Sevgiliniz cep telefonunu sizden sürekli saklasa bu sizde güven eksikliği yaratır mı?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve naznaznazz tarafından 1 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1 Şubat 2009
    Konu Sahibi : naznaznazz
  1. naznaznazz

naznaznazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Başlıktada belirttiğim gibi sevgiliniz telefonunu görmenizden çekiniyorsa ve her görüşmenizde telefon sessiz bir şekilde cebinde duruyorsa, siz yanındayken sözde özel anlarınız olduğunu öne sürerek hiç kimseye cevap vermiyorsa, bayan arkadaşlarından gelen arkadaşcada olsa samimi mesajlarını yakalarsanız ve itiraf ettiği birkaç tanede yalanı varsa güven oluşabilir mi? Siz olsanız şüphe duymaz mısınız? Fikirlerinizi merak ediyorum.

2. 1 Şubat 2009
  3. EsmerYarim

EsmerYarim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evli biri olarak yazayım eşim sürekli telefonu saklasa yada eve geldiğinde kapatsa güven eksikliğinden önce şüphe duyardım ve ilk bulduğum fırsatta telefonunu karıştırırdım ki zaten bir erkek başka halt yiyceksede kendini hemen ele verir bence haliyle tavrıyla .
    telefon saklama durumları hiç olmadı eşimin inşallahda olmaz .olsa bir şekilde intikamımı alırım ondan :mymeka:

4. 1 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

cıxxx bana göre değil...eğer bi ilişkiye adım attıtysak ikimizde şeffaf olmalıyızz..

6. 1 Şubat 2009
  7. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    göstermek istemeye bilir
    özelimdir der.
    ama içinde samimi msj lar yakaladıysan ve bundan dolayı
    senden saklıyorsa
    şupheli bir durum var derim.

8. 1 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

Fıstığım nasıl özeliim diyebilirki gerçek boyutta bir ilişki yaşıyorlarsa?? ​

10. 1 Şubat 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    birşey sakladığı apaçık derim.sessize alması,cevap vermemesi,birde samimi mesajlar ,yalanlar... şüphelenmek ne demek. şüphe mi kalmış artık.... ortada herşey.:nazar:...

12. 1 Şubat 2009
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    evet yani. ne özeli.....o erkek arkadaşına bunu yapsa bakalım erkek arkadaşı nasıl davranırdı. olay çıkarırdı .....erkekler hele bu gibi durumda resmen çileden çıkarlar...

14. 1 Şubat 2009
  15. naznaznazz

naznaznazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ciddi bir ilişkiydi. Ailemle tanıştırdığım ilk erkek arkadaşımdı. Aylarca bu şüphelerle sürdürdüm ilişkiyi. Zaman zaman kendimi bile suçladım acaba çok mu abartıyorum fazla mı kıskancım diye ama kime sorsam bana hak verdi sizler ne düşünüyorsunuz merak ettiğim için açtım konuyu...

16. 1 Şubat 2009
  17. EU2

EU2 Guest

nazcım çok güvensen bile toz kondurmasan bile inansan bile sevdiğine .. bu yaptığı hareketler doğrultusunda tüm gözleri kendisine çeviriyor ve kafanda ???? işaretlerine yol açıyor HAKSIZMIYIM??

18. 1 Şubat 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    şüphe insanın aklına girdi mi güvenin oluşmasını da engeller varolan güveni de bitirir.önemli olan şüpheye yer vermemesi hareketleriyle,sözleriyle.sevgililerin birbirinden özel neyi olabilir ki?
    kesinlikle bir ilişki varsa ortada iki tarafta tamamen şeffaf olmalı diye düşünüyorum.