Sevgilimize yaptığımız sürprizleri paylaşalım arkadaşlar.

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

mrb.sevgilimize yaptığımız süprizleri paylaşmaya ne dersiniz ? hem birbirimizden fikir edinmiş oluruz arkadaşLar.Öncelikle ben başlıyım ozaman.süprizim şöyleydi: Sevgilimle 7.aya giriyoduk o gün bi cafede buluştuk.siparişlerimizi verir vermez ben tuvalet için kalktım ve garsonun yanına gittim ondan rica ettim bi kart verdim kartı kolanın üzerine yapıştırmasını istedim.kartta 'seni çok seviyorum hiç ayrılmayalım sevgilim' yazıyodu.masamıza gittim ve oturdum siparişler geldiğinde ise sevgilim şaşırmıştı :KK70: benimde o yüzündeki şaşkınlık çok hoşuma gitmişti :) opuyorumnanaktan

evt arkadaşlar sizdende bekliyorum...zemuszemus

2. 27 Temmuz 2009
  3. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aklıma gelen ilkini yazim...
    Sevdiceğimle askerdeyken başladık ilişkimize.
    Benim için zor günler olmuştu.İlk ilişkimdi ve ben sevdiceğimden ayrıydım.
    Hiç yapmam dediğim bir şeyi yaptım.Onun için günlük tutmaya başladım.
    Günlükte o gün neler konuştuk?Gün içinde neler yaptım hepsini yazdım.Arka kısımlarına hoşuma giden şiirleri güzel sözleri yazdım.Sonra benim bir kolyem vardı ucunda anahtar olan.Kalbimin anahtarı derdim şakayla karışık.Arkadaştık o zamanlar.Ona sahip olmak isterim demişti.O zamanlar bir şey hissetmediğim için itiraf etmek gerekirse geçiştirmiştim.O kolyeyi paketledim.Sonracağıma ben resim çekinmeyi çok sevmem hatta hiç sevmem.İki tane resmim vardı onları da benden izin alarak çıkartabilir miyim dedi.(Hala arkadaştık) Tamam mutlu olucaksın öle olsun demiştim.Nöbette yanıma alıyorum onlara bakıp hayal kurup ısınıyorum derdi.Birkaç resim çekindim şöle en afillisinden albüm hazırladım.Sonracığıma mektup çok istemişti bende yazamam demiştim.Günlüğü bilmiyordu tabi ama mektubun yeri ayrıydı.Üzerine kendi kokumu sıkıp birde güzel mektubu yazdım.Sonra bileğimden hiç çıkarmadığım bir bilekliğim vardı onuda koydum kutuya.Sonra çakmak aldım üzerine ikimizin baş harflerini yazdırdım.En son olarakda parfüm aldım...Bunlarıda en afillisinden bir kuyuya yerleştirip paketleyip şırnak'a askeriyeye gönderdim.sonra kargodan takibini yapıp gittiği gün aradım ve haber verdim:) Çok şaşırmış ve mutlu olmuştu.Günlerce günlüğü okumuştu:) Ona verdiğim kolye 1 yıl 4 ay 11 gün oldu ogün buğündür hala boynunda hiç çıkarmadıı kuzummm:)

gamzenk bunu beğendi.
  4. 27 Temmuz 2009
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bende aşkımın yanına gittiğimde döneceğim gün ceketinin cebine pantolonunun cebine telefon kılıfının içine dolabın içine çeşitli yerlere seni seviyorum vs yazmıştım uçaktan inincede ona sana dolu sürprizim var buldukca şaşıracaksın demiştim ve aynı gun hepsini bulmuştu bende hala günlük tutuyorum sayfalar ne zaman biterse o zaman okuması için kendisine hediye edecm

6. 27 Temmuz 2009
  7. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.031
    Ödül Puanları:
    163
    not bırakma olayını bende yaptım sevgılımde bana yaptı guzel oluyor
    bı kere de cok hastayken benı hıc beklemezken ona bıtkı cayları yıyecek bıseyler goturmsutum ılac olarakta sana kendımı getırdım dedım
    sevınmıstı baya

8. 27 Temmuz 2009
  9. zynpgrkm

zynpgrkm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yazdıklarınız çok hoşuma gitti.ben de paylaşayım aklıma gelmişken.aşkımla tartışmıştık o da çok üzülmüştü ben de.sonra dayanamayıp aradım napıyosun diye.uyuyorum dedi.benim de o gün işe gitmem gerekiyordu.biraz işim var geç gelicem haberiniz olsun dedim.sonra doğruu evlerine gittim.kapıyı çaldım.uykulu uykulu gözlerle bana bakıyodu.şaşırmıştı bi daha ovuşturdu gözlerini.gülümsedi.sarıldık barıştıkk:lepi:

10. 27 Temmuz 2009
  11. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Benim sevgilim sürpriz sevmezzzz :)) :a015:

Ama bana sık sık hazırlar :)
    :teselli:

12. 27 Temmuz 2009
  13. esmergirl356

esmergirl356 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu hakkaten COK HOSUMA GITTiiiiiiii kaydirigubbakcemile3:kedi:
    opuyorumnanaktan
    NeKss baska hediyelerini da yazarmisin ? canim, eger olduysa tabiii

14. 29 Temmuz 2009
  15. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Olmazz mııı:lepi:
    Benimkiler sevdiceğimi süprizleri karşısında çok daha sönük kalıyor malesef:eek:
    Ama aklıma geldikçe eklerim hem benimkileri hemde sevdiceğimin bana yaptıklarını...

Birinci yılımızın önceki günü yakın bir arkadaşımın nişanı vardı.Sevdiceğimede dedim ki canım sende gel hem kızlarla tanışmış olursun tamam dedi.Ertesi gün iş var.1. yılımızı ogün kutlucaz.Bende dedim ki hazırlıklı gelmesin diye.Canım onların yanında dururuz bu seferlik böyle olsun yoksa çok ayıp olur.Neyse biz tabi kızlarla önceden gittik onlarada söledim böle böle bir durum var diye.Siz baş başa kalın dediler.Yok dedim siz hiç çaktırmayın burda yanımda durucak.Sevdiceğim geldi nişanın olduğu yerde hep kadınlar var erkekler genelde dışarda duruyor.Dedi ki canım dışarda durim.Yok dedim olmaz yanımda durucaksın.Girdirdim içeri:) Kıskandım tabi gözler onun üzerideydi ama sevdiceğim elimi bırakmamıştı bir yandan da gurur duydum tabiopuyorumnanaktan Neyse baktım bu zaman ilerdikçe somurtmaya başladı.Elindede kocaman bir poşet bana peluş oyuncak almış çok seviyorum demiştim unutmamış kuzumm:) Tabi hediyesini vermek istedi ben almadım sen taşı dedim.Sonra baktım dedim nilay bu kadar yeter yoksa süprizin tadı kaçıcak:) Sevdiceğime dedim ki canım hadi gidiyoruz.Nereye gidiyorz dedi.Dedim gençler hep birlikte başka bir mekanda zaman geçirizcez orayı hazırlamakda bize düştü iş bölümü yaptık.Tamam dedi:) Sonra birlikte yola çıktık.Bizim askerden izne geldiğinde gittiğimiz bir cafe vardı bizim yerimiz derdik.Oraya geldik.Şaşırdı anladım ama ben hiç bir şey çaktırmadım tabi.Sonra oturduk dedim bekliyelim onlarda burayı çok seviyorlar...Sonra sevdiceğim hediyesini verdi.Dedim hazırlıklı gelmicektik olmadı böyle.Aradan 15 dk geçti garson elinde tatlı ve içiceklerle geldi.Onunkinin üzerinde Seni çok seviyorum yazıyordu:)Yüz ifadesini görmeniz lazımdııopuyorumnanaktan Sonra dedim ki lavaboya gidiyim ben.Elimde kocaman bir paketle geri döndüm.Ts Spor hastası bizimki..Orjinal forma istediğini biliyordum ama bulamıyordu.Bende netten araştırıp buldum aldım.Formayı görünce nasıl mtlu oldu anlatamam.Dedim bir gsli olarak sana forma aldım ya helal olsun bana...Sım sıkı bir sarıldıı:) Sonrasııı özelimde kalsın:kedi:eek:puyorumnanaktan

16. 29 Temmuz 2009
  17. dadluizmirli

dadluizmirli Guest

benim aşkımda askerde
    bende sevgililer gününde renkli kartonları kalp şeklinde kestim
    A'dan Z'ye kadar bendeki Onu yazdım sonra 27 tane filan kağıt oldu sanırım onları delgeçle deldim
    en üstünede bi tane daha kalp kestim Aşkım'a yazdım
    delgeçle deldiğim yerlerden kurdelayla bağladım
    kitapçık gibi olduu birazda süsledim filan
    çoooook şaşırmıştı aşkım hiç beklemiyodu
    komutanı bile demiş kaç senelik evliyim böyle bişi görmedim diye :)

18. 29 Temmuz 2009
  19. ayers

ayers Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşmuş doğum gününde ben de yapabilirimm:)