Sevgiliniz veya eşinizin isteği ile kendinizde ne gibi değişiklikler yaptınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve supurgelicadi tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : supurgelicadi
  1. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    632
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar sevgiliniz veya eşinizin isteği üzerine giyim tarzınızda veya makyajınızda ne gibi değişiklikler yaptınız?(kızlar değişiklik yapanlar cvp verirse sevinirim)

2. 31 Mart 2009
  3. Sineks

Sineks ölü böcek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    gözlerime cok sık siyah makyaj yapmazdım.. şimdi hemen hemen hergün siyah yapıyorum (istek üzerine) benimde hosuma gidiyo tabi.. spor ayakkabı giyerdim sürekli artık topuklu ayakkabıda giyiyorum. takıp takıstıryorum anlayacagın.. genelde ayakkabı ve kıyafetlerimizi birlikte alırız.. cokta zevklidir bu konuda.. öyle kısıtlamasıda yok allahtan aksine daha olumlu degişiklikler yapmamı sagladı.. makyaj ve giyimde iyi bir yol göstericisi. bitek tatil mekanları ve uygun mekanlar hariç mini etek giymemi istemiyo.. onu bende istemiyorum.. o nedenle ortak noktada buluşmus oluyoruz..sırnaşık şey

4. 31 Mart 2009
  5. CiciliBicili

CiciliBicili kalbim 'ege' de kaldı:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esim makyajima karısmaz sürekli yaparim
    giyim olarak etek ve kısa elbise giymeme
    izin yok maalesef tabi yerine göre bunun disında karismaz :asigim:

6. 31 Mart 2009
  7. selda_berrak

selda_berrak GÜLÜMSE KADERİNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşim makyajıma karışmaz ama kıyafetlerime karışır fazla mini giyemem tatil hariç tabi ama makul ölçüde ben yine giyerim giyeceğimikaydirigubbakcemile3

8. 31 Mart 2009
  9. EU1

EU1 Guest

hımm, benımkı saclarımı kestırmemı ıstemıyor ben kısa ıstıyorum ama kesme dıyor bır sey demıyorum o yuzden boyle kalsın dıyorum. kıyafetlerıme cok açık olmadıkca karısmıyor zaten, bır de bazen spor gıyın dıyor bazen klasık gıyın dıyor, kendısı de benım gıyımıme göre gıyınıyor ben genelde klasık gıyınıyorum ona gore cok spor gıyınmıyor o da artık. bır de ne almam gerektıgını söyluyor şunu al söyle gıyın dıyor .

10. 31 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

makyaj konusunu pas gecmısı makyajıma cok karısıyor ben cok makyaj yapıyorum resmen boca edıyorum yuzume fondotenı allıgı o da onu yapma dıyor cıldın görunmuyor dıyor maske gıbı boyanmıssın dıyor aksam cıkarıp sabah takıyo musun dıyor :))))) bıraz bıraz azalttım cok az
    bazen de surmedım dıyorum az sürüyorum yalan soyluyorum aa eet makyaj yapmamıssın dıyor yıyor :KK70: ehuehuh kaydirigubbakcemile3

12. 31 Mart 2009
  13. pLnLp

pLnLp hıh.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    dar streç pantln gıymıyorm düşük bel vs :KK70: sinir oluyo cünküüüü
    bide fondötene sinir oluyo . o kdr:) mini eteğe vs de karışır etek giymıyorm ztn yürüyemıyorum :))

14. 31 Mart 2009
  15. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    makyajımıa karışıyor ama ben yine devam ediyorum yapmaya oda bıktı zaten artık bişey demiyo. kısa etek, açık yakalı bluz ve beyaz pantolon (bunda bişey yok ama yinede konuşuyor) giymemi istemiyor. burda zaten o dediklerini giyemem. oyüzden geçinip gidioz. bazen karışıyo yinede ama ben opsss diyorum fazla müdahele ettirmiyom.

16. 6 Nisan 2009
  17. divinity

divinity ♥ömründe boyun gibi uzun olsun uzun adam♥ Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    213
    başımı kapattım ....kısa etek giymiyorum artık....makyaj çok sade yapıyorum.....bu kadar

18. 6 Nisan 2009
  19. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    valla hiçbir değişiklik yapmadım zaten gayet ölçülü davranırım makyaj ve giyim konusunda ben kendim zaten aşırı olan şeyleri sevmiyorum.doğallık kadının güzelliğine güzellik katıyor hatta çoğu kadın abartılı giyim ve makyajdan dolayı kendi duru güzelliğini mahvediyor güzelleşim derken çirkinleşiyor.çoğu erkek kırmızı ojeden nefret eder benim ki çok beğenir.giyimime karışmıyor aksine ben onu biraz yönlendiriyorum bekar yaşamanın onda yarattığı salaşlığı gidermeye çalışıyorum.sözlerimi dinler beni böyle kabul et demez kaldıki onu kırmadan söylerim o da bana güvenir isteklerimi düşünür yapar.