sevgiliniz nişanlınız eşiniz vs. hakkında konuşulsa

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve mor_salkim tarafından 21 Şubat 2010 başlatılmıştır.

21 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mor_salkim
  1. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar sevgiliniz nişanlınız eşiniz vs. hakkında konuşulsa ama iyi yönde değil yani kötü anlamda geçmişte ortak zaman geçiren kişiler ( eski sevgili vs. değil) normal kişiler çevresindeki kişiler geçmişteki kişiler onun hakkında size gelip bişey söylese yada ailenize sçylese tepkiniz ne olur nasıl bir tepki verirsiniz o şöyle öyleydi gibisinden olumsuz şeyler dense geçmiş geçmişte kaldı beni bugün ilgilendirirmi dersiniz yoksa o sözlere takılı kalıp ondan şüphe edermisiniz ???

2. 21 Şubat 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.875
    Ödül Puanları:
    463
    ne söylediklerine bağlı. yani "x eskiden ne kadar sinirliydi" demeleri başkadır, "x eskiden hırsızdı, çapkındı, yalancıydı" demeleri farklıdır. duruma göre takınacağım duygular da farklı olur haliyle :kahve:

4. 21 Şubat 2010
  5. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    doğru ucu açık bir başlık oldu mesela şöyle olabilir hırsız gibi suçlayıcı değilde onun karakteri hakkında diyelim insanlara karşı tavrı gibi mesela mesela okulda şöyle şöyleydi o ( sen) şimdi onunla mı berabersin gibi diyelim yani çapkın olabilir, insanları kandıran olabilir, saf olabilir, zeki olabilir, bunun gibi şeyler yaa ama olumsuz yönde şeyler genelde

6. 21 Şubat 2010
  7. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.875
    Ödül Puanları:
    463
    eğer gerçekten karakterinden eminsem, karşımdakine "şimdi çok değişti, artık farklı biri" derim ama içime kurt düşer, kıyın kıyın araştırırım. o yorumlara uygun bir açık görürsem bir dakika bile düşünmem. :umursamaz:

8. 21 Şubat 2010
  9. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç kimseyle oturup nişanlımın kötü huylarnnı bana anlatmasına müsade etmem ki ben onu herkesten daha iyi tanıdığımı düşünürüm...
    zaten bana gelip onun kötü huyunu anlatcak kadar düşüncesiz insanlarlada görüşmem..
    iyi huyunuda anlatmasınlar kötüsünüde:)))))))))))

Son düzenleme: 21 Şubat 2010
  10. 21 Şubat 2010
  11. sHiRiNeee

sHiRiNeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana denilene bakarim.. ve gercekten sevgilimde tanik oldugum davranislara..
    ona göre biliyorum derim veya ne gibi yanlisini gördün diye sorarim dogrusu, kulaktan duyma $eylere pek inanasim gelmez..hani capkin veya yalanci dediklerinde.. sevgilime gidip sen böyleymissin $öylemi$sin demem acikcasi..

12. 21 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bu anlatma kasıtlı da olabilir. sizin sevgilinizden ayrılmanızı isteyen birilerinin oyunuakannehir

her geçmiş geçmişte kalmaz...

kaldıramayacağım ağır şeylerse bana söylenenler
    geçmişte kaldı diyemem. içim içimi kemirir doğrusunu öğrenir ve olması gereken olur:gitme:

14. 21 Şubat 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    benim sevgilimin kuzeni sürekli yapar bunu.. elle tutulacak bi iyi yanını bırakmaz sevgilimin.. ben bunu onun kıskançlığına bağlıyorum.. çok saf.. çok salak.. çok kaba.. çok dar görüşlü vs..vs.. sürekli eleştirir sevgilimi benim yanımda.. hatta bana sen nasıl yapacaksın bu çocukla demişti.. bi bucuk senedir yapiyorum valla gayet de memnunum.. acaba kendisi sevgilimin kesip attiği tirnak olabilir mi ? ...

16. 22 Şubat 2010
  17. scarlette

scarlette Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kimse konuşamaz konuşturtmam kimseye düşmez sevdiğim hakkında yorum yapmak:nazar:

18. 22 Şubat 2010
  19. mor_salkim

mor_salkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence o şeytan tırnağı olmasın canım :)) haklısın canım