Sevgiliniz/Eşiniz Bir Arkadaşınızın Evinde Kalmanızı Nasıl Karşılar?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve MeDuSa tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

[.......................

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Nisan 2010
  2. 2 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    aman izinde alma tabi eşin mi neyin ne karısır kararlarını öğrensin tamam ama seni yönetmeye hakkı yok
    şükür eşim öyle deil bişi demez karısmaz sen ne istiosun gitmek kalmak istiomusun die bana sorar

4. 2 Mart 2010
  5. MeDuSa

MeDuSa Guest

Aynen cnm bende ilerde eşim olduğunda dahi bu konulara karıştırmak istemiyorum. Sonuçta kendimi düşünecek kadar aklım var yanii :umursamaz:

Ama sevgilim şimdi ben üzülürüm falan diyincee üzmekte istemiyorum kaldım öyle aradabenneyaptımki

6. 2 Mart 2010
  7. ameliee

ameliee dileğini tuttu!:) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Erkeklerin eline çok koz vermemek lazım bu konuda..
    Böyle bişey için ilişkiyi bitirebilmesi çok anlamsız bence..Yani bitmişse bitmiştir çocuk oyuncağı gibi dönmeside saçma..yasakkelime
    Benimkide bana sormaz bişi yaparken,ama ona göre davranır,yanlış bişeyine denk gelmedim henüz.
    Ben bişey yapacaksam sadece haber veririm gidicem diye..sonra o gitme yapma diye konuşur,sinirlenir ama yinede giderim..:jeyyar:

8. 2 Mart 2010
  9. kardelen44

kardelen44 evli,mutlu,huzurlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimki de öyle..yanlız değilsin..nedense başka yerde kalmamı istemiyor..akrabam dahi olsa..iyilikle söylüyor,hiç kırıcı olmadı bugüne kadar ama ben de anlam veremiyorum..onunla anlaşamadığımız tek konu bu yani..yoksa her yönden mükemmel bir insan..

10. 2 Mart 2010
  11. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence sevgilin önce sana sonra kendine güveni yok
    evde kalmamaktansa esas problem bu esas bunu çözmeye çalış

12. 3 Mart 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bak sen yinede onu düşünüosun üzülmesin diye ama o seni düşünmüyor istiyor üzülmesin gitsin kalsın diye bilmiyorumkismile erkeklerin genel huyu bu canım nedense bi baskı kurmaya calısırlar ama kendileri sormaz bişi yapacagı zaman :eek:lmaz: neden ilişkiye başlayınca bu kadar saçma şeyler düşünüyorlar anlamam :umursamaz: aman neyse benim eşim öyle deil şanslıyım:asigim:
    benimde kız kardeşim ıspartada okuyor bu arada onlarda hafta sonu kartepeye gittiler opuyorumnanaktan

14. 3 Mart 2010
  15. klik

klik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim eşimde nişanlıyken karışırdı arkadaşımda kalmama eminim.bekarken sık kalırdım ama allahtan nişanlıyken böyle bir durum çıkmadı karşıma.ama bir gün kardeşimde kalacaktım,bana ya kardeşinde kalmazsan ya da ayrılırız diye rest çekti.düşünün yani kardeşime yapıyor bunu.tabii bende restine restle karşılk verdim.hatasını anladı ve uzatmadı.ama konu kardeşim değil arkadaşım olsaydı belki rest çekemezdim.zaten evliyken yani şu anda bu konuyu cevap bile vermeme gerek yok asla arkadaşımda kalmama izin vermez ve bende onun izni olmadan arkadaşımda kalmam.

16. 3 Mart 2010
  17. Stealthz

Stealthz 23-05-2010 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Gidemezsin kalamazsın gibi bişey demiyo bi yerde kalıcaksam soruyo sadece merak eder kim o napıcaksınız ne kadar kalcan falan yani o kadar..Seninki abartmış

18. 3 Mart 2010
  19. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bunda cok fazla karsı cıkılacak birsey yok benim erkek arkadasım annen baban izin veriyorsa git diyor sonucta anne baba daha iyi biliyor kız arkadasımın evinde kalmak icin izin almam zaten ne var bunda