Sevgiliniz ve Arkadaşları

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Calma tarafından 6 Eylül 2007 başlatılmıştır.

6 Eylül 2007
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sevgilinizin arkadaşları ilişkinizde nasıl bir rol oynuyor? Mesela benim eski erkek arkadaşımın kankası hep bizi ayırmaya çalışırdı kendisi yalnız olduğu için hep kıskanırdı,aramızı bozmaya çalışırdı.Şimdiki sevgiliminde bazı arkadaşları var onlarla gezmesini istemiyorum, hepsi kız meraklısı altlarında araba bütün gün piyasa yapıyolar...bi de evli arkadaşlara soruyorum kocanızın böyle arkadaşları var mı?Onlarla dışarı çıkıyor mu?İzin veriyor musunuz?

2. 6 Eylül 2007
  3. Barbie

Barbie Guest

cottoncum aynı dertten eskiden bende çok çekmiştim.şu an nişanlıyım ve nişanlımın herşeyine karışıyorum tabiki seviyeli bir şekilde.arkadaşlarınada.nişanlım asker.üniformalı bir kurumda çalıştığı için dikkat çeken birisi.tabiki arkadaşlarıda.özellikle bekar arkadaşları.bunun için bende sınırlar koydum.eğer seni seviyorsa zaten yapmaz gitmez.ben yasaklamadım ama bekar arkadaşlarıyla görüşecekse mutlaka benle gidecek.ben yoksam mümkün değiil kopartırım yaygarayı.bende onun istekleri doğrultusunda gerekirse fedakarlık yapıyorum.aynen oda benim isteklerim doğrultusunda.böylece birbirimizi üzmüyoruz.izin değilde bunu tatlı dille uyarıp bu konu hakkında rahatszlıını dile getirirsen belki anlayacaktır.yada sana güven konusunda daha çok ilgi gösterecektir.(o arkadaşlarının yanında sürekli aramalar...vs)sevgilerimle

4. 6 Eylül 2007
  5. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yorumun için teşekkürler canıma.s. konuştum bu konuyu çok az çıkıyo artık zaten işleri de yoğun ben yine de böyle insanlar olmasını istemiyorum çevresinde abartıyorum yani biraz:asigim: onların yanında da aramıyor beni kılıbık derler bana diyo:Roflol: mesaj atıyo sadece

6. 6 Eylül 2007
  7. Barbie

Barbie Guest

kılıbık mı:Roflol::Roflol::Roflol::Roflol:

8. 6 Eylül 2007
  9. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayni burctaniz senin duygu ve dusuncelerini iyi anlayabiliyrm,bende senin gibi fikirdeyim..yerimseniben cevresinde kiz avcisi olan bekar arkadaslarinin olmasindan rahatsiz olurum ki oyle takildigi arkadaslari yok , is ev ev is ,gezeceksekde beraber geziyoruz minnosh kiziimizla ucumuz... Şeniz

10. 6 Eylül 2007
  11. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ya bende çok gülmüştüm bunu sölediğinde:Roflol:

12. 6 Eylül 2007
  13. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ah ah akrep olmak çok zor bacım:dilcikar: en sonunda bütün arkadaşlarının başını bağlicam da öyle kurtulcam,hepsini aşık etcem birilerine :Roflol:

14. 6 Eylül 2007
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Evli olarak cevap vermek isterim müsadenizle... Kocamın tüm bekar ya da evli arkadaşlarını tanırım. Onlar beni çok sever, ben onları çok severim. Bazen hep beraber çıkarız. Saatlerce geyik yapar,güler,eğleniriz.Sanki onlar eskiden benim arkadaşımmış gibi samimidirler ki bazen kocam kıskanır bile...

Bazen de erkek erkeğe çıkarlar. Hatta erkek erkeğe çıkmalarını ben çok desteklerim. Çünkü biz nasıl kızkıza dedikodu yapıyorsak onların da başbaşa kafa dağıtmaya ihtiyaçları var diye düşünüyorum.2,3saat onları bir barda yalnız bırakırım daha sonra aralarına ben de katılırım.

Çok şükür bugüne kadar arkadaşlardan yana hiç başımız ağrımadı hatta ailemizden çok arkadaşlarımızla beraberiz diyebilirim. Bence daha güzel böyle! Büyüklerin dırdırı, görümcelerin zırıltısı yerine arkadaşlarla geyik yapmayı tercih ederim...:içelim:

16. 6 Eylül 2007
  17. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    laalecim ne mutlu size...böyle bir denge kurmayı ben de çok isterdim,inşallah evlenince kurarım.biz sevgilimle farklı şehirlerde yaşıyoruz onun için bir türlü böyle bir ortamımız oluşmadı,buraya gelse bile arkadaşları başka şehirde,ortak bir çift arkadaşımız vardı onlar da ayrıldılar şimdi görüşemiyoruz.biz ancak evlenince arkadaşlarının içine karışcam galiba...

18. 6 Eylül 2007
  19. scorpi

scorpi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hemde nassi zor ama genede seviyom benya burcumu tatlicadiarzu senin esinin burcu ne ? benimkisi kova :asigim: