Sevgilin , artık senden soğudu mu?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve erva147 tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    sana senden soğuduğunu uzaklaştığınımı sölüyor.
    artık yoruldgnu bunaldığınımı sölüyor.
    eskiden hep o msj atarken artık çok msjlaşıorz birz olgunlaşalm hep msjlaşmayalm mı diyor.
    heycan kalmadı birşey eksik ama bulamıyorum mu diyor.
    buluşmaları / aramaları/msjları hep sz mi yapıorusuz.
    imkanı oldgu halde sizin yanınıza gelmiyormu / aramıyormu.
    SENİ SEWİORUM HEMDE ÇOK ama yapamıyorum bunaldım soğudum mu diyor.
    senin kadar kimseyi sewmem ayrılamam senden ama...... cümlerli böle mi oluyor.
    vedee sorun sende değil bende,bn seni hakemiyorum sen çok iyisin bn çok kötüyüm mü diyor.
    TÜM BUNLAR NE DEMEK KIZLAR??????????
    SENİ SEVİYORUM DİYOR,BULUŞTGNZDA SİZE İLGİLİ DAWRANIYOR,GELECKTEN BAHSEDİYOR BİTMİCK ASLAAA! DİYOR.
    AMA SONRA BİRŞEY YÜZÜNDEN TARTIŞIYORSUNUZ HEMEN BUZ GBİ SOĞUK DAWRANIYOR.
    NEDİR BU PEKKİ?

...................................................senağlama ​

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  2. 12 Temmuz 2010
  3. yawrukuss

yawrukuss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım, onun tarafından bitmiş bu iş. çünkü kendisi duygularından emin diil. aslında herşeyi açık açık söylemişteee icraata geçemiyor.
    sadece değer verdiği için pat diye ortada bırakamıyor. görünce kıyamıyor , uygun zamanı kolluyor.bi öyle bi böyle diyor. herşeye hazırlıklı olun der ya doktorlar aynı durum tatlım. Herşeye hazırlıklı ol

4. 12 Temmuz 2010
  5. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Kabullenmen zor olsada bitmiş, soğumuş senden.Görüşmek için arama ısrar etme sakın..Kendi kendine kalsın belki araya zaman girince düzelir herşey, olmazsada üzülme yoluna bak..

6. 12 Temmuz 2010
  7. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar peki kızlar bu ilşkiyi annem blmior bnm.daha drusu bliordu ama bi tatszlık oldu bnde btti demek zorunda kaldım.bana sürekli annene söle artık beni kabul etsn herşeyi yapmaya hzrm dermi??
    yada bn uyudgmda bana bir sürü güzel msj atarmı? bu msjların birinde hazır ol ve sabret aşkm teklf edecgm gnü bekle dermi?
    yukarda saydıklarımn hepsini yaptı ewet! ama bunlarıda yaptı.söleyn kızlar.ii geceler diyorsnz ve uyuorsunz.size bir çok aşk msjı atarmı.şiir fln değil.duygularını yazarmı gecenn 2sinde.senis ewiorum herşy düzelicek bida üzmicm seni dermi.nişan yapmk istiorum dermi......
    hangisi gerçek kızlarr hangisiii???????????

8. 12 Temmuz 2010
  9. or_kidem

or_kidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    belki sorunları vardır. seninle ilgisi olmayan işle alakalı çözemediği problemleri vardır. yoğundur ne bileyim. bir sürü nedeni olabilir. zamana bırak bakalım üzerine düşme ne olacak.

10. 12 Temmuz 2010
  11. Anie

Anie Alassea Ancalimë Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    106
    Erkek mantığına akıl ermez bazenn :bbo:

12. 12 Temmuz 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ben öyle demiyorum şahsen. bu adam dengesiz ne yaptığını bilmiyor bir an evvel paçanı kurtarmaya bak derim.

yanındayken iyi güzel, ayrılınca soğuk davranan adamın senden ne beklentisi vardır otur bir düşün derim:nazar:

14. 12 Temmuz 2010
  15. yawrukuss

yawrukuss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım bu anlattığın şey ilişki durumlarının en kötüsü zaten. Adam dengesiz tiplerden eyvahedigeldismile kesinlikle kurtul ondan ilerde başına büyük bela olur. hatta şimdi ayrılma kararını söyle psikopatın olacaktır :nazar:

16. 12 Temmuz 2010
  17. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    ya ama çok sewiorumm cnm yaa.öle birisi değil.kötü biri değil.pskopt yada manyak gbi.gurulu efendi birisi kendsi.ama inatc işte.kafasını koydgnuda yapıo.unutcm diosa unutuo bunu anladım artık..
    canm onsz yapamıorum nefesm kesilio elim telfndan düşmüo.dayan dceksnnz ama 5gn dayabldm şmdiye kadar.başka erkk istemem haytımda başkasına aşkm dicemi düşndrmk bile midemi bulandrıo ya:KK43:

18. 12 Temmuz 2010
  19. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    canm hep soğuk değil işte.nasıl anltsam msjda konştgmdada ii aslında.hayaller kuruorz hep msj atıo bana.dün hastaydım güldrmk içn hp komk komk msjlar attı.ama demk istedgm şu ; msjda kavga ednce btreblio.btsn olmuo diieblio rhtlıkla ama brlkteyken btremio.btmesn dio.sonra armz gene mükemml oluo arıo soruo.ama bi kavgamı oldu hemen buz kesio.tüm baglarını koparablio bi kavgada.:çok üzgünüm: