sevgiliniz/ eşinize tepkiniz??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar

mesala ben örnek olarak yani sevgilim iş yerine yeni bi kız işe girdi dese yada

ne bileyim her hangi bi şekilde karşı cinsle ilgili böyle muhabbet geçse hemen kıskançlık

krizlerine girerim çok kıskanırım kızarım filan..

peki sizin tepkiniz ne olur:sm_confused:

benim böyle tepki vermem sevgilimin ben kızarım diye anlatmasını zorlaştırıyomudur?

kızmayayım diye mi anlatmaz mı ? yoksa hepiniz aynı tepkiyi

verirmisiniz? buyurun paylaşalım....a.s.a.s.

2. 28 Mayıs 2009
  3. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bunda kızılcak ne var ki :nazar:
    bu kadar kaldırmayın erkeklerin popolarını pişman olursunuz
    umursamamazlıktan gelin bu tip ufak mevzuları
    niye egolarını fişekleyip, eşşeğin aklına karpuz kabugu düşürüyosunuz :nazar:
    valla tvde hadise çıktığında dürtüyorum benimkini "bak seninki çıktı, hey yavrum hey ne kadın beee" diyorum :nazar:
    kendinize güvendiğinizi belli edin az, fazla kıskanclık iyi değildir hihoyyyt

4. 28 Mayıs 2009
  5. EU2

EU2 Guest

evet haklısınn....
    bende kızsamda kıskansamda fazla belli etmemm, eğer belli edersem kıskandığımı bildiği için daha çok sinir eder benii

6. 28 Mayıs 2009
  7. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

böyle kıskançlıklar yalana teşfik eder tatlım..
    doğru bir teşhis sen kızarsın diye hiçbirşeyden bahsetmez hale gelir :nazar:
    ben yaaşdım gördüm artık umursamıyorum :nazar:

8. 28 Mayıs 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148

iyi de o zaman sevgiliniz sırf erkeklerin olduğu bir yerde çalışıp sadece erkeklerle mi muhabbet edecek?
    hatta üzerine dişi sinek bile konmayacak.

benim hiçbir tepkim olmaz böyle bir durumda.
    valla bana da tepki verilse bu yüzden kızar diye anlatmaktan öte ben böyle davrandığı için kızarım..

10. 28 Mayıs 2009
  11. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    gurbaa prensese katılıyorum kendinize güvenin.belli etmeyin kıskandığınızı inadına yapıyorlar.yada aklına birşeyler düşürmüş oluyoruz.benim hiç umrumda olmaz işyerine yeni biri girdiği zaman karşımdaki adam gibi adamsa gerisi önemli değil

12. 28 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

kızlar ben onu örnek verdim mesala başka bi duruma olabilir hani benim demek istediğim

ben tepkimi az belli etsem şimdi kızarım diye düşündüğü halde anlatır herşeyini bana..

ama ben tepkimi belli etmesem daha mı rahat eder hani şuan başlasam tepki vermemeye olur mu;?

ben sizin tepkilerinizi merak ettim paylaşalım diye..

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Mayıs 2009
  14. 28 Mayıs 2009
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    bak bebem
    kızsan bile bi çimdik atip "yaa öyle mii kötükedihüso" diye pişkin pişkin sırıtacaksın:icecream:
    ona güvenmediğini düşünürse "nası olsa güvenmiyo" diyerekten herşeyi hak görebilir kendinde
    zararın neresinden dönersen kardır
    çok umursamaz da olma, ipleri salıverme
    ama böyle sıkboğaz da etme
    anlamsız kıskanclık krizlerine luzum yok mirmirmirmir
    kimse bulunmaz hint kumaşı değil, rahat ol :nazar:

16. 28 Mayıs 2009
  17. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

benimde başımda hadise belası var yaa :KK43: Kıskandığımı bilyo ha bire gözüme gözüme sokuyo. Sonrada başlıyo one ya maymun gibi kadın demeye. Neresi maymun ya gurbaa nın dediği gibi yapmak lazım aslında.

18. 28 Mayıs 2009
  19. ozlemim

ozlemim hasreti yendik biz bir'iz Üye

Beğenildi:
    80
    Ödül Puanları:
    108
    ben hiç kıskanç değilimdir.. rahat bir insanım. benim nasıl erkek arkadaşlarım varsa sevdiğiminde kız arkadaşları olabilir, gider tanışırım.. benimde arkadaşlarım olurlar.. gizlemek manasız ve saçma..
    ama benim bu rahatlığım karşımda ki insanı kıskançlık krizine sokuyor bu sefer..ömründe kıskançlık belirtisi yaşamamış olan nişanlım şuan beni uçan sinekten kısknıyor. kız arkadaşlarıma bile karışıyor.. ama başlarda bööyle değildi.. anlattığım gibiydi.. o çevresinde ki herkesi sildi.. benimde silmemi istiyor.. saçma silinecek bişey yok bence.. kızılacak kıskanılacak işler değil bunlar.. ama başa gelen çekiliyor.. çekiliyor da binbir güçlükle.. ya benim çocuklık arkadaşımı kıskanıyor.. en yakın kız arkadaşlarımı uzaklaştırıyor.. deli ediyor beni.

Son düzenleme: 28 Mayıs 2009