Sevgiliniz Sizde Ne Buluyor?

Konusu 'Testler' forumundadır ve Asmin tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Asmin
  1. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
  2. 14 Mayıs 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    En güzel aşkı bulmuş, daha n’apsın?
    Hiç şüpheniz olmasın. O size âşık. Hem de çok. Bu yüzden istiyor sizi. Yanınızdayken mutlu... Sizi tanıdığı ya da size âşık olduğunu ilk hissettiği günden bu yana yerinde duramıyor. Ama korkuyor da sizden. Sizi aşkıyla incitmek, hırpalamak, kendisinden uzaklaştırmak istemiyor. Mesela sizi gün içinde defalarca aramak istiyor, ama bunaltmaktan çekiniyor. Arkadaşlarına, ailesine sürekli sizden bahsediyor. ılişkinin geleceği konusunda aceleci görünmüyor. Çünkü yorulmanıza gönlü razı olmuyor. Birlikte mutlu olacağınızı biliyor. Size sahip olduğu her şeyi değil, gerçekten almak istediklerinizi vermek istiyor…

4. 17 Mayıs 2009
  5. cancu

cancu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    banada aynısından çıktıı hihoyyyt

6. 17 Mayıs 2009
  7. FYZCTN

FYZCTN Guest

banada o çıktı be ama iki kez çözdüm diğerinde güven duygusu çıktı :smiley-cool: güven duygusu tatmin etmeyince bida çözdüm bi kaç şık değiştirdim en güzel aşk çıktı hehe ama ben hepsini bulduğuna inanıyorum kaydirigubbakcemile3

8. 17 Mayıs 2009
  9. EU1

EU1 Guest

Şefkati sizde bulmuş, daha n’apsın?
    Birbirinize ihtiyaç duyuyorsunuz. Gün içinde sık sık araşıyorsunuz. Bazen bahaneler uyduruyorsunuz. Bazen de “sesini duymak istedim” cümlesi yetiyor. Gelecek planları konusunda biraz aceleci davranıyor. Yanınızda başkaları varken bile bir eli hep üzerinizde. Sanki “O burada işte, benim yanımda” diyor. Aşk ihtiyaca dönüştüğü gibi, ihtiyaç da aşka dönüşebilir. Bir zararı yok diyorsanız buyurun devam edin. Zaman içinde karşılıklı sevgi, saygı ve güven ilişkisi oturtabilirseniz mutlu sona erişirsiniz. Ama ben tutkulu bir aşk istiyorum diyorsanız, bu ilişki pek size göre olmayacak.

10. 17 Mayıs 2009
  11. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Valla ben test yapmadan bende yok yok daha ne olsun diycektim :KK70:
    Ama çözim hadi dedim bana da o çıktı
    Hiç şüpheniz olmasın. O size âşık. Hem de çok. Bu yüzden istiyor sizi. Yanınızdayken mutlu... Sizi tanıdığı ya da size âşık olduğunu ilk hissettiği günden bu yana yerinde duramıyor. Ama korkuyor da sizden. Sizi aşkıyla incitmek, hırpalamak, kendisinden uzaklaştırmak istemiyor. Mesela sizi gün içinde defalarca aramak istiyor, ama bunaltmaktan çekiniyor. Arkadaşlarına, ailesine sürekli sizden bahsediyor. ılişkinin geleceği konusunda aceleci görünmüyor. Çünkü yorulmanıza gönlü razı olmuyor. Birlikte mutlu olacağınızı biliyor. Size sahip olduğu her şeyi değil, gerçekten almak istediklerinizi vermek istiyor…

12. 17 Mayıs 2009
  13. EU1

EU1 Guest

bır daha yaptım bu cıktı
    cıkarken ve mutluykenkı cevapları verdım :KK43:

Sizde güven bulmuş. Aman dikkat!
    Sizi birbirinize bağlayan şey, güven duygusu... Bu duygunun tutkuyla bir ilgisi yok. Dolayısıyla her an sıkılmaya başlayabilirsiniz. Tutkulu ve maceraperest bir insansanız, bu güvenli sularda aradığınızı bulamayacaksınız. Arada bir ilişkinize heyecan katmakta fayda var. Durduk yerde kavga çıkarın demiyoruz. Ama oyunlar uyduruverin kendinize… Şirin, eğlenceli, gizemli oyunlar aradığınız macera duygusunun yerini pekâlâ doldurabilirler. Bu sayede her iki tarafın da kendisi olabileceği, kırmaktan ve kırılmaktan korkmadan sürdürebileceği bir ilişkinin kapılarını açmış olursunuz.

14. 19 Mayıs 2009
  15. cancer68

cancer68 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    En güzel aşkı bulmuş, daha n’apsın? kaydirigubbakcemile3

16. 19 Mayıs 2009
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

18. 21 Mayıs 2009
  19. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    En güzel aşkı bulmuş, daha n’apsın? :eek: