Sevgiliniz romantik mi? (Hadi herkes yazsn bakalm

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve burtay tarafından 25 Ocak 2007 başlatılmıştır.

25 Ocak 2007
    Konu Sahibi : burtay
  1. burtay

burtay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sewgiliniz Romantik mi? (Hadi herkes yazsın bakalım)
    -
    Romantizmin doruklarında bir ilişkiyi hangimiz istemeyiz? Sevgilinizin gerçek bir romantik olup olmadığını biliyor musunuz?

RomantikDuygusal bir film seyrederken sizin duygulanmanıza, ağlamanıza aldırıyor; hatta o da etkileniyorsa...

Romantik değil
    Hüzünlü sahnelerde gülüyor, hatta sizin duygulanmanıza bile gülerek karşılık veriyorsa...

Romantik
    Doğum gününüzde size sürpriz yapıp, elinde çiçeklerle geliyorsa ya da baş başa güzel bir akşam yemeği için sizin çok sevdiğiniz bir restoranda yer ayırtmışsa...

Romantik değil

Doğum günü gecenizde elinde 2 konser bileti ile geldiyse... Üstelik arkadaşlarınızı da çağırdıysa...

Romantik
    Onun için beraber geçireceğiniz bir gece mum ışığında, güzel bir müzik eşliğinde oturmaksa...

Romantik değil

Onun için beraber geçireceğiniz bir gece; televizyon karşısında patlamış mısır yemekse...

Romantik
    İşe yeni başladığınızda size bir buket çiçek gönderiyorsa...

Romantik değil

Yeni işinizi telefonla ya da mail atarak kutluyorsa...

EMİNİM BUNLARA EKLEYECEKLERİNİZ VARDIR kızLAR HADİ BAKALIM NELER ÇIKACAK :)))

2. 26 Ocak 2007
  3. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Burtay canim benimki ormantik takiliyor ne romantik nede degil degisik bir tarzi var ormantik

4. 26 Ocak 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Romantik
    Doğum gününüzde size sürpriz yapıp, elinde çiçeklerle geliyorsa ya da baş başa güzel bir akşam yemeği için sizin çok sevdiğiniz bir restoranda yer ayırtmışsa...

Romantik
    Onun için beraber geçireceğiniz bir gece mum ışığında, güzel bir müzik eşliğinde oturmaksa...

benimki baya romantik canım cicim ayları denen şey bu oluyo galiba:uhm:

6. 26 Ocak 2007
  7. humane

humane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    acayip romantik

ummadıgın anda çicekle gelir eve bitanedir benim askım allah herkeze boyle bir sevgi nasip etsin

8. 26 Ocak 2007
  9. CaRMiN

CaRMiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    86
    romantik olduğunu iddia ediyo ama değil.. çok romantik fikirleri var, uygulamada yok!!! Hiç bi romantizim yok yani :KK43:

10. 26 Ocak 2007
  11. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar benbu cümleyi hayatımdan çıkardım.adam ne kendi romantik nede benim olmama izin veriyor

12. 26 Ocak 2007
  13. Aysecik

Aysecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar haklisiniz kendileri romantik ne demek bilmez, yada bilirde isine gelmez yasamamizada izin vermezler, hevesimiz gursagimizda kaldi desenize, bekarken kizlari ayarlasin diye yapmadiklari kalmiyor evlendikten sonra nasil olsa esim deyip romantizmi tavan arasina sakliyorlar,

14. 27 Ocak 2007
  15. EU1

EU1 Guest

ayyyyyyyyyyyyyy hepisini okudum romantik valla aşkım:asigim: :asigim:

16. 27 Ocak 2007
  17. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    benimdan romantik değil olsa olsa hödük olur hiç romantik bir insan değil benim için hiç birşey yapmaz çok uyuz bir insan gıcık oluyorum ona allahın uyuzu ne olucak.....

18. 27 Ocak 2007
  19. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Eşim Romantiktir.işten Bende önce Geldiği Için Yukari çiktiğimda Bütün Mumlar Yanar Her Akşam D.günümde (araliktaydi)saat 23.de Dişari çikmiştik Taksimde Bi Bara Götürdü Benii Ve Ikimizden Başka Kimse Yktu.elimi Attacağimi Bildiği Heryerde Mutlaka Ufak Bi Not Bulurum Seviyorum Kahretsin.....