sevgilimin kuzenleri..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burcu_01 tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burcu_01
  1. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar daha önce de konu açmıştım.. hemcinsim göz göre göre aldatılıyor hiç Bişey yapamıyorum diye.sevgilimin kuzeni kız arkadası varken Burdan Başka bi kızla daha çıktı 3 ay Boyunca.. Evet hiç Bişey yapmadım ve hiç Bişey olmamış gibi kızla tekrar Barıştı..kız aldatildiğini öğrenmedi.. şimdi de sevgilimin diğer kuzeni dün yanımıza geldi, yaa şafak Bi kız düşürdüm dedi, ki Bu iğrenç taBir tamamen ona aittir görmen lazım taş giBi falan diyor.. Ben de sinirlendim, nasıl insanlarsınız yaa söylicem valla kız arkadasına dedim.kız arkadasını tanıyorum dördümüz geziyoruz toplanıyoruz, çok da hanım Bir kız.. gerçekten canım çok sıkılıyor artık.. dün Baya tepki gösterdim hatta tartışma Boyutuna geldi mevzu.. inşallah aynı şeyi yaşarsın ilerde dedim.. işe gittiğinde karım evde Beni Bekliyor diye düşünürken aldatılırsın o zaman anlarsın Bizim durumumuzu dedim.. Biz erkeğiz Biz yaparız Falan diyor Bir de yüzsüz.. aldatma aldatmadır şerefsizliktir dedim.. Biraz cesaretin varsa sevgiline söyle "Ben Bi kadınla Birlikte olacam" diye dedim, o zaman üzülür ama haBeri olmazsa neden üzülsün ki diyor.. söylicem dedim.. söyle inanmaz sana diyor, aramızı Bozmaya çaliştiğini söylerim diyor.. sevgilim de ordaydı biz tartısırken.. sevgilim de kızdı kuzenine, Benim kız arkadasımın yanında anlatma dedi.. sonra Beni de sizler Gibi sanıyor dedi. oğlum sen malsan Ben napim diyor Bir de sevgilime. sevgilim Bana sadık diye malmış, salakmış, Bütün erkekler çapkınlık yaparmış.. Benim sevgilimin yanında konuşma diye kızdı sevgilim de Baya gerildik yani.. Kızlar çok kötü hissediyorum kendimi yaa.. arada sevgilim olmasa yemin ediyorum kız arkadaslarına söylicem sizi aldatıyorlar diye ama söyleyemiyorummmmmmm öğrenmelerini istiyorum ama.. Hem de kızın çaliştiği havuza gelen bir kadın, kadını tanıyor kız yani...

2. 5 Nisan 2010
  3. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ne insanlar ya var ya dengesizin teki..... aslinda telefona konusmalari kayit etcektin kiza yolucaktin.... ya ne bicim insan. aslinda bir yonde karismaman iyi olur sonra kabak senin basina patlar ama senide anliyorum kizin bu igrenc duruma dusmesinide istemiyorsun.......

4. 5 Nisan 2010
  5. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    terbiyesizin aklı iki bacağının arasına kaymış embesil bu tip adamlar ya

6. 5 Nisan 2010
  7. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ya canım adaletsizliğe sinir oluyorum.. Bunu diyen bu çocuk gayet ileri görüşlü görünür, iki üniversite mezunu, ve eğitimci olacak.. ama mantiğina Bakar mısın ? Her erkek yapar, yakalanmayan erkek vardır sadece, yapmayan da salaktır !! Böyle Bi düşünceye sahip Bütün erkeklerin aldatılmasını diliyorum.. o zaman anlayacaklar işte.. Sevgilime salak diyor bir de utanmaz ! sen sevgilimin tirnaği olaBilir misin ? Bir de Beni tehdit ediyor.. sen sevgilime söylersen Ben de görüşeceğim kadının arkadasını senni sevgiline ayarlarım diyor güyaaaaa şaka yapıyor, Bu sefer Ben durduk yere sevgilime patlıyorum.. Sevgilim de benim ne suçum var, böyle Bişey yapaBilir mi Ben o kadar mı iradesizim, sen neden Genelleme yapiyosun, Ben de Buna sinir oluyorum diyor..Ben seni bi kez olsun aldatmayı Bırak aklımdan geçirmedim ama Dırdırı işiten Ben oluyorum, siz hepiniz Böylesiniz diye azarı işiten Ben oluyorum diyor.. sonra kuzenıyle tartişti, Benim sevgilimin sinirleri Bozuluyor, etkileniyor, sizin yüzünüzden Benden gıcık alıyor, onun yanında anlatma Burcu bu konularda çook hassas, yapmayın diyorum size elli defa, Burcuya yansıtmayın ne haliniz varsa görün ama Bu kız sizin yüzünüzden çok kötü etkileniyor, uyuyamıyor, sizin kız arkadaslarınızın yerine kendini koyup kafasında kurup delleniyor dedi..

8. 5 Nisan 2010
  9. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    çok can sıkıcı ve zor bir durum... bence de karışma; çünkü onlar sevgilinin kuzenleri... kendi arkadaşların olsa elbette bu konuda istediğin gibi davranabilirdin... bence onlarla aynı ortama sokmasın sevgilin seni...

10. 5 Nisan 2010
  11. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ya kızlar gençliğinde çapkınlık yapmicakmış da ne zaman yapacakmışşşşşşş.. Bi de utanmadan çarşamBa o kadınla görüşecem, hafta sonu istanbuldan Başka Bi kız gelecek, onla görüşecem diyor.. inşallaaaaaaah eline yüzüne bulaştırır yakalanır... madem öyle o zaman ciddi bi ilişkin olmasın, kız arkadasına cesaretın varsa seni aldatacam desene diyorum. üzülür diyor.. sen söylersen çok üzülecek ama söylemezsen haberi olmayacak diyor.. evlendiğimde aldatmam ama sevgiliyken aldatırım kimse karısamaz diyor.. tamam işte söyle kız arkadasına diyorum.. sen söylemezsen Ben söylicem diyorum, aramızı Bozmak istedi derim diyor.. kızı çook uyardım, canım Bak şaka yapmıyorum, bu çocuğa bağlanma dedim, hatta herkesin içinde dedim, şaka sandııııı.. şaka değil ciddiyim dedim, çıkmayı düşünüyorsan yüz defa düşün dedim.. inanmadı Bana.. Bana sevgilimi tanıyan Bir kız Böyle Bişeyi söylemiş olsaydı en Başından Ciddiye alır düşünürdüm.. Ben Bi hemcinsimin üzüldüğünü görmek istemiyorum artık.. Ve Bu adam diliyle öyle güzel kandırıyor ki.. eski sevgilisini de aldatıyordu, gene tehdit ettim, ağzımdan kaçırırım bak dedim, sevgiline diğer kızın adıyla hitap ederim dedim, Bir ay kadar ikisini Birden idare etti, sonra Birini bıraktı.. offffffff... bunlar yüzünden erkeklerden nefret ediyorum yaa.. hepsi Böyle mi kızlar yaa =(((

12. 5 Nisan 2010
  13. burcu_01

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    Bu konularda aBim olsa tanımam hemcinsimi savunurum.. ABim geçen gün nette aBlamın bi kız arkadasını eklemiş.. kızı sadece eskiden Bi kaç defa görmüşlüğü var.. kız da allah için çook güzel.. e ne diye ekliyorsun, muhaBBetin yok.. deli oldum, yengemi aldatmış giBi hissettim, anne oğluna söyle o kızı silsin ne gereği var güzel diye her kızı ekleyecek mi evli Barklı adam dedim.. silmiş şimdi..

14. 5 Nisan 2010
  15. helal süt emmiş diye sana derim canım :)

16. 5 Nisan 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    kızda safmı ya ben olsam alttan girer üstten cıkar öğrenirdim bu kadar laftan sonra ah bu erkekler alsanaalsanasmile umarım aldatılırda görür alsanaalsanasmile

18. 5 Nisan 2010
  19. ahbitanem

ahbitanem çok zor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende öykü arkadaşımıza katılıyorum, güzel yorum yapmışsın öykü arkadaşım opuyorumnanaktan