Sevgilimin maddi durumu iyi deil diye ailem sevgilimden ayrlmam istedi.ne yapaym?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve dilek_88 tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dilek_88
  1. dilek_88

dilek_88 ayaklı astroloji kitabı Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar fazla vaktim yok hemen kısaca geçiyorum konuyu.bir sevgilim var 2 aydır henüz yeni ama iyi birisi..çalışkandır fakat ailesi İzmir de o burada dayısının yanında.babası yok.en büyük abisi nişanlı.bir büyüğü yani küçük abisi de bekar. buraya zengin market sahibi dayısının yanına gelmiş.(şişli tarafındaki bomonti merkezli meşhur zincir marketler)

marketlerden birisinin başına müdür yapalım diye. ama bu yok ben bileğimin gücüyle yapıcam demiş.ki inanıyorum ona bu konuda.yavaş ama sağlam yükseliyor.şuan mal kabul görevlisi.fakat sonuçta bir evi birikmiş parası yok..ki istanbul da temelli kalacağı da kesin değil.birazda benim için kalıyor..

akşam babamla konuştuk.daha doğrusu bizi görmüşler ve babama söylemişler. madem evi yurdu yok burada çabuk ayrıl dediler. ama ben ayrılmayı istemiyorum. zaten bu aralar morali bozuk.çalıştığı yerden memnun değil aslında... ben şimdi bunu nasıl söylicem ya... senağlama

içimden açıkça durumu anlat eğer maddi olarak durumunu düzeltebilirsen beklerim de.eğer ki olmayacaksa da ayrıl... çünkü bir görerse babam ona yalan söyledim diye beni öldürür..

senağlama

2. 26 Eylül 2009
  3. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hmmmmm.ama canım hersey ev araba kat yat değilki hangimizin sevgilisinin daha genc yasta birikmiş parasi evi olurki.
    babanda anladiğim kadarıyla cok katı değil anlayacaktır seni

4. 26 Eylül 2009
  5. dilek_88

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    yok cnm.babam çok kesin konuştu..birde ben üniversite mezunu oda lise terk...

ama gerçekten çok iyi bir kalbi var.. üstüme titrer.. ben aşk macera falan aramıyorum.normal iyi bir aile babası olucak birisi istiyorum ama buda maalesef bizimkilerin tabiriyle çulsuz senağlama

6. 26 Eylül 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    bence babanla otur konus biraz zaman ver ona durumunu duzeltecegine inaniyorum de..
    sevgiline de anlatma durumu.. cok buyuk gurur meselesi yapar ve araniz bozulur bence.

8. 26 Eylül 2009
  9. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tabiki sen universite mezunu o ilkokul cok karsı cıkarlar ama bence bunu hemen sevgiline soyleme bide buna uzulmesin babanla otur konus iyice ben anlayacağina inaniyorum

10. 26 Eylül 2009
  11. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    yanlis anlasilmak istemem ama 2 aylik bir iliskiye cok yatirim yapmayin. iyi bir insanmis ne guzel ama hem iyi hem de sizi zor durumda birakmayacak ozellikleri olan insanlar var... henuz asik olmamisken mantiginizi devreye sokun. eger kismetiniz o kisiyse zaten sonunda bu is olur. simdiden kendinizi yormayin.. babanizla yuz goz olmayin ayrica...

12. 26 Eylül 2009
  13. dilek_88

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113

annemle knştm. zengin bi amcası var zaten,sevgilime çocuğu gibi bakıyor.olmazsa ondan yardım ister dedim.

çok geç cnm yarın konuşalım ailem böle böle dedi.ben ayrılmak istemiyorum senden ama ailemin de içini rahatlatmam lazım. neyse yarın ola gün ola dedim.henüz cevap yazmadı.yarın 11.30da buluşçaz bakalım :KK43:(

14. 26 Eylül 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yani henuz 2 aylik sevgilin icin de aileni akrsina almaya pek degmez yahu..

16. 26 Eylül 2009
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    ayol bizim daha bir sevgilimiz bilem yok :umursamaz:akannehir

18. 26 Eylül 2009
  19. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

canim sen kac yasindasinki sadece aile babasi olacak bir insan aramakla mesgulsun... tabiri caizse evde fln mi kaldin ki kor topal iyi huylu birine varayim gibi bir mantiga burunmussun:uhm: eminim daha cok gecsin, hayat suprizlerle dolu. neden herseyin en iisini dilemiyorsun Allahtan. hem univ mezunu olsun hem de iyi kotu bir isi olsun, hem de iyi bir baba olsun. Asik da ol... bunlar hepsi senin hakkin. ihtimallerini minimuma indirgemissin. cok ilginc geldi bana. :teselli: