Sevgılınız goz makyajı ıstemezse:)))

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve unattainable tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : unattainable
  1. unattainable

unattainable bitter Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam arkadaslarr
    Ben esmerim genelde cok parıltılı makyaj yapmıorum.goz altı kapatıcısı,kalem.rımel ruj allık hepsınınde simsiz turlerını secerım genelde.Bu aralarda sevgılım tutturdu makyaj yapma dıye egrcı cogu erkekte goruyorum bunu.Hele goz makyajı hıc yapma dıyor son gunlerde allık ve ruj surup cıkıyorum ama yuzum cok soluk gıbı duruyor bu seferde alımısız ya gzoe bırseyler surmeye..Sımdı ne yapmalıyım sızce aynaya baktgmda kendı yuzumu renksız goruyorum cok..sızce bır esmerın makyaj yapmaması guzelmıdır-tatlicadiarzu-

2. 30 Nisan 2009
  3. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    açık ve koyu kahveleri kullansan far seçerken çok doğal durur belli belirsiz bende esmerim 3 ton kahve yeterli oluyor çoğu zaman ten renginde olanı sürüyorum önce kaş kavisinin altına sütlü kahve gibi beyaza yakın bi renk sürüyorumışıltılı bi kahveylede göz pınarlarının olduğu kısma pırıltı katıyorum biraz çok doğal oluyor yada sadece mavi gri gibi tonlarda göz kalemi kullanıyorum

4. 11 Mayıs 2009
  5. srp90

srp90 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off aynı sorun bnde de var yaaa bnım svgılımde kızıoo makyaj yapmama amaa bn çözumu buldumm bak yın pudra allık flann suruosundr ztn cunku okdarını cakmıolar:KK70: göz makyajına glıncd kırpıklrını rımel surmeden kıvrıtırıcıyla kıvırr ve seffaf rıml sur cok gusel duruo hemd cok dogl hıc anlasılmıo alt kırpıklrının cızgısı varya orayada sıyahh kalm surunce ama cok ınce bı sekıldee cok gsl duruo ve anlasılmıo:)

6. 11 Mayıs 2009
  7. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben pırıltılı makyaj yapmayı sevmem..siyah göz makyajı severim..ama eğer erkek arkadaşım yapma deseydi yapmaya devam ederdim =) ki kırmızı ruj sürme diyor ben sürmeye devam ediyorum..erkekler sevgililerinin dikkat çekmesini istemezler ama öyle kızlarada bakmaya bayılırlar..sinir bozucu bişey..göz içine biraz kalem rimel pudra ve hafif bir ruj sürsen anlamaz erkek arkadaşın bence..yeterki parıltılı sürme çok canlı renkler kullanma...

8. 12 Mayıs 2009
  9. sandradee

sandradee Guest

10. 12 Mayıs 2009
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

Benimkide kızıyo ama ben istediğim gibi yapıyorum :roflol:

12. 12 Mayıs 2009
  13. Sweety21

Sweety21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde sevgilim yapmamı istemiyor ama ne yapim anam dayanamıyomki alışmısım bi kere boya sürünmeye o yapma diyo ben yapıyorum birşeyler sürünmesem kendimi hasta gibi hissediyom valla...

14. 12 Mayıs 2009
  15. Panter

Panter p&ppanter pıncırı sewii:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benımkıde goz makyajına takık ck ılgı cekıosun dıo benı rımel we allık ck deıstırıo normalde gokkusagı gıbı ol sesını cıkarmıo ama rımel we allıga uyuz offfffff bu erkekler offff:nazar:

16. 20 Mayıs 2009
  17. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden karışıyor veya karışabiliyor ki? kötü bir şey yapmıyorsun sonuçta. hem tanıştığınız zaman da böyleydin değil mi? değişen ne?

18. 22 Mayıs 2009
  19. dejavu00

dejavu00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir insanın sevgilisinin veya eşinin ilgilenmesi güzeldir. Ama çok karşıp müdale etmesi yanlıştır. Zaten seni makyajlı görmüş beğenmiştir. Sonra seni değiştirmeye çalışmak doğru değildir. Fazla da buna izin vermeyin kızlar.