Sevgiliniz tarafından bekletilmek hoşunuza gidermi yoksa sizi deli edermi

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmerguzeli06 tarafından 5 Ekim 2009 başlatılmıştır.

5 Ekim 2009
    Konu Sahibi : esmerguzeli06
  1. esmerguzeli06

esmerguzeli06 esmerguzeli Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar sevgliniz tarafından bekletilmek hoşunuza gidermi yoksa tam tersi sinirlerinizi bozarmı yoksa sizde ne bekletirim nede beklemeyi tercih edenlerdenmisiniz yoksa bekletmeyi tercih edenlerdenmisiniz

ben beklemekten nefret ediyorum tam saatinde gelcek eğer 5 dakka 10 dakika bekletsin canım çıkıyor benim sevgilide ayağına gitsem kız gibi 2 sene oldu çıkmaya başlayalı 2 senedirki haftada bir buluşuruz ve geleceği yere 10 dakka yürümesi gereken yere 10 dakika geç kalır beni 10 dakika 15 dakika bekletir benmiyim kız omu anlamadım benim bekletmem gerek ben bekletilmeyi sevmediğim için bana yapılmasını istemediğimi birbaşkasına yapmıyorum üstelik bekler diye 5 dakika erken gidiyorum nefret ediyorum her tartışma bu yüzden oluyor beni beklettiği gün günüm zehir oluyor benim günüm zehir olduğu içinde onun gününüde cehenneme çeviriyorum burnundan getiriyorum ama yine aynı akıllanır insan akıllanmıyor bilerek yapıyor sanıyorum ama bilerekte yapmıyoru deli olcam ya hadi şimdi sıra sizde sizde paylaşın biraz derdime derman olursunuz :mymeka: kaydirigubbakcemile Şeniz

2. 5 Ekim 2009
  3. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bekletilmek kimsenin hoşuna gitmez bence benimde gitmez
    sevgilinin huyu olmuş sanırım bu sende ona göre davran 10 15 dk geç git buluşacagınız yere sen beklicene o beklesin yada tam zamanında gelmiş olusunuz ikinizde
    sevgilin geç geliyorya buluşma yerine...

4. 5 Ekim 2009
  5. boncuk84

boncuk84 nefsim içine sindi!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bekletilmek kimsenin hoşuna gitmez bence benimde gitmez
    sevgilinin huyu olmuş sanırım bu sende ona göre davran 10 15 dk geç git buluşacagınız yere sen beklicene o beklesin yada tam zamanında gelmiş olusunuz ikinizde
    sevgilin geç geliyorya buluşma yerine...

6. 5 Ekim 2009
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    madem hep gec kaliyor ona yarim saat erken soyle bulusma saatini o seni beklesin sekerim.
    niye kendi kendine deli oluyorsun. :smiley-cool:

8. 5 Ekim 2009
  9. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya anlamadım huymu olmuş karekterimi bu ben bekletemiyorum dediğim saattede damlarım çünkü ben beklemeyi sevmediğim için bekletmeyede gelemiyorum ya geldiyse beni beklerse gibi düşünceler sarıyor diyorum bugün 15 dakika geç gidiyim diyorum akşam kararı alıp yatıyorum sabah uyanıyorum kesin bugün gelcek diyorum tam dakikası dakikasına orda oluyorum ya 5 dakika erken giderim yada tam dakikasında 1 dakika geçmez 2 senede 1 defa beklettim oda 45 dakka ondada farklı biryerde kalmıştık düzenimi tutturamadım yalnış otubüse bin yalnış yerde in bekledi hayliyle bende onu her hafta bekliyorum 10 dakika ya gelir gelmiz başlıyorum tartışmaya nedenini bile sormadan sinirden doluyorum patlıyorum neden beklitiyorsun ben sana demedimmi bekletme diye ilişkiyi yürütemiyorsan sabah 10 dakka erken uyanmak kasıyorsa bitsin diyorum dellencem öbür hafta yine yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bekletme beni diyorum vallaha yeter haykırmak istiyorum bugün sinirden dizlerime vurdum yeter yoruldum bekletme diye ağladım ya birde

10. 5 Ekim 2009
  11. esmerguzeli06

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallaha birgün elimde kalcak tekme tokat allah yarattı demiycem dalacam bir iki kere sinirlendirdi dersini aldı yetmiyor demekki

12. 5 Ekim 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normalde kaç dakka gec kalıyorsa sen de hep o kadar gec kal
    hep saatınde bulusmus olmaz mısınız? saka mı bu

14. 5 Ekim 2009
  15. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    damarıma bastın canım ya......
    sankı ben beyfendıyı cok bekletırmısım gıbı bana hep 10dk erken soler bulusma saatını bende hemen hazırlanırım ve mutlaka evde beklerım..artık annem bıle dalga gecıyo,omrun geccek bole bekle bekle dıye..gıcık sey..........................................

16. 5 Ekim 2009
  17. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bekletmeyi severimde bekletilmekten nefret ederim öle 5 10 dkdan sorun olmaz ama daha fazlasına gelemiyorum suratımı asarım konuşmam kızarım filan hemde tüm gün sürer zehir ederim gününü kaydirigubbakcemile3 ben ona yaptımda o da başta suratını asar konuşmaz azcık yürürüz aşkıımmm derim naz yapar eee ne bu deyince hemen yumuşar kaydirigubbakcemile3

18. 5 Ekim 2009
  19. EU3

EU3 Guest

eger 15 dkk dan fazla bekletirse hic ksra bakmasin geldiginde ben coktaan gitmis olurum...