Sevgilinizi kendinizden uzaklaştırmayın....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve esyn tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : esyn
  1. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Kadınların farkında olmadan yaptıkları, doğru olduğunu düşündükleri bazı davranışlar zamanla erkeğin ondan uzaklaşmasına neden oluyor.
    Sevgiliniz fazla konuşmayı sevmeyen ve sakin yapıda biriyse sürekli üzerine giderek 'bir derdin mi var? Niçin konuşmuyorsun' gibi sözlerle onu bunaltmayın. Böyle davranmakla aslında iyilik yapılmadığını vurgulayan uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine dikkat çekiyor.
    Onu çok seviyor ve merak ediyor olabilirsiniz ama bu onu günde 10 kez aramanızı gerektirmez. Özellikle işyerinden saat başı sevgilinizi arayıp onu kontrol etmeniz onu sıkabilir.
    Hesabı genelde erkekler öder ancak bırakın bunu içinden geldiği için yapsın. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler. Zaman zaman siz de hesap ödemeyi teklif edin.
    Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.
    Ne var ki, her şeye ağlarsanız, sizinle doğru dürüst konuşamayacak ve söylemek istediklerini söyleyemeyecek.
    Erkeklerin, içlerinden geldiği gibi davranmayı sevdiğine ve sürprizlerle dolu bir hayat istediğine dikkat çeken uzmanlar, şunları kaydediyor: "Siz cumartesi akşamlarının programını 3 hafta önceden yaparsanız, çok sevdikleri sürprizleri yaşayamazlar. Fazla üstlerine düşerseniz, hareketlerinin kısıtlandığını düşünürler. Uzun zamandır biriyle birlikte olan bir erkek bile özgürlüğünden kolay kolay vazgeçmez. Planlama huyundan vazgeçemiyorsanız, en azından havayı yumuşatın. Ona öneri yapın, emir vermeyin. Böylece kendine de söz hakkı verdiğinizi düşünür ve rahatsız olmaz."​

:smiley-cool:

2. 5 Eylül 2008
  3. antrenxoxr

antrenxoxr Profesyonel Sporcu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ondan sıkılırlar,bundan sıkılırlar..:mymeka:
    bu nedir ya içimizden geldiği gibi davranamayacak mıyız biz...:dilcikar:
    ama kesinlikle çok doğru bir yazı,teşekkürler
    a.s.

4. 5 Eylül 2008
  5. nuriye

nuriye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkekler genelde herşeyden sıkılıyorlar.yapılarında var bu özellik.ne yaparsan yap herşeyden sıkılıyorlar

6. 5 Eylül 2008
  7. kafadar

kafadar yaşadık... gördük... Üye

Beğenildi:
    213
    Ödül Puanları:
    113
    en azından biz onaları kendimizden uzaklıştırmamak için böyle yazılar okuyup
    "aaa bak bu doğru olabilir uygulamak lazım" diye düşünüyoruz
    onlar bunu da yapmıyo :1closedeyes:
    aman yaa boşversene kaydirigubbakcemile

8. 5 Eylül 2008
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.111
    Ödül Puanları:
    563
    Ne yaparsak yapalım yinede erkekler çok mutlu olmuyor gibime geliyor
    Onlar bizim kadar duygusal olmaıkları için herhalde
    Bizi birazcık anlasalar .

10. 5 Eylül 2008
  11. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bizi anlasalar başlarına geleceği biliyorlar bizleri anlamamak daha kolay onlar için :):):)

12. 5 Eylül 2008
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488

Ben cok farklıyımdır. Kolay kolay aramam kolay kolay plan yapmam o yapar hepsinideşakkıdı

Her dakika aramayı hiç sevmem zaten.Bir kez ararım 4 kez caldırırım actı actı acmadıysa bir daha hayatta aramam.İşi var der aramam:icecream:

niçin konuşmuyosun bir derdinmi? var diye şu güne kadar şükürler olsunki söylemedim.Çünkü derdi olunca kendisi söylüyor söylemezsede üstelemiyorum.
    Benle paylaşmayı demekki istemiyor der üstelemem yanimirmirmirmir

daha cok şey varda hepsini anlatmaya sayfalar yetmez.

Kısacası sıkmayı sevmeyen birinsanım kısıtlamamda.:nazar:

14. 5 Eylül 2008
  15. hiç de uyamam he rsey karşılıkl ıo zaman onlarda kadınlar şunu bunu seviyor deyip yapsınlar hiç uğraşıyolar mı yok her sey bizden bekleniyo nedne hep biz onları elimizde tutmak için uğraşıyoruz nedennnn

16. 5 Eylül 2008
  17. twenty_one

twenty_one Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkeklerde en sinir olduğum şey de kız arkadaşları yokken kızlar için ölürler geberirler olduktan sonra nankörlük eder kendilerini naza çekerler hepsini canı cehennemekötükedihüso

18. 5 Eylül 2008
  19. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    ben bunları gercekten yapmıyorum yapmam yqnı
    ben aramam neyın var dıye ustelemem sıkmam plan o yapsın ısterım demekkı ben sıkmıyorum karsımdakını ......guzelmıs