Sevgilinizin sizi aldattıgını nasıl anladınız? ne ipuclarından yakalamıştınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nadya83 tarafından 5 Kasım 2009 başlatılmıştır.

5 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nadya83
  1. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar sevgiliniz sizi aldattı ve onun yakasındaki ruj izini görüp bunu anladınız, sonra tabi tekmeyi koydunuz ama öncesinde biraz süründürdünüz,
    peki gelelim o bulduğunuz iz ruj izi miydi yoksa baska bır kadının sacı mıydı, neyden yakaladınız aldattıgını? bunları paylasmak ısteyen varsa buyursun..

2. 5 Kasım 2009
  3. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim sevgilim askerken, onun cebini baska bır numaradan arayıp sahteden bır kızı konusturmus cepten chatlestırmıstım, evet zorla aldattırmıstım kendımı ama kızla bulusmak ısteyen ve bulusmaya gelen oydu.bulusmaya kızla ben de gıtmıstım, kız kankimdi tabiki bir daha görüşmedik.

.........................

bir olay daha var, bir sevgilimle teldeydik uzaktan sevgiliydik guzel gidiyordu, bır kere telefonu caldırdım gerı aramadı ve bır kız actı telefonu sen kımsın yaa bu kım yaa dedı,
    sonrasında cocuk o kızla evlendı cocukları var 7 yaslarında... :) onla hayırlsıymıs. kaydirigubbakcemile3

.........................
    durun bır tane daha var ama bu +18e gırer yazamıyacagımdır :kedi:

4. 5 Kasım 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    artık ruj izi falan tarihe karıştı =) buna çok dikkat ederler.. saç dedinde aklıma geldi.bugün otobüste gelirken yanımda bi bey dikiliyodu. yan tarafında da bi bayan.. adam inerken bayanın yanından geçti,kalabalıktan sürtünerek geçti mecbur.bayanın bi tel saçı adamın hırkasına yapıştı.ve indi adam.. biz olsak bu kimin saçı diye başının etini yeriz,oda bilmiyorum der..halbuki olay bundan ibarettir,ya da rüzgarda uçup üstüne konmuştur,ya da oturduğu banktan yapışmıştır vs vs

ufak bi açık yakaladığımızda hemen hesaba çeker gibi üstüne çullanmamak gerek.anlatmak istediğim bu..ama tabi geçerli şüpheler de var.

6. 5 Kasım 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim eşim sevgili iken beni aldattı..bir kaç tanesini yakalamakla birlikte hepsini basamadım tabi..
    bir tanesinde yalanını yakaladım..
    bir tanesinde mesaj yakaladım..
    bir tanesinde kadın sezgilerimle arkadaşım dediği kişinin normalde arkadaşı olmadığını onunla beni aynı anda idare ettiğini anladığım halde anlamazlıktan geldim..bana arkadaşım derdi o kız için,o kıza da eski sevgilim canı sıkılmış konuştuk dermiş bu şekilde ikimizi de idare edermiş kuş..bunu da hamileyken anlattı tabi bu da ayrı bir şey:bbo:

8. 6 Kasım 2009
  9. yok_sun

yok_sun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yakalamadim hic, Ama allahim egerki aldatiosa nolur bi ipucu goster banada

10. 6 Kasım 2009
  11. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ......................

Son düzenleme: 6 Kasım 2009
  12. 6 Kasım 2009
  13. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aha da bu örnegın de aynısı başıma geldi, hemde kendı kendıme basla sebeplerden ayrıldıktan sonra ögrendım. turkbayragi

14. 6 Kasım 2009
  15. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bir kere aldatan erkgi affederseniz ona bir daha aldatma sansı tanırmıssınız o yapar yada yapmaz onun kişiligine kalmıs....
    su ana kadar ufak tefek problemler yasadım aldatma olmadı tabi bilemeyiz gene ama eger aldatırsa mutlaka ortaya cıkar diye dusunuyorum umarım olmaz

16. 6 Kasım 2009
  17. nadya83

nadya83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bır keresınde de bır sevgılımle yenıden cıkmaya baslamıstık ıyı gıdıyor dıyorduk yani ikincı sefer yenıden cıktıgım bırıydı, tavlamayı bekledıgı cok cok zengın bır kız varmıs benle cıkarken de kızı neredeyse tavlayabılecek bır duruma gelmıs benle beraberlıgınden güç alarak sanıyorum, sonrasında kızla mesajlasmalarını gordum kızın resımlerını de cebınde gördum kı bunun akabinde ıtıraf ettı cıkıcak boyuta gelmıslermişmiş, tabı ayrıldık kaydirigubbakcemile3

18. 6 Kasım 2009
  19. EU3

EU3 Guest

nadya senin aldatılma dosyası kabarıkmış baya :1ninca:

ben klasik Türk kadınıyım "benim kocam yapmaz" kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

şaka biyana hiç rastlamadım şuana kadar herhangi bi ize çok şükür, ya aldatılmadım yada benim tosun çok profesyonel kaydirigubbakcemile3