Sevgilinizin Ailenizle Sizin onun Annesiyele ilk tanışmanız nasıldııı??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve BarbieveKen tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : BarbieveKen
  1. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    sevgilinizin Annenizle ilk tanışması ya sizin onun Annesiyle??

Son düzenleme: 9 Mart 2010
  2. 9 Kasım 2009
  3. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    abisinin nikah sonrası eğlencesine gitmiştim .. babası gelememişti geceye o yüzden rahat rahat gittim naniknanik ilk tanışmamız orda oldu... çok feci heyecanlandım, tüm millet bana baktı bütün gece. bir de rahatsızlandım mı üstüne. garibim sevgilim (şimdiki nişanlım) beni eve bırakmak zorunda kaldı kaydirigubbakcemile3 heyecandan stres yaptım herhalde...

bana da biraz mesafeli gelmişti önce ( sanki ben çok sıcak kanlıyım ) ama çok tatlı birisi a.s

4. 9 Kasım 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    farklı sehirlerdeyiz yanına gittigimde annaesi babası halası :S vardı evde hayatımda hic o kadar zorlanmamıstım erkek arkadasım yayılmıs oturuyo rahat ben perisan oldum :) ama guzel gecti

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Kasım 2009
  6. 9 Kasım 2009
  7. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    onun benm ailemle tanışması isteme gününde oldu.kardeşlerim tanıyodu ama annem ve babam tanımıyodu.kendisi gece boyunca gözlerini halıdan kaldırmadı,halının her metre karesini ezberledi sanırım.kaydirigubbakcemile3 o geceye dairde hatırladığı tek şey benm tuzlu kahvemdir sadecekaydirigubbakcemile3benm onun ailesiyle tanışmamda cok ani olmuştu.daha 1 ay olmuştu birlikte olmaya başlayalı.aradı beni şuraya gel diye.bi gittim annesi ve ablası.ama cok güzel geçmişti.o zaman cok hanım bulmuştum k.validemi halada öyledir.insan ilk başta ne düşünüyosa öylede devam ediyoopuyorumnanaktan

8. 9 Kasım 2009
  9. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    2006 senesinde anneler gününden bi hafta önce annesi ve yengesi geldi bize tanışmak için.
    Muhabbeti seven sıcak kanlı insanlar diye düşünmüştük. Tabi ben çok gerilmiştim sıpa benimkilerle daha önce tanıştığı için bizimkilere alışmıştı ben onun ailesinin yanında çok çekingen duruyordum ama annemlerinde yanımda olması beni azda olsa rahatlatıyordu.
    Sonra işte bende ilk defa onlara anneler gününde gittim. En zor anımdı çok utandım çok sıkıldım elimi kolumu bacağımı nereye koyucağımı şaşırmıştım acayip sıkmışım kendimi benimkide o halimi görüp gülüyordu ben daha çok geriliyordum. Ordan çıktıktan sonra öyle bir rahatladım ki :)

10. 9 Kasım 2009
  11. kaldirek

kaldirek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Biz aynı okulda farklı bölümlerdeydik. Okulun öğrenci sitesini kendisi kumuştu. orda beni beğenip tanışmak istemiş mail adresimi almış. Biz yüz yüze görüşene kadar o ablamla kanka moduna gelmişti. Ablamda anneme ispiyonlayınca bütün ailemle kendi isteği ve yoğun ısrarlarıyla tanıştı sevgili olduktan 1 hafta sonra. hep beraber maça gitmiştik :) babamın birebir kopyası olduğu için hiçbir sorun yaşamadık.

ben de ilk sevgilimin ablasıyla tanıştım. o da kardeşinden çok beni sever ablam gibi. Annesiyle tanışmam geç oldu farklı şehirlerde olduklarından. Annesi bana da siz diyordu tanıştığımız gün. Çok üzülmüştüm sevmedi beni diye. Ama şimdi kızı gibiyim .Çekingen olduğu için ilk tanışmada soğuk kalmıştı. Ameliyat olduğumda hastaneye apar topar ziyarete gelmişti. Annemle babamla tanıştığında öyle sıcaktı ki onlara karşı çok şaşırmıştım.
    Babasıyla da 2 hafta önce tanıştım. Sevgilim korkup kaçarsın diyordu ama çok güzel anlaştık. Onayı aldım sanırım ki nihayetinde iş ciddiyete gidiyor allahın izniyle :KK70:

12. 9 Kasım 2009
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    annem sevgilimle arkadaşlarımı eve getirdiğimde tanıştı. anne bak bu benim erkek arkadasım diye tanıstırmadım arkadasım diye tanıştırdım nişandan ayrıldığım için çekindim biraz. sonra açıldım anneme anne o gördüğün uzun olan varya biz çıkıyor gibi bişeyiz dememe kalmadı neeeeeeeeee dedi gene mii bismillah =)) kızım sen akıllanmicak mısın da bilmemne de şu da bu da baya söylendi.. =)) şimdi de baya mesafeliler.. eski nişanlımı öz oğlu gibi sevdiği ve onun tarafından hayalkırıklığına uğradiği için şu an çok resmi ve temkinli davranıyor annem.. ama seviyor beğeniyor çok efendi çocuk diyor.. sadece biraz salak gibi diyor =))) mezuniyetime sevgilim de gelmişti annem yanyana durun resim çekilin beraber demişti orda gözüne girdiğini anladım annemin.. ben onun annesiyle geç tanıstım ben hiç istemedim tanışmayı hep erken dedim ama sonra dayanamadım ilk defa beni tanıstırdı ailesiyle sevgilisi olarak çok ısrar etti tanımak istiyor seni burcu çok bahsediyorum neden gelmiyor diye sorup duruyor dedi. ben hep kaçtım ama gitmedim bi bahane bulup ama sonunda yolda tesadüfen karsılastık ve tanısmak zorunda kaldık =)) yoksa gene tanışmazdım.. yolda karsılastık ahaa valla annem dedi =) nasıl yani dedim sen kaçıyosun ama allah karsına çıkardı hadi şimdi kaç diye dalga geçti sevgilim.. kadın beni ilk gördüğünde elimi tuttu çok tatlı çok kibar bi kadındı.. şimdi ooo her gün gidiyorum nerdeyse.. ben gitmesem kendileri çağiriyolar bu evin bi kızısın diyolar daha dün sevgilimle dişardaydım aradı burcuyu da al gel yemek yapıyorum size dedi.. çok tatlı bi kadın..

14. 9 Kasım 2009
  15. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    eşim annesini ve kardeşini düğüne götürecekmiş beni eve bırak öyle git dedim neden seni taşırırım diyodum dedi oldu gidelim dedim bizim evin kapısının önündeydik şaka yaptım ama o da bunu bekliyormuş son hız gittik onları evden aldık ön koltukta oturuyordum koltuğa resmen yapıştım sonra annesi benimle konuştu kızım nasılsın filan diye pek bişey konuşamadım ama şimdi çok iyiyiz çokda severim kayınvalidemi.
    annem ve eşim tanışmak istemediler ta ki eşim beni istemeye gelene kadar hiç görmediler birbirlerini ama şimdi aralarından su sızmıyor

16. 9 Kasım 2009
  17. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ah bende bunu çok merak ediyorum ya =) tanışmamız nasıl olacak??? şubata inş. o zaman hemen ilk buraya yazıcam

Son düzenleme: 9 Kasım 2009
  18. 9 Kasım 2009
  19. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benmkının annesı benı pek sevmıyor, aradıgımda benı hatırlamadı bıle soguk soguk da konustu,
    ılk nasıl tanısıgımızın onemı yok bana kalırsa