Sevgiliniz için arkadaşınızdan vazgeçer misiniz?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Calma tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar benim sevgilimin 15 yıllık bir arkadaş grubu var 4-5 kişilik. Araları çok iyi ama içlerinden bir kız var ve sevgilim bu kızla dışarı çıkınca çok kıskanıyorum en son bunun yüzünden kavga ettik ve bana "senin için 15 yıllık dostumdan vazgeçemem"dedi...çok kırıldım ama emin de değilim acaba bu laf kırılınacak br laf mı?Ama sonuçta ben ona vazgeç demedim zaten çok sık görüşmesini istemiyorum sadece ama bunun üstüne böyle bir laf etti...sonuçta ben bu kadar katı konuşmazdım bilmiyorum...sizce sevgili için arkadaştan vazgeçilir mi?Siz olsanız vazgeçer misiniz?ve siz olsanız bu lafa alınırmıydınız?a.s.

2. 26 Kasım 2007
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.589
    Ödül Puanları:
    363
    Hımm...
    Bence sen de onlarla beraber çık.
    Yani eğer dışarı çıkıyorlarsa sen de onlara katıl. Biz öyle yapıyorduk valla.
    Eşimin değil de benim 10 yıllık erkek dostlarım var. Bekarken onlar da kız arkadaşlarını getiriyorlardı. Sonra hepimiz evlendik. Artık ailecek görüşüyoruz.
    Eğer o kızın erkek arkadaşı yok dersen o zaman üçünüz beraber çıkın.

4. 26 Kasım 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Laalecim çok isterdim ama biz ayrı şehirlerdeyiz sevgilimleesenağlamasenağlamasenağlama

6. 26 Kasım 2007
  7. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zor bir durum seninkisi sende aynısını yap sevgiline bakalım napıcak tepkisi ne olucak?Aradığında mesela arkadaşımın yanındayım falan de.Kaç yıldır çıkıyosunuz bilmiyorum ama eski bi dostum abim gibi seviyorum de...

8. 26 Kasım 2007
  9. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aslında benim de en iyi arkadaşım bir erkek ve bunu sevgilim çok sorun yapmıştı hep bu konudan tartışıyoduk ve ben de eskisi kadar sık görüşmemeye başladım arkadaşımla...ama ben bunu ondan istediimde arkadaşımdan vazgeçemem diyo:çok üzgünüm:

10. 26 Kasım 2007
  11. PembeBeyaz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aaa nasıl olur ya nasıl kabul edersin sen kabul ettiysen oda etmek zorunda.Bence tekrar aynı şeyi tekrarla aradığında öyle dersin onun yanındayım sohbet ediyoruz o benim en iyi arkadaşım de.Tepkisine görede değerlendir.Evlendiğinizdede bu kız durmadan size gelse veya sevgilinle görüşse ben kabullenemem kıskanç bi yapım var.İyice düşün derim...

12. 26 Kasım 2007
  13. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yani aslında onu halledebilirim ama benim merak ettiğim bu söylediği lafa kırılmakta haklımıyım?ve sevgili için arkadaştan vazgeçilirmi?

14. 26 Kasım 2007
  15. PembeBeyaz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben olsam geçerim en azından arama mesafe koyarım direk yüzüne söylemesemde belli ederim en azından...Kırılmakta haklısın ...

16. 26 Kasım 2007
  17. beyaz46

beyaz46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili için arkadaştan vazgeçilir ama bu hem sevgilinin hem de arkadaşın değerine bağlıdır. Eğer samimi erkek arkadaş istemiyorsa samimi kız arkadaş biraz bencilce olmuş. Ne yani sen bana güven ama ben sana güvenmiyorum mu demek. Ama arkadaşım bir de yılların eskitemediği dostluklar var. Bu durumdada cinsiyetler farklıysa sevgilinin de kızın da mesafe koyması gerekir. Ama vazgeçmek gerekmez.

18. 26 Kasım 2007
  19. Biccere

Biccere Ne kadar fedakarlık, o kadar vefasızlık... Üye

Beğenildi:
    544
    Ödül Puanları:
    23
    eğer erkek arkadaşın senin erkek dostlarından çok rahatsız oluyosa o da gelsin ortyamınıza beraber zaman geçirin.o da tanımaya çalışsın senin arkadaşlarını.eğer mantıklı bi sebebi yoksa arkadaşlarınla olan ilşkine karışmasına izin verme.ayrıca lalenin dediği de çok doğru. o kız arkadaşıyla çıkacağı zaman sen de onlarla git.böylece birbirinizden endişeniz kalmasın.