sevgilimin moreli bozuk ve tembel yardim edin :(((

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve deniz5 tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : deniz5
  1. deniz5

deniz5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    degerli arkadaslar, benm bi sorunum var gercekten caresizim nasil davrancagimi ne yapacagimi bilmiyorum.. benim yaklasik 2 aydir konustugum biri var ve bu iki ayin yaklasik 3, 4 haftasi bu benim pesimden kosardi, ozamanlari ben kararsizdim sevgi yoktu bazen soguk ola biliyodum ama is tamamen degisti ona asik oldum :çok üzgünüm: ilk haftalar okadar güzeldiki beni cok mutlu ederdi. SIMDI durum söyleki: okulunun bitmesine cok az kala okulu birakti ve calistigi is yeri iyi yürümeyince orayida kapadi - yani hersey üst üste geldi bi anda ve su an yaklasik bi aydir bosta.... ve bana bu aralar gercekten iyi degilim fln diyor :1no2:

isi olmadigi sürece nerdeyse hergün gec saatlere kadar uyuyor, gec dedigim öglen 2 bazen hatta 3´e kadar, evde oluyor yani, zaten isim yok diye uyandiktan sonra tekrar uzanip uyuya kaliyor cogu zaman. iste tam bugün bana "OKADAR TEMBELIM KI KENDIM BILE ANLAMIS DEGILIM BU DURUMU" dedi ve kisacasi bulusma hikaye oldu :1no2:
    ya sizce ben bu durumda nsl davranmaliyim bu normal mi ?
    ve eger gercekten depresif bi sorunu varsa ben nsl davranmaliyim? bogmak istemiyorum ama cok soguk durdugum zamanda oda ayri bi sorun olur onun icin diye düsünüyorum :bbo: ??

sasirdim ::çok üzgünüm:

2. 18 Mart 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence üstüne gitme.biraz kendi haline bırak.anlayışlı ol.belliki sevgilin zor günler geçiriyor...
    okulu bırakmış,işler iyi gitmemiş,şu an bi işi yok...
    anlayışlı davran,yanında ona destek ol derim ben a.s.

4. 18 Mart 2010
  5. deniz5

deniz5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklisin canim denemem lazim hep aramamam lazim :KK43: mafoldumben

6. 18 Mart 2010
  7. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ara da,üstüne gitme,anlayışlı ol a.s

8. 18 Mart 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    iş buldun mu? evde yatmaktan sıkılmıyor musun ? .. gibi saçma sorular sorma :lepi:

10. 19 Mart 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    psikiyatra gitsin bence
    depresyonda olduğu çok açık
    ayrıca işte sorunlar olur insan yorulur çok uyur fln tmm
    ama okulu bırakması büyük bi olay (nedenini bilmiyorum söylememişsin ama) ondan bi pskiyatra gitmesi iyi olucak bi sorunu var gibi geldi

12. 19 Mart 2010
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.079
    Ödül Puanları:
    488

Fazla üzerine gitme...
    sakin ve sabırlı ol
    kafasını dagıtmaya calış konuştugun zamanlarda şaklamanlıkla:lepi:
    allah kolaylık versin canımolumunekankayizsmile

14. 19 Mart 2010
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Her şeyi anladım da okulu niye bırakır bir insan.
    ınsan kendine neden böylesine bir kötülük yapar ki.
    Çok yazık olmuş...

16. 19 Mart 2010
  17. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    canım bak benımde bırlıkte olduğum kişi böyle birisiydi ilk zamanlarda aılesının ayrılma dönemi,aşırı derecede alkol,ev taşıma vb. gibi konulardan 2-3 e kadar uyur kalkar arkadaşları ıle buluşur alkol alır tekrar yatar uyurdu.kendisine sorduğum soru şu oldu nereye kadar bu durumunu devam ettıreceksın nereye kadar sorumluluk almadan devam edeceksın? sen hayatının sorumluluklarını alamazken bızı nasıl oluşturacağız ve sen bızım sorumluluğumuzu nasıl alabileceksin mümkünse arkadaş kalalım dedim ve adam haklısın değişeceğim ama bana yanlızca 1 hafta ver hayatımı düzene koyacağım söz veriyorum sana dedi ve hakıkaten inanılmaz bir dönüş yaptı alkol almıyor dersem yalan olur günde 1 tane bira içiyor artık fakat 12-13 saat çalışıyor otelde garsonluk yapıyor sonucta çalışıyor para kazanmaya okulunu bıtırecegıne söz verdi

canım sen kendinle tehdit et onu ama tehdıt ettırdığını farketmeden ınan bana benımkı değiştiyse herkes değişir çünkü sabit fikirli bir adamdı çalışmayan hayatı toz pembe gören birisi iken mantıklı konuşup üstüne gitmeyince fazla düzeldi yapabileceğin tek şey bu bence ama senın bu konuşman bıle umrunda olmazsa boşver bırak onu ve kendı hayatına yön ver..

18. 19 Mart 2010
  19. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    sen ona destek ol güven ver düzelir inş okuluda bitirir ilerde sorun değil geçici bir dönemdir