Sevgilimle tartıştık..Of....

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Puchi tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Puchi
  1. Puchi

Puchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok sıkkın.sewgilimle tartıstık az önce we ben hernekdar sinirimi hemen yenebilsem we konuyu çözücü konusmalar yapablcek kıwama gelsem de o yapamıyo bu huyuna snir oluyorum neyse diyip kestiriyo hatta konusmayalım diyo yine aynısını yaptı iyi aksamlar yazdı ya bana sinir oldummm halbuki tartısma sebebimiz kendisiydii ama bende snirlenince kendimi kaybedip cok agır we hazmı zor seyler söylüyorum onu sinirlendirmek icin yine öyle bisey söylemistim kıskancagını we sinirlencegini bile bile offff napıcam okdr sıkıldım ki kendimi yemeye werdim ewi yedim nerdeyse we midem bulanıyo suan !

Son düzenleme: 28 Temmuz 2009
  2. 15 Temmuz 2009
  3. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    e sende sürekli onu sinirlendiricek hazmedemeyeceği şeyler niye söylüyorsunki?

4. 15 Temmuz 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Barışırsanız bence dikkat et sözlerine. Kendin söylüyorsun hazmi zor şeyler söyleyip sonra da yumusuyorum. Haklı bile olsan kendini haksız konuma sokmaktan başka işe yaramaz bu davranışların.

6. 15 Temmuz 2009
  7. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.681
    Ödül Puanları:
    163
    Eeee napıcaksın, dilini tutacaksın. Bak dilini tutmazsan ne oluyor hem ilişki zarar görüyor hemde kilo alıyorsun. Böyle giderse tombik olacaksın cokacimcoook

8. 15 Temmuz 2009
  9. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    ay aynı benimki anacım en iyi yapacağın şey bir köşeye çekilip konu kapana kadar hiç açmaman olan inna sana olur adamın umrumda olmaz:1no2:

10. 15 Temmuz 2009
  11. belindax

belindax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayatım,genelde erkekler bu şekilde tavırlar gösterebiliyorlar, birde bu tartışmayı yaşadığınız anda onun ruh hali nasıldı, yani işten gelmiş,yorgun argın olabilir, o an dikkatini sana yoğunlaştırmakta güçlük çekmiş olabilir,bence ikiniznde sakin ve enerjik olduğu bir zamanda konuyu yeniden tartışın. eminim sana krşı tavrı farklı olacaktır.

12. 15 Temmuz 2009
  13. Puchi

Puchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide bnmki aşırı sinirli aslında biliyorum huyunu ama cok ayıca bisey dedi bende snirlendim tutamadm kendimi oda kudursun istedim...sürekli yesilcamdaki saf böyle iyilik melegi adamı yumusaklıgıyla döwen basrol kız gibi dawranmak istiyorum ama onda peygamber sabrı war heralde ya yapamıyorum taktik werin bana bu konuda cok sewinirim opuyorumnanaktan bide ben smdi naapmalıyım sizce onun sinirinin gecip bana yazmasını mı bekliyim yoksa ilerleyen saatlerde bn adım atıp alttan almaya mı calısıyım? bide bizim bununla tartıssak bile barısmadan uyumama kuralımız wardı msj atıp onu mu hatrlatsam :KK70: blmiyorum yardım edin.buarada üsenmeyip cewap yazanlara cok tesekkür ederim.tombik olma olayınada cok güldm saolun walla yüzümü güldürdünüz su sıkıntılı anımda :)

14. 15 Temmuz 2009
  15. midimidi15

midimidi15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    mesaj at , etkili olur ..
    bu arada kıskanacağı şeyler söylerseniz erkeklere sonuçlarından sıkılmayın ..
    adama gaz veren sizsiniz çünkü ..
    bu yüzden bu durumda o haklı ..

16. 15 Temmuz 2009
  17. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    küs yatıp yatmayacagınızı sorun.. cevaplamazsa kuralı o bozmuş olur.

18. 15 Temmuz 2009
  19. wenes

wenes 29.10.2010 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Seni iyi anliyorum. Bende cok cabuk sinirlenebilen ve sinirlendigimde agzimdan cıkanı kontrol edemeyen, soyledıgımın nereye gıdebılecegını dusunmeyen,pire icin deve yakanlardandım.Bu yuzdende benım tavrım genelde kavga pontasiyelindeysem susmak olurdu.Sakinlesince konusmaya calisirdim.Sevgilimde sıcagı sıcagına halletmek ısterdı hep.Ilıskımızın ılk basları hep kavgayla gecti birbirimizi anlama cabasindayken.baktim olacak gibi degil kırıp kırıp duruyorum sefgilimi.kendimi kontrol etmeye basladim.empati kurmaya calistim.Sımdıyse ben cok sınırlıysem o ustelemıyor sakınlesınce kuzu kuzu ben gıdıyorum ona. Yada ben kendımı tutarak sorularıma cevap ıstıyorum.Dengelıyoruz artık iste.

Ama senınde kendını kontrol etmeye calısman lazım.Eger karsındakını kırmak ıstemıyorsan.Kendını onun yerıne koymaya calıs. bırbırınıze barısmadan uyumama sozunuz varsa bu sozu tutmaya calıs.Ama sakınlestıgıne emınsen.

Ay ne cok sey yazmısım. Eskı gunlerım aklıma geldı.anılarım deprestı kızlar,kusura bakmayına.s.