıyor muyum gene.off bilmiyorum.mafoldumben

12. 28 Kasım 2009
  13. EU2

EU2 Guest

tamam tatlım anlıyorum seni:teselli:eek:lan olmuş,senin ifade sorunun olmuş,başına gelenler apaçık ortada ama işte yanlış ifade:1no2:
    tatlım eğer hala seviyorsan sevgilini ona olayı sakin bir kafa ila baştan sona son kez anlat ve inanıp inanmamak şimdi sana kalmıştır deyerimseniben
    oda senin bakire olmamandan değil,yalan söylediğini düşündüğü için kendini aptal yerine koyduğunu düşündüğü için sana kırılmıştır.umarım herşey yoluna girer ve sende bu zor günleri atlatırsın

14. 28 Kasım 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kaç yaşındasın? ona göre yorum yapıcam

16. 28 Kasım 2009
  17. cilveli_fistik

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet biliyorum.yaşımda küçük değil.şu anda 27.olay olduğunda 25-26

18. 28 Kasım 2009
  19. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    bende merak ettım kac yaşındasın.ayrıca o kımkı,eşin falan degıl.neden kendınde bu kadar detaylı kanıtlarla acıklama yapmak zorunda hıssedıyorsun.yada neden kanıtları gosterıyorsun.ınanmazsa ınanmasın.dunyada tek kalmış erkek o degıl herhelde.tamam basına cok kotu bısey gelmıs canım.allah sabır versın.ama bunu sureklı ırdeleyen bır adamla mutlu olamazsın