Sevgilimin kz arkadandan bktm......

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve busra06 tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : busra06
  1. busra06

busra06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    113
    slm kızlarr...sorun şu kii sevgilimin liseden beri bi arkadaşı var çok samimiler ama ben kızdan resmen nefret ediyorum ya sanki beni kıskandırmaya çalışıyo surekli msj atıo buluşalım diyo vs.. kıskandıgimı sinir olduğumu sevglime soluorm ama bana kızıyor nekedar art niyetlisin o öyle biri değil die :KK43: bi örnek veriyim geçenlerde butun arkadaşlarla biyerde toplanmışlardı bende gitmiştim.sevgililm arkadaşarıyla konuşuodu ben biraz ilerde oturuodum kız benim gozume baka baka gitti çok laubali bi şekilde sevglme sarıdı şakalaştı sevgilim bişey yapmıo ama kız yılışk resmen.. o an sinirden ağlıcaktım :KK43: herneyse bu kız yuzunden hep kavga ediorz nasıl davrancgımi blmıorm artk kavga etmk ıstemıyorum:KK43:((benneyaptımki

2. 10 Eylül 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "ya o ya ben diyeceksin"

bu kadar basit

4. 10 Eylül 2009
  5. busra06

busra06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    113
    dedim canım ama saçmalama o benim 8 senelik arkadaşım senin yersiz kıskançlıgın dıo..

6. 10 Eylül 2009
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    o zaman "güle güle.. ben böyle şeylere gelemem " diyeceksin

8. 10 Eylül 2009
  9. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    632
    Ödül Puanları:
    113
    nereye kadar böyle göz yumcaksın hep kavga ediyormuşsunuz görüşmeni istemiyorum ya o ya ben diyerek resti çekmelisin
    he bunlara duyarsızsa kendi seçimi

10. 10 Eylül 2009
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    böyle garip insanlar varkötükedihüso

kızda olduğu kadar erkek arkadaşın da suçlu , o tarz davranışlarına göz yummamalıydı. beyefendinin de hoşuna gidiyo heralde kızın yapış yapış halleri :jeyyar:

kızın seni kıskandırma amacı sevgiline göz koymuş olması olabilir... kıskandırarak ayrılmanı sağlayacak belki sonradan onlar başlayacak kafamçokkarıştı

o yüzden sağlam bir şekilde resti çekeceksin zemuszemus

"ya o ya ben kesin kararını ver diyeceksin , böyle laubaliliğe ben gelemem, beni istiyorsan ondan uzak duracaksın" diyeceksin:lepi:

kadınlardan şeytana bile pabucunu ters giydirir akannehir

ne olursa olsun müsade etme kaydirigubbakcemile5

12. 10 Eylül 2009
  13. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kadın kadından anlıyor ama erkekler bazen o benim dostum diyerek saflaşabiliyor.bende böyle kaybetmiştim nişanlımı.bir kız ona dostum diyerek yaklaştı ve evliler şu anda.tabiki hata sevgilinde.şimdiden önlemini al derim.bu kadar samimi olmalarına izin verme.tabi bu izni vermiş sevgilin anlaşılan.

14. 10 Eylül 2009
  15. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım ya o ya ben sakın deme çünkü sevgilinin 8 yıllık arkadaşıysa senden öncede o vardı senden sonrada o vardı dıye düşünüp senın tehdit etmenle onu tercih edebilirim benımde başıma geldi hemde en yakın arkadaşının sevgilisiydi aama nedense kız sevgilimle ilgileniyordu sevgilisi yerıne.bende o kızın yanında sevgilime yakın olabileceğim kadar yakın olmayı seçtim .o durumdada kız labuali hareket edecek durumu kalmadı .ama arada hala arar sorar,gel görüşelim neden aramıyorsun falan der hatta mesajları benden daha beter durumda .geçenlerde gene bu tür mesajını gördüm bu kez açık açık söyledim kızım derdın ne dıye? şikayet etmişim oldu açmış söylemiş.noldu dedi hoşlanmıyorum rahatsız oluyorum.tamam ama şunu bıl ben senın rahatsız olacağın birşey yapmam dedi ve bazı kızlarda şu var senın kıskandığını gördükçe daha fazla yapıyorlar sanki farkında deilmiş gibi çünkü arkadaşı bile olsa bütün erkeklerin ilgisinin onda olmasını istiyorlar.kıskanma geniş ol ozaman emın ol kız daha az yapacaktir.

16. 10 Eylül 2009
  17. Goose

Goose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Okurken sinir oldum. Eger erkek arkadasin oyle degil arkadasiz diyorsa sen ne yapsan inandiramazsin, cunku erkekler cok duz dusunur.
    Ama kizin bu haraketleri dedigin gibi hic normal degil. Yaslanilacak omuz seklinde bekliyor zamanini. Ayni seyleri cok gordugumden soyluyorum canim. Cok asik degilsen yavas yavas kendini sogut, hic yorulma, ugrasma.
    Rest cekmen sanmiyorum fayda etsin. Ya da kaybetmek istemiyorsan kizla dost ol, dusmanini yakininda tut. Sende herseylerinin icinde ol, aradiginda slm soyle, hatta teli al konus.

18. 10 Eylül 2009
  19. busra06

busra06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    113
    ama ayrılmak istemiyorm 1.5 senedır bırlıkteyz onceden dargnlardı konuşmuyolarımş bu sorun 5 6 aydır var ılk başta olsaydı 1 dk duşunmez ayrılırdım ..sevglimin ole hareketını gormedım ama kız laubalı.bide sevglimle benm hakkımda konuşuolarmş işte sevglin cok gzl çok yakışiosnz fln dıomş svglim bnları anlatıo kız snn hakkında ne dusunuo sen ne dusunuosn dıo..ama bana ayrı davranıo ters ters bakıo sevglme gzl konuşuo offffff ne bcm bi kız bu..