sevgilimle ayrıldık... stres topu gibiyim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nadya83 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nadya83
  1. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar, sevgılımle sonunda ayrıldık.
    msj atıyorum acmıyor arıyorum acmıyor ılgılenmıyor soguk davranıyordu,
    msj attım dedım kı böyle boyle sen bunu bunu yapıyorsun,
    sana deymez dedım ve ayrıldık kabul mesajı bıle atmadı nefret edıyorum ondan sinirden kuduruyorum, bunca zamandır bosa cıkmısız bosa oyalanmışım rezalete bakın,
    kızlar siz siz olun oyaladıgınızı anladıgınız sevgılınız olursa hemen ayrılın. hadı olur hadı olur demeyın.
    kötükedihüso

2. 5 Kasım 2009
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    sinirli olman cok dogal bence ama o sinirle fala bi daha mesaj atma sonra cok pişman oluyor insan bilmem barısırmısınız ama umarım senin icin hayırlısı olur

4. 5 Kasım 2009
  5. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Madem sorumsuz ve ilgisiz oldugunu kabul ettiysen ve bu sekilde iliskinin yürümedigine kanaat getirdiysen ve bunu yaparken üzülmüyor yada üzülmeyecegim diyor isen mesele yok....Karsindakide cevap vermemis zaten yani umursanacak bir konu kalmamis ortada....
    Ne güzel bak kendini tebrik etmen gerekiyor ki herseyin farkindasin,oyalandiginin duygularinin ciddiye alinmadiginin farkindasin bide bunun bilincinde olupta sevgi dilenen kizlarimiz var.....Bosver salla gitsin arama sorma dönerse senindir alir karsina sana yapilanin aynisini sende ona yaparsin olur biter ama sürekli arayipta laf sokarsan kendi kisiligini onun karsisinda kücük düsürürsün...

6. 5 Kasım 2009
  7. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet malen bosuna yıpratırım kendımı ama hala bakıyorum aramıyor mesaj atmıyor tum hıncımı cıkarasım var ve bısey yapamıyorum bu delırtıyor ınsan bı ok ayrıldık falan bısey der cok serefsz bende daha kucuk dusurmemelıyım kendımı

8. 5 Kasım 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    seni oyaladığını nereden anladın ki :lepi:

10. 5 Kasım 2009
  11. adaer

adaer 24.04.2010 Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    sakın arama mesaj gönderme aradıkça üzerine düştükçe daha fazla kaçar.Hem isteyen insan senin msj.ı okuduğu an hemen geri döner mesajla ya da aramayla olsun karşılık verirdi.Bunu yapmamış olduğuna göre senin kadar ne üzülüyor ne de umursuyor bu ilişkiyi.Sen bilirsin ama iradeli ol ve önüne bak.
    Sevgiler...

12. 5 Kasım 2009
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    arama msj da atma bence gerek yok.sinirini de bozma.

14. 5 Kasım 2009
  15. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vereliniortak evet cnm tesekkurler. benneyaptımki

16. 5 Kasım 2009
  17. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya nadya bana neden sen hep erkekmişsin gibi geliyo anlamadım bacım ya :uhm:

neyse biz soruya cevap verelim anladığım kadarıyla onun sana beni bırakma hayır ayrılmayalım falan demesini bekledin sen ondan karşılık gelmeyince de hırslandın
    ama zaten normalde de ilgilenmeyen bir adamsa karşılık vermemesi doğal adamın işine gelen olmuş
    sen hiçbirşey yapma belki dank eder kafasına birkaç gün sonra o zaman da sen umursamazsın

18. 5 Kasım 2009
  19. EU3

EU3 Guest

sen zaten çok sinirliymişsin nadya, ama annen daha çok bozulcak bu işe:sinifsinif:

evde kaldın deyip duruomuş ya sana , elde vardı bitane ondanda ayrıldın diye kafana kakıp durucak şimdi:nazar:

sevgilinle ilgili geçmiş olsun, annenle ilgili kolay gelsin :hulya: