Sevgiliniz sizi cok sevip değer verdiği halde sevgilinizi paraya değişir misiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gamzelim89 tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gamzelim89
  1. gamzelim89

gamzelim89 iki erkeğine de aşık:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sizi cok seven değer veren
    gözünüzün içine bakan sevgilinizi karşınıza zengin biri çıkarsa bırakırmısınız..yorumlarınızı bekliyorum....:KK46:

2. 18 Ocak 2009
  3. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aslaaaa yasakkelimesüprizzzzz
    para bulunur ama aşk bulunmaz
    o yüzden aşkımı asla satmazdım
    hiç düşünmeden hemde asla derim :dilcikar::dilcikar:

4. 18 Ocak 2009
  5. betican

betican Guru Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    308
    Asla bırakmam ve eşimle evlenmeden önce durumu çok iyi olan kişilerden tanıdıklar aracılığıyla evlenmek için teklifler aldım, ama kabul etmedim.

BEN PARAYLA SAADET OLMAZ diyenlerdenim. Çünkü onun parası benim sevgimi, aşkımı, bağlılığımı ve mutluluğumu asla garanti edemez.

BEN KENDİME HAYAT ARKADAŞI SEÇTİM, BANKAMATİK DEĞİL ÇÜNKÜ...

6. 19 Ocak 2009
  7. gamzelim89

gamzelim89 iki erkeğine de aşık:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı fikirdeyim ama kendi kendime ben acaba çok mu polyanayım diye düşündüm bide ben zengin erkeklerin insanlara çok değer vermediğini düşünüyorum doğru askı bulduğun zaman evlenceksin

8. 19 Ocak 2009
  9. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    elbette ki körü körüne işsiz güçsüz birine aşık olup, onun yolundan gitmezdim. aşk her zaman karın doyurmuyor.. maddiyat da önemli.. aşk evliliği yapıp da, maddi sıkıntılar yüzünden birbirinin yüzüne tüküren çok eş gördüm ben.. varsın eşim beni doyurmasın aç kalayım ama, çocuklarımın yemediği, tatmadığı, giymediği şey olmasın isterim..yarın çocuklarım anne ben şunu istiyorum dediklerinde, babalarının onu alacak gücü olsun isterim.. boyunları bükük kalmasın isterim..bir sevgide, aşk da olacak, yeteri kadar para da olacak.. birinden biri yoksa eğer, tüm dengeler alt-üst olur, mutsuzluk, hayal kırıklığı, belki de pişmanlık devreye girer..

Son düzenleme: 19 Ocak 2009