Sevgilinizi ya da eşinizi paylaşabilmek

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Barbi03 tarafından 22 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Barbi03
  1. Barbi03

Barbi03 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bayanlar benim bi sorunum var 8yıllık bi ilişkim var ve ben erkek arkadasimi hala deli gibi kıskanıyorum kıskanmak normal bi durum evet ama artik bunu paylaşamamak olarak nitelendiriyorum cunku ailesiyle olan ilişkisi bile beni kıskandırıyo üç ablası var onlarla sıcak dialogu ya da ne bileyim annesini özlediğini söylemesi bile kalbimi cok acıtiyo ben tek çocuğum acaba bu sebepten mi kaynaklanıyo diyorum bazen durum saçma farkındayim ama elimden gelen birsey yok kendimi frenlemeye calisiyorum olmuyo ona da yansıtıyorum bunu o da alıştı zaten aranızda ayni durumda olan var mi acaba merak ediyorum tek ben miyim bunu yaşayan yardımcı olun şimdiden böyleysem evlenince hep bir arada olduğumuzda ben sürekli kendime acı veririm ama biraz kendimi ondan soğutmaya mi çalışsam diyorum ne yapabilirim fikirlerinizi bekliyorum

2. 22 Ağustos 2010
  3. matematikci

matematikci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88

canım benim bilmiyorum seni benim kadar iyi anlayan varmıdır. benimde 10 senelik ilişkim var yakında nişan yapıcaz. ama ben annesi kardeşi erkek arkadaşlarından bile kıskanıyorum bayanları söylememe gerek yok. onlarla olunca nabzım hızlanıyor çıldırıyorum sanki. yansıtmamaya çalışıyorum ama olmuyor. uzun süreli telefon konuşmaları bile beni deli ediyor.kendimide mahvettim onuda. her yolu denedim geçmedi bu huyum. benim umudum evlenince azalması yönünde.

4. 22 Ağustos 2010
  5. sonergizem

sonergizem Asya'mm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    ben sıızı cok ıyı anlıyorum cunku bende fecı kıskancım aynen sızın gıbı yabancıları gectım annesınden ablasından abılerınden kıskanıyorum napıyım elımde degıl ızne gelıyo sarılıyolar ya cıldırıyorummmm... ama neyse kı askım benı cok ıyı anlıyo cunku o da benı kardesımden kıskanıyo herkesten kankamdan bıle kıskanıyodu zaten o anlasın yeter bana ama engel olamıorum cok degısık bır duygu evlendım yınede gecmedı yaa onların yanına bıle otursun ıstemıyorum onlarla aynı ortama gırınce bıle sınır oluyorum mesela tel.de konusurken annesı senı cok ozledım oglum kurbn olıyım dıyo ben delırıyorum onlarlakonusmasını bıle ıstemıyorum yaaa. off hatta dıyorum ablanı opme yada onlar sana sarılınca karsılık verme o da zaten bananee dıyo bnde askııım en cok kımı sevıyosun dıyorum senı dıyo annenden babandan ablandan cok mu dıyormm eveett en cok senı kendımden bıle coook dıyohihoyyytalkisalkisalkisopuyorumnanaktan

6. 22 Ağustos 2010
  7. didem_evo

didem_evo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oldu olucak kafese kapatın adamlarınızı :1shok:
    anneni öpme, sarılma, konuşma, özleme ne kadar çocukça şeyler bunlar o onun ailesi onu hayata getiren insan ne hakkınız var buna..
    aynı şeyi o size yapsa annenize babanıza sarılmayacak mısınız?
    nasıl bir mantık çözemedim..
    ilişkinize zarar vermekten başka birşeye yaramaz bu yaptıklarınız:nazar:

8. 22 Ağustos 2010
  9. sonatrach

sonatrach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Ne kadar sapkınca bı sevgı sevgı degıl bu bence annesıne ablasına nden sarılmasın
    sacmalık kuzenıydı falan anlarımda ablası yanı
    doktora gorunun bence bu normal bırsey degıl ne yanı benımde kardesım var sevgılısı karısı ıstemıyo dıye yabancı gıbı davranacak bana ne sacmalık

10. 22 Ağustos 2010
  11. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Saçma oldugunu biliyorum bencillik gibi birsey ben zaten bunu kabul ediyorum mantığa aykırı yani düşünüyorumda ilerde benim çocuğum olunca sevgilisi benden kıskansa felan diye de ben demiyorum sarılma etme diye ki zaten hakkım olmadığını biliyorum cunku bende anneme babama sarılırım tabi ki ama bi arkadaşın da dedigi gibi nabzım hızlanıyo iste elimden gelen bir sey degil anlayın ben bundan kurtulmak istiyorum zaten her seyi düşünüp onaylıyorum kafamda mantıksız diyorum ama bu tür bi olay olunca tüm hepsi kafamdan siliniyo eger istemediğin bi huyun varsa onun daha da üstüne gitmeliymissin vazgeçebilmek icin o tür birsey mi denesem hadi git anneni öp benimle konuşma onunla konus vs :) bir de beni bu hala sokan biraz da o gibi geliyo cunku bana 8yıl boyunca hep sen baş tacımsin annem bi tarafta sen bi tarafta kurtarılmayi beklesen seni kurtarırım daha bunun gibi bi sürü sözler edip beni bu hale o mu soktu acaba hep ilk olmaya alıştım en ufak birsey bile olsa kabullenemiyorum daha önce de ilişkilerim oldu ama kimseye böyle birsey hissetmemistim belki de kendimi biraz sogutmaliyim ondan evlenince geçer hep bir arada alışkanlık olur felan diyordum arkadaşın evlenince dahi geçmemiş durum vahim hakkaten

12. 22 Ağustos 2010
  13. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

bende kıskancım ama seninki baya fazlaymış be canım :eek:lmaz: ben kendime diorum bide çok ksıkanıyorum diye :eek:

14. 23 Ağustos 2010
  15. Barbi03

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet canim fazlasıyla cok keşke sadece kızlardan vs gibi normal konulardan kıskansam bende

16. 23 Ağustos 2010
  17. sonatrach

sonatrach Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Bence kıskandıgını sakın bellı etme ozamn madem asmaya calısıyosun
    soyleme kımseye yanı senın yerın hep ayrı olcak tabı ama anne abla baskadr yanı ne kadar kıskansanda onları sevmesıne engel olunmaz boyle dusun apayrı sevgıler yanı kulvarlarınız farklı asla bırbırınızle kıyaslanamzsınız

18. 23 Ağustos 2010
  19. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    tedavi görmelisiniz.