Sevgilinizin diğer bayanlardan uzak tutmak için; Neler yaparsınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Sevgılınız mesela bır bayanla iş arkadası aynı zamanda kanki, arada iş oldugu ıcın cok kötulememenız gerekıyor ama bırlıkte samımı olmak ıstemıyorsunuz ya da ondan sogusun kötu yanını görsün ıstıyorsunuz

veya baska bır yerden samimiler ama bayanı hiiiiç sevmedınız cok samiler :eek:klava:
    o bayanı sevgılınızden uzaklastırmak ıcın neler yaparsınız taktıklerınız nelerdır?

(Örn: bıdı bıdı yapıp sevgılınıze bayanı kötülemek, bayana kötü davranıp kacırtmak, sevgılıye bayan yanında cok ıyı davranmak/soguk davranmak .. vsvs ?? )

2. 23 Nisan 2009
  3. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim diğer bayanlardan bir farkım vardır ki sevgilimin sevgilisi olmuşum... diğer bayanlar beni ilgilendirmez şayet sevgilimi ilgilendiriyorsa o adamla da işim olmaz o saatten sonra...

4. 23 Nisan 2009
  5. Elis

Elis Guest

baska kadinlarla kendini niye kiyasliyosunki,onun yeri ayri ,senin yerin apayri,o yanlizca is gorusmesi,,kendine guvenin olsun,sana bu ayri hava katar,hic ugrasmam boyle islerle,,,,yerimseniben

6. 23 Nisan 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben en başında peşinen söylemişimdir zaten flört etmeye karar verdiğimde ben çok kıskanç ve bayan arkadasa toleransı olmayan biriyim ya tüm bayanları büyük küçük tanıdık falan ayırt etmeden silersin resmi ve gerekiyorsa konuşursun yada hiç başını ağrıtmıyım diye..

sonuç olarak evliyiz ve bayan kalmadı çevresinde...

bayanın konuşmalarına dikkat ederdim mutlaka bir lastikli kelimesi olacaktır ne demek istedi diye sorarım yada bayana bir laf sokarım sevgilime söyleyincede yalanlarım:)))) çok şeytani oldu ama çok tepem atarsa yaparım heralde..

Allaha şükür hiç bayan sorunumuz yok.

8. 23 Nisan 2009
  9. EU1

EU1 Guest

kızla iyi geçiniyo gibi görünürüm, yanında da sevgilimi mıncıklarım

10. 23 Nisan 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hiçbirşey yapmazdım...
    zaten beni seviyorsa benden başkasına bakmaz....

12. 23 Nisan 2009
  13. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Ben o kadini kotulememde cok samimi oldugu takdirde aramizda sorun olacagini bilmesi gerek ve mesafesini kendi korumali ... kadina benim esimden sevgilimden uzak dur diyemesinki uzak duracak mesafe koyacak kisi erkekdir ...

14. 23 Nisan 2009
  15. EU1

EU1 Guest

buu süper bır yöntem,
    bayan yanlıs yaparsa gelıp sevgılınıze bıdı bıdı etmıyorsunuz yani ona laf sokuyoruz süper,
    ben 1ine yaptım kurtuldum, bu işyerınde var sarmaşık dingiller onları ötelemem lazım pek başarılı olamıyorum... guclu olmak gerek sanırım

16. 23 Nisan 2009
  17. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

Doğru...

Eğer aralarında gerçekten birşeyler olduğunundan (iş haricinde eminsen) o zaman harekete geçersin...

Sadece senin şüphen, kuruntunsa kendi kendine kurar üzülen sen olursun canım...

18. 23 Nisan 2009
  19. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bir gun basima gelen bir olayi anlatayim size aklima gelmisken, uzun zaman olmadi bir kac ay onceydi ... gorumceme gitmistim ordada gorumcemin komsusu olan bir kadin vardi ama kadini cok iyi biliyorum hic haz etmedigim bir tarzi var kadinin ,
    neyse beraber oturduk cay iciyoruz esim geldi o arada balkondan geldigini gorduk hepimizde
    kadin " ay Ali abi geldi" dedi ve kostu kapi acacak! orda ben varim gorumcem var sanki o kadina dusmus gibi kapi acmak , o an o elektirik hic hosuma gitmedi ama hic bozuntuya vermedim o kapiya gitdi ama bende kaltim gitdim onun kapi acmaya gitdigini anlamamis gibi:jeyyar: , neyse esim salona gecti kadin " ay bir cay vereyim ali abiye " yaw ali abiyin cayi senimi gerdi diyecegim :roflol: tabi demedim , o arada ben icmiyordum zatne benimkini veririm dedim esime cayi goturdum ve isaret edim sen git ben geliyorum diye , oda 10 dk sonra cikti gitdi ben birazdaha durdum ve bende gitdim (dusundunmu oratada fesat hic birsey yok gorunuste ama) ben ciktikdan sonra kadin "sizin gelinde cok tehlikeli ha esi nasil korumaya aldi" demis gorumceme , hadi icin fesat degil benim yaptiklarimi nasil anladin degilmi ama :roflol: geri zeka kadin:kızgın: cin olmadan seytan carpmaya calisiyor sozde kötükedihüso:roflol: