sevgilinizin/eşinizin tlfnunu kurcalar mısınz?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bilmem_ki tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bilmem_ki
  1. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar
    sevgilimin facebook msn ..vb şifrelerini bilirim bazen de girerim ama bişey yazmam sadece facebooktakı fotoları merak ederım ona ne yorum yazmışlar felan ama onun adına hiç bişey yazmam da yapmam da . gecenlerde şifresını değiştrmiş bnde şakasına facebookumuza giremıyorum dedim :)şifresını değiştrdiğini söledi. ben "demek ki saklama zamanı gelmiş " deyınce bendn bişey saklamadıgını ama bu tlfn, msn vb karıştırılmasından hoşlanmadıgını söyledi. Aslında bende bi başkasının karıştrmasını istemem ama o bi başksı değil ki :nazar:
    peki sizlerin bu konudakı fikirleri neler sz karıştırır mısınız ?

2. 7 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

özeldir zaten onlar, hani iyi bile karıstırıyormussun sımdıye kdr, öle düşün, normalde kurcıuklanmaz zaten hıc bısey olmasa da özeldır,

senın facebokun olsa eskı sevgılın gelıp naber demez mı ya da bırı ekledıgınde eşın sormaz mı

mısal benım facebokuma eskıler de gelır okul arkadaslarım da gelır ama hepsını ayrı ayrı acıklamak cok zor hele kadın kısmının bu ısı daha zor :nazar: dedıgı m gıbı ıyı bıle kurcalamıssın bu zamana kadar sengözlerimebaksanab

4. 7 Ekim 2008
  5. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Ben kurcalarım valla kurcalamayada devam ediyorum kaydirigubbakcemile2 facebook hesabını karıstırmayı bırak üyeliğini iptal ettiririm ne işi var sahipli erkeğin orda :eek:klava: çok mu kıskanç oldum ben yakaydirigubbakcemile3

6. 7 Ekim 2008
  7. EU1

EU1 Guest

hehe az buçuk hayat çım, accuk kıskanç gibisin..
    ama merak etme insan ilişkideyken böyle oluyor. yani ben de sürekli googleden takip ederim sevdiklerimi araştırrım ne sitelerine giriyor ne işler çeviriyor günbegün takip ederim, evde olsa rahat bırakır mıydım sanmıyorum, hani dışarıdan davulun sesi hoş geliyor da birlikte yaaşasam biriyle eşim meşim affetmezdim kapatırdım bile interneti kökünden nıhahaha :1ninca:

8. 7 Ekim 2008
  9. nerissa

nerissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazen evet bazen hayır.karıştırınca sıçluluk duygusuna giriyorum üzülüyorum,karıştırmayınca merak ediyorum.ama bu aralar neredeyse 1 senedir kurcalamıyorum....

10. 7 Ekim 2008
  11. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oh iyi yapmışşın valla bende üyeliklerini iptal ettim:dance:
    bnde kıskancım galibahihoyyyt

12. 7 Ekim 2008
  13. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    telefonunu da kurcalarım,o da benimkını kurcalar,bişe bulacağımızdan değil de kıskanıosun işte genedemirmirmirmir

14. 7 Ekim 2008
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    kurcalamam özelidir, ben cok guveniyorum bu guvensizlik işaretidir laflarıyla polyannacılık oynamam ben kaydirigubbakcemile
    kurcalarım ama ruhu duymaz:kahve:
    erkek milletine asla güvenmiyorum :1closedeyes:

16. 7 Ekim 2008
  17. EU2

EU2 Guest

ilişkimiz 5. yılına giricek ve ilk 1 2 sene kurcaldık karşılıklı :) ama şimdii hiiiç aklımıza bile gelmiyorr ee güven oturdu sağlam temeller atıldıı artıkk oy oy oy seviyorum ben erkekimi :)

18. 7 Ekim 2008
  19. çerkez kxixzxix

çerkez kxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arada bi kurcalıyorum ne yalan söyliyim.Ama o hiç kurcalamaz.O yüzdende görse çok kızar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.