sevgiliniz günde kaç kez arar??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve gizzzz tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gizzzz
  1. gizzzz

gizzzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok merak ediyorum sizin erkek arkadaşlarınız ( özellikle farklı şehirlerde yaşayanlar) günde kaç kez arıyor sizi.sorun bendemi acaba ? bugün sadece bikere aradı o da sabah daha da aramadı sürekli çalışıyor sürekli meşgul normal mi şimdi bu :sm_confused:

Son düzenleme: 29 Ocak 2009
  2. 29 Ocak 2009
  3. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sürekli mesajlaşıyosanız aramaya gerek görmüyodur belki. Hiç mesaj atma, bak nasıl arar. :KK66:

4. 29 Ocak 2009
  5. gizzzz

gizzzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya msj atsa ztn anlıycam daha bana toplasan 4 msj atmadı tanıştığımızdan beri(3 ay) sevmiyomuş msjlaşmayı onun yerine ararmış sesimi duyarmış fln fln :KK43:

6. 29 Ocak 2009
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benm aşkım şuan asker burdayken günde 5-6kere konuşrduk kesin.ama şimdi uzakta bitanem günde sadece 1kere konuşuyoruz oda çok kısa sürüyo ama yetiyo.iyi olduğunu bilmek duymak rahatlatıyor insanı.ama inan ister bir kere konuş ister 10kere konuş sevgisinden eminsen böyle şeyler sorun olmamalı.herkes aynı değildir bazısına yeter bazısına yetmez.

8. 29 Ocak 2009
  9. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    Valla canım sevgilim bnm de haftanın belli günleri iş gereği şehir dışında bazen hiç arayamadığı oluyor...olabilir yani fazla üstüne gitme...iş ortamı malum...zor oluyor...ama bi güvensizliğin varsa arkasını araştır derimmm

10. 29 Ocak 2009
  11. eminik

eminik Sensiz mi?...Asla!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım biz de farklı şehirlerdeyiz yıllardır.erkek arkadasım günde ortalama 10 kere arar.ikimizin de müsait olduğu günlerde daha çok arar.tek görüşme yolumuz bu uzak şehirlerdeyiz herzaman gelemıyo arıyo sürekli yavrucak :asigim:
    buarada canım bence bu konuyu sevgılınle konus fazla sıkmadan konusarak çözülemeyecek sorun yoktur halledersınız merak etme :teselli:

12. 29 Ocak 2009
  13. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Anlıyorum seni. Ben de ilgi delisi olduğum için. Gün içinde senin sürekli evde olduğunu biliyosa belki içi rahattır. O yüzden aramıyo olabilir. Sabah aradığında ne yapıyosun diyince "Bugün dışarı çıkıcam. Hazırlanıyorum. " falan de. Aklı sende kalsın. :KK70:

14. 29 Ocak 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    zaman zaman gunde bi kere konustugmuz oluyo ama biz de telefonda konusmayi hic sevmeyiz gerek benm ailemin yaninda olmam dolayisi gerek de her zaman musait olunmadigindan.. surekli mesajlasiriz o da telefonda konusmayi sevmiyormus. ama bana kalirsa nasil baslarsa oyle devam eder canim biraz alistirmaya calis sabak kalkinca aksam yatinca mesaj atmasini.. gun ortasinda yemegini yerken hic olmazsa arayabilir.. ona firsatlari oldugunu goster ve firsat yaratmasini da rica et.. zamanla duzeliyo erkekler bu konuda...

16. 29 Ocak 2009
  17. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bence bunuda sorun yapma benm sevgilimde hiç sevmezdi msjlaşmayı.ben güzel msjlar yazardım o arardı msj yazmak çok zoruna giderdi diyorumya.bende en başlarda sorun yapmıştım bunu üzerine gitmiştim ama gittikçe daha kötü olyo biliyomusun,iki taraf yıpranoyo sonuçsa aynı değişmiyolar.bence alışmalısın bu duruma

18. 29 Ocak 2009
  19. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bence msjın yeri ayrı konuşmanın yeri ayrı
    sevgilim şu an askerde oldugu için her gün konuşma imkanımız olmayabiliyo.önceden öle diildi tabii
    her gün konuşmasak da msj olayı mutttlaka olurdu.iyi geceler ve günaydın msjları olmadan gün geçmezdi