Sevgiliniz Kendinden Küçük Bir Kızla Konuşuyorsa???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve MeDuSa tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kıslarrrr yaaaa
    Yine bugün sinirlerim bozuldu
    Sevgilim benimle arkadaşken internetten bir kızla tanışmış kız 14 yaşında ve sevgilime abi diyor. Sürekli konuşuyorlardı msnden yada telefondan.Ayrıca kız zorla cam açtırıyordu.Hatta sevgilim engellemişti bi kaç gündür neden msnye gelmiyorsun diye kız aramış. Sevgilimde engelini kaldırmış falan hala konuşuyorlar.
    Sevgilim diyorki o küçük bir kız neden konuşmamızı sorun ediyorsun anlamıyorum diyor.Bende dedimki o yaşlardaki kızlar kendilerinden büyük erkeklere de ilgi duyabilirler bende o yaşlardan benden büyük komşumuzun oğlunu görünce heyecanlanırdım falan dedim.
    Bugünde sevgilimin msn'ini açtım.Face ile ilgili bir maile bakıcaktım kız naber nasılsın yazdı.Bende ben onun sevgilisiyim onunla bir daha konuşmıcaksın şuan msn adresini siliyorum sakın başka adresten ekleme dedim. Neden? yazdı.Bende nedeni yok canım öyle istiyor dedim.Peki dedi.Ayrıca sevgilimin stüdyosu var orda kayıt yapanlar msn iletilerine belli olmak için stüdyonun adını yazıyo,o kızda yazmış, kıza dedimki iletindeki o yazıyı da silceksin dedim.Buna sen değil abim karar verir dedi.Hayır cnm ben karar veririm dedim kız tmm dedi sonra sildim bende msn'den.
    Sevgilim aradı bende söyledim.Güldü 14yaşındaki bir kızdan mı kıskanıyorsun yapma böyle falan dedi.Bende yaşı ilgilendirmez beni bir daha konuşmıcaksın onunla dedim.
    Siz olsanız bu durumda ne yapardınız. Artık ben günümüzdeki 14-15yaşlarındaki kızlara güvenemiyorum.Çoğu giyimi kuşamıyla benden büyük gösteriyorlar. Sevgilim de 24 yaşında yani kıskanmakla hata mı ediyorum :uhm:

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Kasım 2010
  2. 5 Haziran 2009
  3. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    tatim benim kesinlikle dogru yapmisin ben olsam bende ayni yapardim
    gercektende dedigin gibi sevgiline güvenebilirsin güveniyorsunda ama bu devirde 14 yasindaki kizlar cok felaket oluyor bazileri, giyi molsun konusma olsun tarz olsun vs vs yani amaci farkli olabilir abi dese bile, bence en iyisini yapmisin

4. 5 Haziran 2009
  5. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hım bana bıraz abartmışsın gibi geldi.. Kız daha 14 yaşında yani ne olabilir ki?? Hem sevgilinede abi diyormuş kız farklı şeyler düşünsede sen sonuçta sevgiline güvenmiyormusun? Zaten sevgilinde sana demiş yapma ondan mı kıskanıyosun fln diye.. Yani bana biraz gereksiz gibi geldi en azından kıskandıysanda bukadar belli etmeseydin canım :bbo:

6. 5 Haziran 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    En iyisini yapmışsın canım hiç takılmaaa için rahat olsun
    14 15 Demiceksin ne fettan oluyorlarr .Öyle işler yapıyorlarki aklımız duruyorrr.
    24 yasındakı bır erkek 14yasındakı bır kızla ne konusabılır hemde yabancı lıstede olmasına hıc gerek yok.
    vereliniortak

8. 5 Haziran 2009
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    işin ilginç yanı 24 yaşındaki sevgilinin 14 yaşında bir çocukla neden konuşmak istemesi.
    konuşacak ve paylaşacak ne bulurlar ki msnda.

10. 5 Haziran 2009
  11. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öyle deme ama, bazi kizlar abi abi der ama iclerinde neler besler neler birde yas farki var

12. 5 Haziran 2009
  13. MuzurKedi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Abi kardeş? Ne var ki bunda?
    Sizde diyosunuz çocuk diye ee bi çocukla ne olabilir ki sevgilinin arasında abartmayın yaa :1closedeyes:
    Çok komik geliyo bana şimdi düşününce sevgilini bi ÇOCUKTAN kıskanman :bbo:

14. 5 Haziran 2009
  15. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bence konuşması gereksiz
    ama sevgilinede 14 yaşında çocukla bişey yapmaması konusunda güvenmen gerekirdi.

16. 5 Haziran 2009
  17. MuzurKedi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tamam bi yönden zaten hak verdim..
    Ama sonuçta sevgilisine güvenmiyo mu arkadaşımız? Okadar da büyütecek bi sorun yok ki ortada :1no2:
    Yani sizin hiç mi konuştuğunuz kardeşleriniz yok? Yoksa aşık olur fln diye konuşmuyomusunuz benneyaptımki

18. 5 Haziran 2009
  19. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Gamzecim bu kız komşu kızı yeğen akraba 1.dereceden tanıdık biri değilmişki msnde tanışılmış ne qerek var tabıykı bırsey olcağından değil ama listede olması çok qereksiz.Konuyu acan arkadasımızın kızla tartısmaya gırmıs olması bıraz tuhaf gercekden konusma geregı duymadan cocukla cocuk olmadan dırek sılseymıs daha ııyı olurmus =)vereliniortak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.