Sevgiliniz sizi aramiyorsa ne yapardiniz ?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sugarfree tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : sugarfree
  1. sugarfree

sugarfree 1,2,3 TIP Fakültesi ;) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hanimlar, benim erkek arkadasim beni hic arayip sormuyor.
    Biz ayri Sehirlerde kaliyoruz, haliyle bi kac ay yüz yüze görüsmedigimiz oluyor, bu yüzden her gün mesajlasirdik, arardi hep beni.
    1-2 hafta önce bir tartisma gecti aramizda. Tartisma dediysem öyle basit bisey, nerdeyse her hafta yasadigimiz bisey, tartisma sebebimiz ise, uzak sehirlerde kalmamiz, ben hep bu böyle olmayacak falan diyorum, artik is resmiyete falan dökülsün diyorum yani ailelerin haberi olsun bi söz veya nisan yapilsin daha rahat görüselim diye,yani evlilik meraklisi degilim, kendisi bana hep benimle evlenmek istedigini söyler,ben bu sebebten artik is resmiyete dökülsün diyorum, oda hep daha dur simdi degil aileme acilacak uygun bi vakit ariyorum diyor, 1 senedir bulamadi bi uygun vakit :KK43:
    Iste ben yine bu konuyu acmistim, tartistik yine...
    Tartisma'dan önce her gün mesaj atardi, her gece arardi beni.
    Ama tartisma'dan sonra hic aramadi. Anlamiyorum neden ? Yani bu konu yüzünden neredeyse her hafta tartisirdik, sonra unutulurdu hemen.Ama bu sefer öyle olmadi.
    Bir kac gün sonra ben onu aradim yani cagri biraktim, ondan sonra o beni arar hep

normalde, bana mesgulüm arkadasimdayim önemli birsey mi var diye bi mesaj cekti,

bende evet dedim böyle olmayacak sorunu halledelim beni ararmisin diye bir mesaj
    yazdim, bekledim bir saat falan, hic birsey gelmedi, dayanamadim ben yazdim tekrar bi mesaj bitsin böyle cok üzüyorsun beni dedim bitirelim dedim...
    Oda bu mesajimdan sonra geri yazdi, sacmalama neden bitirelim, hersey yolunda diye bir mesaj yazdi.
    Ondan sonra iki gün gecti ondan yine bisey gelmeyince ben ona mesaj cektim,nasilsin falan filan, oda iste sorulara uygun cevaplar verdi iyiyim falan gibi seyler, ama böyle soguk mesajlardi, sanki sevgilimle degilde bi baskasiyla mesajlasiyordum gibiydi.Eskiden hep mesajlara askim bitanem diye baslardi.Ara konusalim sesini özledim falan yazdim, kendisini iyi hissetmedigini konusamayacagini yazdi.
    Ertesi gün o beni aramis, bende telefonu sessize almistim duymadim haliyle, yarim saat sonra aradigini gördüm ona cagri biraktim hemen arasin diye, mesaj yazdi, vaktim yok simdi diye...Hani o an vaktin yoksa, aksam arar insan degil mi yani, onu da yapmadi.
    Yine iki gün gecti aradan hic birsey gelmedi ondan, bende bu sefer hic birsey yapmadim, simdi ne yapmaliyim, ilgisiz davraniyor, bitirelim dedigimde ise hayir diyor.
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 5 Haziran 2009
  3. CANIM ARAMA BENCE OLURUNA BIRAK ÜSTÜNEDE DÜŞME EVLİLİK KONUSUNUDA KONUSMA BENCE BİDAHA KONUSSANIZ BİLE AÇMA BIRAK O ÇABA GÖSTERSİN NEDEN UGRAŞIOSUNKİ EVLENLİM DİE BENCE SEVGİLİNDE PROBLEM VAR AMA TUAF DAVRANIŞLARI EVLİLİK OLUNCA KAÇARLAR HEMEN İŞ CİDDİYE BİNİNCE SEN Bİ DUZGUN RESTİNİ ÇEK BAKALIM NASIL GELİO ..MORELİNİDE BOZMA CANIM:eek:
  4. 5 Haziran 2009
  5. Cardialgia

Cardialgia Allah'ım bebeğimi koru... Pro Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    ilgisiz tavırlar,kendini geri çekmeler aşk alışkanlık olunca böyle oluyor...erkekler sorumluk almaktan korkarlar seninkide böyle bir zaman yaşıyor ama kesin tavrını koyarsan emin ol sana karşı değişecektir,ona sadece güçlü olduğunu göster...herşey gönlünce olsunopuyorumnanaktan
  6. 5 Haziran 2009
  7. mint

mint Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    amannn bırak sende aramazsa aramazsın kendini yıpratma ikide bir bitirelim falan da deme
    bu durumda yıpranırsın devamlı
    nerden mi biliyorum bu arkadaşın daha fosilleşmiş hali bende de mevcuttu ordan biliyorum
    mona derdi bana ne kadar doğru tespit etmiş diyorum şimdi bakınca
    bunlar sorunları es geçip sadece kendine odaklanabiliyo sen istersen harabet kendini naparsan yap
    söylemez ailesine falan sen ısrar ettikçe de beter olur hiç konuşamazsınız ben sana söyleyim.
    nemi yapacaksın düşüneceksin adamakıllı yanına geldiğinde konuşabildiğinizde herşeyi konuşacaksın duygusal olmadan düzelirse ne ala düzelmezse bırak
    zor olduğunun farkındayım ben hala seviyorum ama sevmenin hiçbirşeyi halletmediğini anlıyosun bizaman sona ben yaşadım sen yaşama
    kendini düşün aramadıysa sen hiç arama , üstüne düşme ama konuşabilme imkanı bulduğunda yüzyüze herşeyi anlat insan evladıysa anlar seni anlamıyosa önündeki maçlara bakacaksın
    kimseyi şımartıp tepene çıkarmaya değmez ...

ya bide aynı şey bitirelim dediğinde bitirelim dermi adam nerde bulacak senin gibisini
    aman be güzelim bırak sert gelebilir yazdıklarım ama birebir yaşadığım için bide ben eşşek kadarım yani sana akıl veriyorum bakma :)
    Son düzenleme: 5 Haziran 2009
  8. 5 Haziran 2009
  9. sugarfree

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    senağlama senağlama senağlama senağlama
    Son düzenleme: 5 Haziran 2009
  10. 5 Haziran 2009
  11. Cardialgia

Cardialgia Allah'ım bebeğimi koru... Pro Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    kendini bu kadar üzmene değmiyor inanki aynı durum benim başımada geldi bir benzeri...ben ne yaptım güçlü durdum,o aradı ben açmadım ulaşabilceği herşeyi biranda kestim...ne mi oldu? valla şimdi o düşünüyor kaybedeceğim seni diye...kaçan kovalanıyor...şu erkekler pek dengesiz varlıklar,hiç anlamazlar sevgiden...:kızgın: sende kendini topla ve onsuzda yapabileceğini göster,bu ilişkinin ipi sadece onun ellerinde olmasın canım...:1hug:
  12. 7 Haziran 2009
  13. sugarfree

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    HALA ARAMADI ACABA BEN MI ARASAM ONU BILMIYORUM benneyaptımki
  14. 7 Haziran 2009
  15. konu evlılık olunca agır gelmıs anlasılan o yuzden uzaklasmıs ayrılalım dedıgınde hayır dıyor demek ıstemıyor bıraz yanlız bırak madem ama arıycaksan ara ne olacak kı farklı zaten. bır sey olmaz normal tartısmıssınız.
  16. 7 Haziran 2009
  17. sugarfree

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
  18. 7 Haziran 2009