Sevgilinize, Eşinize aldığınız; Size alınan hediyeler...

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve avriLavigne tarafından 2 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : avriLavigne
  1. avriLavigne

avriLavigne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar böyle bi konuyu nereye açacağımı bilemediğim için buraya açtım umarım sorun olmaz...
    şimdi gelelim asıl konuya sevgilimin doğum günü geliyor aslında daha 3ay var ama şimdiden karakara düşünmeye başladım ne alsam diye:uhm: aklıma böyle bi konu açmak geldi, sizlerde paylaşırsanız aldığınız ve size alınan hediyeleri hem bi fikir edinmiş oluruz hem de biraz eğleniriz diye düşümdüm hihoyyyt
    ilk önce ben başlığım istersenizşakkıdı bilirsiniz bi erkeğe hediye almak zordur hep klasik şeyler benimde öyle:roflol: aldığım hediyeler;sweet,cüzdan,zippo,resmimizin basılı olduğu kupa ve hatrlayamadığım bikaç ufak şey daha...sevgilimin bana aldığı şeyler ise; peluş,saat,anahtarlık,tshirt,çok sevdiğim bi arabanın klasiğigamyoncuiremsu,eşortman altı,bikaç tane sevimli biblo,küpeler,bileklikler....(nerdeyse her kavgamızdan sonra bu tarz şeyler alıyor:kedi:)
    kaydirigubbakcemile

2. 2 Ağustos 2009
  3. DustHaze

DustHaze Dedesinin Meneksesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sizi anlatan, size dair ne varsa herşeyi kullanarak slayt gösterisi hazırlayın, CD.ye yazın.

seni ona çağrıstıran takma ad, çiçek, hayvan gibi bişi varsa onun maketini alıp CD ile birlikte hediye edin..

4. 2 Ağustos 2009
  5. avriLavigne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o tarz bişi düşündüm ama cd'ye yazmak değilde albüm hazırlamak gibi..ama şuan değil belki seneye biraz daha fotomuz olsun istiyorum=)) :asigim:

6. 2 Ağustos 2009
  7. satanistkesenpsikopatkedi

satanistkesenpsikopatkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cd ye yazma fikrini çok tuttum ben.ama benim sevgilim uzaktaki ben napıcam senağlama

8. 2 Ağustos 2009
  9. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Cd. yi kargoyla yolluyabilirsin. ya da mail at. bambaşka bir başlığı olsun hem mailin hem de sunumun. meraketsin açsın ve şaşırsın :)

10. 2 Ağustos 2009
  11. DustHaze

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    birlikte başbaşa kalabileceğiniz biryer var mı bilmiyorum ama güzel bir film kiralayıp, güzel bir ortam hazırlayıp sadece size ait bir gün geçirebilirsiniz.

12. 2 Ağustos 2009
  13. avriLavigne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bi forumda okumuştum..sevgilisi yurtdışında olmasına rağmen çocuğa çok güzel bi doğum günü yaşatmış; bikaç gün öncesinden doğum gününün olduğu gün msne gelmesini söylemiş kız,işte o gün msnde görüşmüşler kız webcam açmasını söylemiş ve kendi yaptığı bi pastayla onu karşılamışkaydirigubbakcemile5 ayrıca tam doğum gününde çocuğun eline ulaşacak şekilde hediyesinide göndermiş:1hug: bence çok hoş bişi bu tarz bişey düşünebilirsin...
    bende sevgilimin doğum gününde kalpli ve çilekli bi pasta yapmıştım görünce okadar mutlu olmuştu ki hala gözümün önünde kuzuşumm=))Şeniz

14. 2 Ağustos 2009
  15. avriLavigne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında o gün ayrı olucaz gbi yani tam belli değil üni yolu göründü bize uzak olmazsak yanıma geleceğini syledi gerçi uzak olsakta o gün uçaklada olsa mutlaka gelirim dedi ama bilmiyorum durum ne gösterir..ama gelirse yanıma başbaşa kalma işini mutlaka ayarlamaya çalışıcamkaydirigubbakcemile

16. 2 Ağustos 2009
  17. avriLavigne

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Buarada kızlar atlamayın lütfen!!!!!!!!!!!! sevgilinizin size aldığı ve sizin aldığınız hediyeleri de yazalım..:icecream:

18. 2 Ağustos 2009
  19. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ıçerik nedeniyle konunuz”Bir önerim var !“ Bölümüne taşınmıştır. Bilginize