Sevgilimizle ilk buluşmamızı anlatalım...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve ppapatya tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ppapatya
  1. ppapatya

ppapatya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ilk buluşmalar genel de komik olur üzerinden zaman geçtiğide hepimiz güleriz.. ilk buluşmalarımızı burada paylaşalım...a.s.

2. 23 Kasım 2008
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Gece saat yarımda bir şey söylemek için mesaj atmıştım... o da taksiyle tam benim evin önünden geçiyormuş meğerse :roflol: hadi gel çıkalım dedi, üzerimde eşofmanlar, duman olmuş bi saç ve makyajsız halde dışarı çıkıp sabaha kadar bi yerde canlı müzik dinlemiştik.. ayol biz baştan normal değilmişiz zaten muahahaaa :roflol:

4. 23 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

aaa süper topik hemen anlatiim :)

o zamanlar tıp fakültesinde intörn, 24 saatlik nöbettten çıkmış sabah erken saatte.. msn'de konuşuyoruz ama gayet normal.. ben tabi buluşma filan teklif etmem,zaten aklımda öle bişi yok.. henüz tatlı çocuk die düşünme aşamasındayım..

kahve içilicek küsel bi yer biliorum dedi ne dersin.. o zaman içinde bulunduğumuz durum itibariyle biraz iddialı bir teklifti açıkçası, hatta ben baştan kızdım filan, bu ne kendine güven böle hemen kahve içelim diyo dedim, bi hayır diim de görsün beni kolay lokma mı sanıyo dedim.. kızlar ddi yapma etme, şimdi buluş, sonra ağırlığını koyarsın.. ii dedim kabnul ettim, numaralar verildi fln.. motorla alırım seni evden dedi, allaah dedim bu ne havalı bişey böle işimz var şimdi filan oldum.. yok dedim ben gelirim, hatta etek giydim o gün emniyette oliim die :)

buluşma yerine geldim bekle bekle ses yok.. aradım, eve gelince duş almış uyuyakalmış nöbet yorgunluğu tabi.. neyse hemen geliorm filan dedi, sonra buluştuk.. sabahtan akşama kadar gezmiştik..

6. 23 Kasım 2008
  7. GamzeLim20

GamzeLim20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ßenimki ormantik oldu,anlimdan öptü:))
    sonra basim agriyo die agri kesici almay agiti,nedense inat tutu icmek istemedim,yarisini kirdi bi yari o icti,yarisinida bana birakti genede icmedim:)))
    yasasin kötülük:KK70:

8. 23 Kasım 2008
  9. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bz arkadastık zatennaniknanik
    bende o da cok bunalmıştık ve bize yakın başka bi il e gittık sırf kafa dagıtalım diye ama gayet arkadascaydı kaydirigubbakcemile3 hoş arkadasım bi hfta öncesinde bana yüzük vermişti ama bn "yok canım olmaz öle sey o bnm arkadsım "demiştim.
    deli gibi gezerkn her seferınde agzına kadar gelip söyleyememiş..
    akşam oldu eve dönerken yolda genzime su kaçmıştı , ölecek gibiydim :1ninca:
    sarıldı :eek: ama arkadsca , masumca :asigim:
    eve gelince yorgnluktn uyumşm ,aradı msne gel hadi dedi
    actım bıraz muhabbet ettık, birlikte dinledığimız radyo vardı ve Tan 'ın AŞKIM sarkısı yenı cıkmış bn delisi olmştm
    şarkı orda cıktı ve bana " sen bunu çok sevıyordun dımı "dedi
    " bütün sözleri sana o zaman "Şeniz diyip ben yatıyorum dedi ve gtti -tatlicadiarzu-
    ertesi gun buşltgmzda hiç konuşamaıştık:asigim::asigim:

Son düzenleme: 23 Kasım 2008
  10. 23 Kasım 2008
  11. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    buluştuk tokalaşmadan sonra hemen kendine çekip öptü :)
    noluyoz fln oldum ama hoşuma gitti :asigim:
    elinden tutup da koluna giremedim tabii ilk buluşma oldugu için
    el kol hareketleriyle bildigim bi kafe vardı orayı tarif ettim gittik..
    gün boyu çok eglendik konuştuk anlattık
    içtigi kola bardaktan üstüne damladı leke oldu :) garsona suç buldu
    tam komedi yaa :)
    unutamam o günü...... :asigim:

12. 24 Kasım 2008
  13. BaSiYaZMaLiKiZ

BaSiYaZMaLiKiZ "MuSMuTLu" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    biz ilk kez mecidiyeköyde buluşmak için sözleştik.daha önce birbirimizi resimlerde falan görmüştük.ben durakta bekliyorum gelişini.gitarınında elinde olacağını biliyordum sadece.yani tek ipuçu bu sırnaşık şey telle konuşuyorduk tam o sıra ben geldim falan diyordum o da yaklaştığını söyledi.kafamı bir kaldırdım uzakta izbandut gibi bi herif sırt çantası elinde gitarı.amanın dedeim hemen kaçmam lazım:roflol:sırt çantan var mı diye sordum yok dediŞeniz derin bir ohh çektim beklemeye başladım..sonra aman Allahım yüzüme doğru bir nur parladı sırnaşık şeymeğer şimdi gelen oymuş..
    2007 de oldu ilk görüşmemiz..haftaya pazar sözümüz var inş.kaydirigubbakcemile

14. 24 Kasım 2008
  15. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benimki faciaydı.cafede buluştukk ama çekindigimizden onun iki arkadaşı daha vardı lafladık baya..neyse eve döncez cafe nin merdivenlerinden çıkcam üstede garsonn merdiveni siliyo viledayla,güzelce üstüme dökmesinmi videdaki suyu o merdivenin başında ben altında sevgilimle arkadaşları arkamdalar centilmenler ya bayanlar önden hesabı:)olmasalmış o sıra keşke:)komple ıslandımm ama sinir küpü halindeyim arkamı bi döndümki hepsi yerlerde gülüyo..sonra bende gülmeye başladım ..eve bıraktılar..bide herşeyimi yeni almmıştım ilk buluşcaz diye..rezil oldugumamı,yoksa yeni aldıgım kıyafetlerimemi yanayım:) öyle ilk buluştum ..şimdi nişanlıyıs anlatıp gülüyorus:)

16. 24 Kasım 2008
  17. dasilvadido

dasilvadido NoŞugar:) Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    valla biz ortak arkadaşlar vasıtasıyla tanıştırıldık...ben aslında o kadar heyecanlı değildim; berbat bi ilişkiden henüz çıkmıştım çünkü..."aman bi tanışalım işte" diyerek gittim ama tanışır tanışmaz aramızda çok sıcak bi atmosfer oluştu...sanki yıllardır tanışıkmış gibi muhabbet ettik zaman harika geçti.
    beni eve bırakıp dönerlrken daha, mesajlaşmaya başladık:asigim:
    şimdi sözlüyüz:nazar:ve ilk kahvemizi içtiğimiz yerde nişanımızı yapmayı düşünüyoruz

18. 24 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

ayy aklıma geldi yine o utançla dolu gün :eek: biz aynı işyerinde çalışıyorduk ama kimseye belli etmemek için sadece telefonla görüşüyoduk neyse o gün geldi çattı iki sevgili olarak buluşacagız ..ben büyük bi özenle hazırlandım geldi müstakbel sevgilim aldı beni hihoyyyt bu arada kış mevsimi ben topuklu çizme giymişim ..romantik bir yürüyüş yapıyordukkiiii hopp benim topuk kaldırıma takılıp kırılmasınmı kaydirigubbakcemile3 ayy yer yarılsaydı da ben içine girseydimm o an keşke ,nasıl bir dumur nasıl bir utanmadır anlatamam ..eve bırak beni dedim ama aşkım yok yanımda bu kadar az kalamazsın diye beni zorla ayakkabıcıya götürüp çizme almıştı ..çok hoşuma gitmişti o inceliği ama ben çok utanmıştım ..hiç bir zamanda aşkım o konuyu açmadı birdaha ,ben hernekadar arada bir hatırlayıp gülsemde ...:roflol: