Sevgilinizin kız arkadaşları..

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Ophelia35 tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

10 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Ophelia35
  1. Ophelia35

Ophelia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar sevgilinizin yakin kiz arklari mutlaka vardir. Bnm erkek arkim hos sohbet mizah anlayisi falan var ve kiz arklarida var baya. Kiskanmiyorum ama rahatsiz olmamakta elde degil.. Benm yakin oldugum 2-3tane var genelde arama mesafe koyuyorum erkek arkadasim yanlis anlamasin diye ama oda gecen gun okuldaki dersi ekip bi sinif arkiyla kahvaltiya gitmis yada kuzenleri ve en yakin arki bide bi kiz bulusuyolar rahatsiz oluyorum bazen.. esref saatime denk gelmedigi zamanlar. gerci bunlari bana anlatmasida iyi bisey ama.. ve yurtdisindan bi kizla cok iyi ark sizce bu tehlike midir? kizda cok yavsak

2. 10 Ocak 2010
  3. Fides

Fides Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öyle erkeğin çok kız arkadaşı olmicak. aslında hiç olmasa daha iyi. çevremden biliyorum ki bir süre sonra gönülleri kayıveriyo. bak benden söylemesi

4. 10 Ocak 2010
  5. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben bu konuda yaklaşımın önemine inanıyorum.. benim 2 tane dostum var ikisi de erkek.. birine kardeşim diye hitap ederim.. ailece görüşürüz.. öz kardeşim gibidir.. onun kız arkadaşı var daha çok yeniler önce benle tanıstırdı geldiler evimde kaldılar.. kız bizim dostluğumuzu kıskanabilir beni tanımıyor diye düşünerek bizde kaldıkları zaman zarfında sürekli kızla ilgilendim.. kızı da çook sevdim.. kız bana bayılmış.. doğum günümü kutlamak için gene gelip bizde kaldılar kardeşim dediğim çocuğu 2. plana attım şimdi sevgilisiyle kanka oldum =)) şimdi bu kız sevgilisine senin kız arkadasın dostun olamaz dese ayıp etmiş olur. çünkü ben dostumdan çok ona yakınlaştım artık o var. onu baş tacı ettim.. yengem diyip duruyorum.. şakayla karısık kıııız geliiiin hadi gel bakim yanıma falan diyorum bayılmıs bana.. çook sevdim demiş.. artık hareketlerime ve sözlerime dikkat ediyorum.. mesela o yokken kardeşim gibi gördüğüm çocukla msjlaşırdım şimdi kızla msjlaşiyorum.. dostuma bişi diyecekken cümleme "siz" le başliyorum.. o artık 2 kişilik yaşiyor.. onun sevdiği kız benim başımın tacıdır.. canım benim diye hitap ettiğim kardeşime artık canlarım benim... ikiniz de benim için çok önemlisiniz diyorum. benim o kıza zararım değil faydam dokunur anca.. allahtan o da çok düzgün ve tatlı bi kız.. ben onların mutluluğu için elimden ne geliyosa yaparım.. şimdi ne zaman adanaya gelse beni burcuya götür diyomuş =)) arkadasım ben kıskanıyorum walla burcu seni benden daha çok seviyor diyor =)) benim erkek arkadasım da asla onu kıskanmaz aslaa... o da kardeşim diye hitap eder.. şimdi o da çift oldu 4müz çok güzel eğleniyoruz bi araya geldiğimizde.. sevgilmin de böyle bi kız dostu olsa.. bana değer verse ilişkimizin iyi olması için elinden geleni yapsa asla kıskanmam tam tersi mutlu olurum.. ama benim sevgilim kimseyle samimi olmuyor.. yok öyle samimi kız arkadası.. bi tane vardi.. o da zamanında sevgilime aşıkmış.. o yüzden benle hiç tanışmak istemedi.. sadece face de resmimize çok tatlı çıkmıssınız allah hep böle mutlu etsin sizi yazmıs.. ben de bi türlü tanısamadık bigün tanısalım dedim.. o da siz ayarlayın tanısalım dedi.. bigün tanısırz elbet..

6. 10 Ocak 2010
  7. BosnakGuzeli

BosnakGuzeli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arki ne demek? ve bu tarz konuşmak bence bir kıza yakışmamış..
    Konuna gelince bende kız arkadaşları olmasını istemem.Ama tabiki olabilir beni tanıştırdıktan sonra
    :nazar:

8. 10 Ocak 2010
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence olmamali benim esiminde yok kiz arkadaslari sadece eski sinif arkadaslarini görüdügünde selamlasir o kadar oda cok normal

10. 10 Ocak 2010
  11. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    niye böle bi tepki verdinki anlamadim ..arki arkadasin kisaltmasi...sakincali olan ne varki bi kiza yakismasin abartmayin ya

12. 10 Ocak 2010
  13. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    ben dostluğun cinsiyetine inanmıyorum... dostum kardeşim demişsem olay bitmiştir.. ama şu da var ki artık onun bir kız arkadası varsa artık o kız benim baş tacımdır.. dostumdan önce kız gelir.. onu kazanmaya mutlu olmalarına çalısırım.. bugüne kadar hiç bir arkadasımın sevgilisi tarafından kıskanılmadım.. tam tersi beni çok sevdiler.. hem bende kalmak istediler.. hep benle dertleştiler.. sizin de erkek arkadasınızın bayan dostu size böyle değer vererek sizi önemseyerek sizi yücelterek yaklassa eminim kıskanmazsınız.. ama nedendir bilmem bazı hanımlar var tutuyolar biz yokmusuz gibi sevgililerimizle baya bi samimi oluyolar.. sanki bizi yoksayiyolarmıs gibi geliyor.. o zaman art niyet ariyorum işte ben.. artık onun kız arkadası var yaa azıcık mesafeli olsana.. ona msj atiyosan kız arkadasına da at.. güzel yaklaşş.. sevgilisi için potansiyel bi tehlike olmadiğini hissettir.. plan yaparken içine kızı da dahil et.. onla da dost olmaya çaliş.. bazıları cidden hala sevgilisi yokmuş yalnızmış gibi davranıyor erkeklere. işte o zaman sinir olurum.. artık o 2 kişi.. bahsederken bile siz de.. onlar artık çift.. valla dediim gibi en kıskanç kız bile beni ne arkadaslarımdan ne de kuzenlerimden kıskanmadı.. tam tersi benle çok iyi anlaştılar beni çok sevdiler..

14. 10 Ocak 2010
  15. bayan1903

bayan1903 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sevgilimin yakın!! kız arkadaşı yok
    hatta muhattap olduğu bir kız arkadaşı bile yok olmamaz da
    şimdi diyeceksiniz ki bu kadar kısıtlamaya ne gerek var
    o benim erkeklerle konuşmamı istemez ben de konuşmam gerek de görmem zaten
    eğer ben onun istediklerini yapıyorsam o da bana yasakladığı şeyin aynısına uymak zorundadır bence

16. 10 Ocak 2010
  17. Ophelia35

Ophelia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok ozur dilerim kizlar evet farkettim sonradan k.bakmayin o kiz cok sinirimi bozuyo..
    Belki fazla iyi niyetli ondan oyle konusuyo olabilir.. bilmiyorum
    arki "arkadas" demek

18. 10 Ocak 2010
  19. Ophelia35

Ophelia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    keske o yurtdisinda yasayan kizda oyle olsaydi sevgilim yanlis anlamamam icin beni tanistirdi onun yaninda kiz bana baya iyi davrandi yani msnde. sonra beni eklemis bnde onlada iyi arkadas olabilelim diye yazdim nasilsin naber falan diye tinn yok kizda. bi kac hafta sonra bi baktim silmis msninden. bu konuyu konustum sevgilimle evet ayip etmis ben soylerim dedi konusmuslar snden ozur dilicek yanlislik olmustur demis bunun yanlisligi mi olur sizce tesaduf mudur bu 2msnimi birden silmesi? ben onu kazanmaya calisiyorum bunu yapiyor.. Sevgilimde saf o o yuzden yapiyodur dedi. gecen gun baktim bi fotografinin altina sevgilim kalbinin ustunu etiketledim :O yazmis. soyledim bunu oda bana yapmisti ama o fotomu sildim kizma askim seni cok seviyorm yanlis anlama diye tanistirdim zaten vs. dedi kiz avusturyadan bile yetiyo yani
    ayy kizlar icimi doktum rahatladim ya :KK43: