sevgilinize eski sevgilisinden doğum gününde msj gelir oda cevaplarsa tepkiniz ne olr

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve xxtalyaxx tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : xxtalyaxx
  1. xxtalyaxx

xxtalyaxx hayat buysa gerçek nedir? Üye

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    benmi çok abartıyorum aceba birde size sormak istedim... başlıktanda anlaşılacağı gibi sevgilime eski sevgilisinden doğum gününde msj geldii... benim varlığımdan haberdar bu kızz... oda teşekkür etti.. banada bunu söyledi.. bilmiyorum ama çok zoruma gitti... yani tamam kız msjı attı ama sen neden teşekkür ediyorsun uzatıyorsun ilgilenmiyormuş gibi davran artık senden tamamen umudu kessin dedim.. bu kız çünkü deli gibi aşık durumda ve bu cvbın ona umut vericeğini düşünüyorum..sizin tepkiniz ne olurdu..?? abartıyormuyum.. yha ben olsam benden ayrılan bir adama doğum gününde çıktığı olduğunu bildiğim halde msj atmam... belki yanındadır diye düşünüp.. offf çokmu medeniyetsizim ben yhaaeyvahedigeldismile

2. 2 Nisan 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    cnm bana göre normal bırsey bu yanı benım erkek arkadaşım için eski eskide kalmıştır karıştırmanın aılemı yoktur.eger benımle bırlıkteyse olay bıtmıştır.eger onu sevse onunla gıder bırlıkte olurdu hem sevdıgınıde bılıyor bence sen bıraz büyütüyorsun gerçi erkek arkadaşında gıtme potansıyelı varsa o kızlada olsa gıder başkasıylada olsa gıder.ama kalmak ıstıyorsada isterse kapısında yatsın gitmez.bence eşeğin aklına karğuz kabuğu getırmek gıbı olmuş senın tepkın.

4. 2 Nisan 2010
  5. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hiçte medeniyetsiz değilsin.. mesaja ya cevap vermeyecekti, yada tşk ler ama lütfen br daha beni arama diyebilirdi.. erkek arkadaşının tepkisi hoşuma gitmedi benimde.. hatta tepkisizliği.. ben olsam acayip kıl olurdum.. sende sonuna kadar haklısın..

6. 2 Nisan 2010
  7. xxtalyaxx

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    yha birde ben her defasında görüşmüyorsunuz dime diyordum.. çünkü önceki sevgilim beni aldatmıştı.. yhaa kızlar bu güvensizlik duygusu birazda önceden geliyor... yine aynısımı olucak korkusu.. oda o beni arayamaz kesinlikle msj atamaz diyordu.. doğum günü bugündü ve bu olay gelişti... hani arayamazdı dedim.. biz medenice ayrıldık sadece tşk ettim uzatmasın diye dedii..her defasındada o kızın ne kadar iyi biri olduğundan bahsetmiştir... ama sevmediği için bitirdiğini vs söylemiştir.. ne bileyim yaa paranoyak oldum eskisinin acısını şimdi çıkarıyorum..CADIARZU

8. 2 Nisan 2010
  9. idealist_m35

idealist_m35 aynı ben.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle haklısın kızmakta bende olsam sinirlenirdim..bir de kız sizin varlığınızdan haberdar hala neden msj atar onu da anlamam..ne kadardır birliktesiniz?eski kız arkadaşı ile ne zaman bitmiş ilişkileri?

10. 2 Nisan 2010
  11. idealist_m35

idealist_m35 aynı ben.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence çok fazla takıntı yapma,sürekli o kızı dile getiripte aklında yokken bile aklına sokma derim ...sonuçta sen üzülürsün...

12. 2 Nisan 2010
  13. xxtalyaxx

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    aslında şöyle anlatayım olayı en başından.... bizim tanışıklığımız 5 yıllık bir süre.. aynı işyerindeyiz.. ama bunun üç yılında benim bir sevgilim vardı evlenmeyi düşündüğüm söz yapılcakken ayrıldığım aldatıldığım diyeyim... bu o dönemdede benden hoşlandığını fakat sevgilim olduğu için açılamadığını söyledi.. ben sevgilimden ayrıldıktan bir sene sonrada duygularını açtı.. o kızla çıkarkende beni sevdiğini onun çok iyi biri olduğunu ama aklında ben varken olmadığını söyledi.. 1 seneyide benim kendimi toplamam sağlıklı düşünebilmem için beklediğini söyledi..kızada ayrılırken beni sevdiğini söyleyrek ayrılmış...ama benim olanlardan haberim yok... ilgisinin farkında bile değildimm.. dediğim gibi hayatımda biri vardı ... ondan sonraki o bir senede içime kapanık şekilde geçmişti.. böyle iştee:sinifsinif:

14. 2 Nisan 2010
  15. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok fazla uzatma ama tepkinide ortaya koy yani ne demek seni hiçe sayıp cevap vermek yanlış benceakannehir

16. 2 Nisan 2010
  17. xxtalyaxx

Beğenildi:
    1.661
    Ödül Puanları:
    188
    şimdide 8 aydır birlikteyiz... hala aynı işyerindeyiz...

18. 3 Nisan 2010
  19. jasmeen

jasmeen Yasemenler dile geldi ... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Onunlayken seninle ilgileniyormuş , seninleyken de onunla ilgileniyor herhalde .

Yanlış anlamadım sanırım :bbo: