Sevgilimin mektubuma verdiği tepkicik...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve concordia tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : concordia
  1. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben erkek arkadaşıma çok bozuldum,içerledim,o yüzden buraya dökmek istedim içimi...

Ben 7 aydır yurt dışındayım,okuyorum,10 aylığına geldim,3 ay sonra döneceğim. Her neyse sonuç olarak erkek arkadaşımla 7 aydır ayrıyız. Çok özledik birbirimizi. Sevgimiz ve ilişkimizle ilgili bi problem yaşamadık. Benim bozulduğum konu ise şu :

Ben onu çok özlediğim için oturup mektup yazdım ve yolladım. Bugun geçmiş eline. Msnde konusurken şöyle dedi : '' mektubun geldi aşkım,teşekkür ederim''... Bu mudur yani ? Ben birşey demedim tabii. Bozuntuya vermedim. Gülen surat koydum sevindim gitmesine dedim. Sonra başka bi konu açtı,kapandı gitti yani konu.

Ben o kadar duygulanmışım,oturup yazmışım,zaten özlemişim 7 aydır görüşmedik,onun söyleyeceği tek şey teşekkür ederim olsun. Ben iyilik mi yaptım sanki de teşekkür ediyor. Çok içerledim ya. ınsan bi aşkım ne kadar güzel yazmışsın,çok beğendim,çok duygulandım,çok sevindim böyle bi sürpriz yapmana falan demez mi yaa ???

Bilmiyorum,ben böyle uzaklarda tek başıma mücadele vermekten biraz duygusallaşmış olabilirim... ama çok üzüldüm böyle davranmasına. Oysa ki içimden ona daha neler neler yazmak geliyordu. Dönene kadar bir sürü yazmayı planlamıştım. Ama bu davranışından sonra hevesim kalmadı. Yolladığıma bile pişman oldum sanki. Sanki sıradan bişeymiş gibi teşekkür ederim diyor. Ben mi abartıyorum anlamadım yani. 2 yılı geçiyor çıkıyoruz. Böyle mektubu hiç sallamamış hiç sevinmemiş gibime geldi. Oysa ki ben ne hevesle yazmıştım :KK43:(((

2. 29 Mart 2010
  3. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    canım ilk yorum yazayım sizeee
    şimdi mektupmu kaldıkiii işde yazmışın ama sıradan gelmiş sevgilinizee:kahve:
    msn konuşmak mesaj yazmak
    mektupda daha hızlı ve güzel geliyor genclereee
    ah keşke eskilerdeki gibi yazmak olsaydıkkk ama olmuyor:asigim:
    canım şimdi siz ii yapmışınız ama sevgiliniz es gecmiş mektubunuza önem vermiş sizde bu mektup olayını unutun bi daha yazmayın sevgilinizee olurmuu:kahve:

4. 29 Mart 2010
  5. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mektup kalmadı,mektup yazdım,duygularımı anlattım,ben mi suçluyum şimdi ?

6. 29 Mart 2010
  7. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Siz suçlu değil bilakis duygularını ifade etmeyi bilen sevgidolu bir genç kızsınız... Lakin nasıl herkesin yemesi, içmesi, oturup kalkması farklıysa duygularını ifade edişi ve tepkileri de farklı oluyor.
    O sevginizden emin olduğu için sizin bu emeğinizi, güzelliğinizi "ekstra" bir zahmet olarak görmemiş, kaldı ki öyle düşünseydi bile hislerini sizin kadar candan ifade edemeyebilir...
    İlişkilerde kendi yaptığınız güzelliği karşıdan beklerseniz bu önce hayalkırıklığı, sonra pişmanlığa dönüşür ve en nihayetinde ayrılık çanları çalar. Bırakın o sizi kendi bildiğince sevsin siz de onu kendinizce... Ortak paydada buluştuğunuz ve ciddi fikir ayrılıkları olmadığı sürece ilişkinizi gölgelemeyin...
    Hatta düşündüğünüz gibi mektuplar yazmaya devam edin, ona sevgisini ifade etmeyi siz öğretin... Nice insanlar sevgilisinden "öğreniyor sevmeyi"... Varsın başlarda tepkisiz olsun, bakarsınız bir gün ondan gelir beklediğiniz incelik... Gelmiyor mu? O da böyle seviyor demek ki... Mutluluklar... yerimseniben

8. 29 Mart 2010
  9. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben zaten karşılık beklemiyorum,onun yapısında yok böyle şeyler... benim beklediğim daha içten cümlelerdi... bir kuru teşekkür ederim değil...

10. 29 Mart 2010
  11. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :S

yok ben de olsam ben de beklerim en azından
    -guzeldii desin..

belki cvp yazacaktr ondan öyle geciştirmiştir cnm

12. 29 Mart 2010
  13. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

Bakın "yapısında yok" diyorsunuz...
    Yapısında bu denli incelik olmayan birinin teşekkürü en fazla o denli içten olur...
    Üstelik duyguları belki sabah akşam aşkını ilan eden beylerden daha yoğun ama o böyle ifade ediyor kendini demek ki... Ortada üzülecek bir durum yok, üstelik siz jestlerinize devam ederseniz o da başka konularda beklenti çıtanızı yükseltecektir emin olun... sengözlerimebaksanab

14. 29 Mart 2010
  15. pamuk_helva

pamuk_helva AslaPesEtmeMücadeleUmutur... Pro Üye

Beğenildi:
    2.170
    Ödül Puanları:
    163
    ............................

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  16. 29 Mart 2010
  17. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet pamuk_helva ne yazık ki bizim ne duygularla yaptığımız şeyler,ne olarak algılanıyor...

18. 29 Mart 2010
  19. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bazı erkekler bizim gibi ince düşünemiyorlar maalesef . Bazıları da çok ince oluyormuş ( ben onlardan birine hiiiiiiç denk gelmedim . Ne babam , ne abim , ne kuzenlerim , ne eşim yooooooookkk ) sempatiksalakcinni

Sıkmayın canınızı , algılama biçimleri farklı kaydirigubbakcemile2