Sevgiliniz size yalan söylese 3. şansı verirmiydiniz

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sevgiliniz size yalan söylese sizde bunu herdefasında yakalasanız nasıl karşılardınız sevgilimin bu 3cü yalanı yalanı sevmem bu konuda taviz vermem ama hayatımda çok sevdiğim insanlara 3 şans tanırım 2 şansıni kullandı yine söyledi busefer yüzüne bile bakmıyorum sorun ise anlatıyorum bukadar büyütülecek bir sorun değilmi sizce benmi abartıyorum yoksa yalanın küçüğü büyüğü olmazmı

sorun sevgilimin 2 msne adresi vardı birini internet cafede girerken arkadaşı görüyor şifresini ve ele geçiriyor bir iki ay vermiyor sevgilimde hangi arkadaşı olduğunu bilmiyor sonra öğrenip alıyor ben kuşku içindeyim tabi aldınmı diye herzaman soruyorum ve adres bir aydırki elinde bana hayır almadım diyor ben farklı bir msn adres alıp kaydettim benim olduğumu sanmış olabilir tabiki iptal etti adresi bende profiline baktım nekadarda iptal etse profilini gizlemedikçe görebilirsin profilinde bir kız yiğeni var 24 ekimde buna ünüversiteyi kazanmışsın hayırsız unuttun bizili bir not göndermiş sonra yine sordum aldınmı diye artık dayanamadım patladım e almadında ele geçiren kişi senin yeğenini gülsümü nerden tanıyıpta yeğenim neyapıyorsun gibi konuşuyor dedim oda evet aldım dedi şifresini ver dedim sinirden bağırarak söyledim verdi ama şifrenin sonunun iki L ili bittiğini söyledi deniyorum deniyorum açılmıyor en son bir L ile yazdım ve açıldı hemen şifreyi gizli yanıtı değiştirdim şuan adresin bende olduğunu bilmiyor ve içine girdim hiç bir kız adresi yok hep erkek adresi neden ALDIĞINI söylemedin diyorum söylemedim nedenini bilmiyorum diyor neden bana yalan söyledin diyorum bilmiyorum diyor bende bende olduğunu bilmediği için şifresini değiştiğim için oda bunu bilmediği için bende giremiyorum diyor bende o şifreyi bul bulana kadar gözüme gözükme dedim sana 5 gün süre bul o şifreyi dedim biraz kıvransın diye şifreyi vereceğimden değil ama tükürdüğüm tükrüğüde yalamak istemiyor 3cü yalanında biter demiştim bu olay sizce büyütülecek bir olay değilmi ya kafayı yiycem siz olsaydınız ne yapardınız böylesi bir durumda lütfen yardımcı olursanız sevinirim:eek:klava:

Son düzenleme: 25 Kasım 2009
  2. 25 Kasım 2009
  3. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    of kafam çok karışık neden böylebişiyaptı onu bile anlamıyorum bişi çevircekti neden kız adresi yoktu kafama takılan noktada orası

4. 25 Kasım 2009
  5. Sourcream

Sourcream Sadece şükrediyorum... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bu isin icinde baska bir is var, hic hos degil....dikkatli ol derim..

6. 25 Kasım 2009
  7. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallaha anlamadım şifreyi felan değiştirdim istesede alamaz benden olduğunda bilmiyor o konuda rahatım ama canımda sıkılmıyor değil

8. 25 Kasım 2009
  9. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben sana hak veriorum bende elbet kuskulanirdim niye yalan sölio sakliyacak bisimi var diye...yalan sölemesi hic hos degil...bosver erkeklere sert davranmalisinki simarmasinlar ve anlasinlar yoksa deger meger anlamazlar ii yapiorsun

10. 25 Kasım 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    erkek arkadasin seni kandiramasin diye cok ustune gidiyorsun ama nedense supheli hareketler icerisinde o da surekli.
    bu isin sonu cok hayirli degil yazik sana kendini yipratiyorsun onun pesinde.
    birak ne hali varsa gorsun.

12. 25 Kasım 2009
  13. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynen öle yaptım şanslarını hiçe saydı bu sondu birdaha yüzümü göremeyeceğinin kendiside farkında ama yapacaklarınında kalmıyor yalandan nefret ederim kendiside biliyor gizliyior soruyorum sormasam benim ona karşı belki inanmayacaksınız 6. hissim çok kuvvetli bi iş çevirdiğini hemen sezerim içimden kendisinede derim yalan söylemiyorsun dimi bana diye 3 yalanınıda sezdim bunuda diyorum o adres sende ver şifresini yok yok sen yok demeye devma et ben bulurum dedim çıkarıyorum anam bilmiyorum içimmi temiz bana yalnış yapamıyor bir bir elimin altına geliyor yaptıkları allahın sevgili kuluyum herhal yapacaklarını önceden anlıyorum attığı adımdan anlıyorum

14. 25 Kasım 2009
  15. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    uzme kendini canim.. 3 sans az degil.. kredisini tuketmis.. ama cok da umursamiyor gibi davraniyor bence..
    acaba cok mu ustune gidip bunalttin dicem ama kimsenin yalan soylemeye hakki yok neticede..
    dur bakalim cikar kokusu..

16. 25 Kasım 2009
  17. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben her defasında söylerim sakın bana yalan söyleme affetmeyeceğim şeyler içinde 2ciyi o çeker diyorum neyapım anlamadıktan sonra 3cü oldu tükürdüğüm tükrüğü yalamak istemiyorum ama kafamın karıştığı nokta neden kız adresi yoktu beni yakalr bulur diyemi sildi kafam oraya takılıyor yoksa gerçekten seviyorda ben sordukça inat gitti söylemedimi

18. 25 Kasım 2009
  19. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    o da olabilir, ya da msn adreslerinden birisi erkek ismi ile eklenmistir ama aslinda kizdir..
    ya da aslinda hic boyle bi niyeti yoktu kiz msni eklemek gibi.. tamamen oylesine alinmis bir msndi..
    sahsen benim de kac tane msn adresim var ama kimilerini hic kullanmiyorum bile.. kimilerine arada bir girip bakiyorum.
    onemli olan bence tavri, ben buyum inanirsan inan inanmazsan banane mi yapiyor yoksa snei inandirmayami calisiyor..
    haksizlik da yapiyor olabilirsin bi yandan..