sevgilinizin veya eşinizin cep telini karıstırırmısınız?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arwen85 tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgilinize hiç bunu teklif ettinizmi...ben rehberine bakmayı riica ettim zorlamadım bile ama gstermedi..telefonu kapattı ve rehberinde beni üzen şeyler olabilecegini söyledi ve bu ilişkiye zarar vermek istemedigini syledi..bugun olmaz ama istersen yarın veriyim istersen 1 ay sende kalsın dedi..istersen numaramı degiştiririm dedi..aslında bir yandan da seviniyorum cunku benım hiç hatam olmadı bu ilişkide.arkındamısın ben cok yoruldum benı yordun dedim..bilmiyorum şimdi gunde en az beş kere arıyo evden bile..işe gitttiginde bile arıyoo artık..cok ilgili bana..onun yedigi haltlar yüzünden herhalde..bazende diyorum benı sevmese bu yedkleri haltlar meydana cıktıgında bu kadar ugrasmazdı benımle herhalde bana kendini kanıtlamak için..belkide bana deger veriyo cok..bende dedmki hep senın yüzünden sorunlar cıkıyoo.artık yeter dedim..ne olur benı sevmekten vazgecme..aklına takma hiçbişeyiii..düşüncelerin ne olur degşmesin bana karsı fln birsürü şey sylediii...yaa ne sorunlu bir ilişkim var benım..ilişkiye emek harcamak bu benım yaptıgım olsa gerek..:mymeka:

2. 4 Mayıs 2009
  3. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Evet gayet rahat ßir $ekilde yaparım....O da ßenimkini......Ne demek seni uzecek ßir $eyler görürsün faLan....Güven meseLesi kaLpte oLur, telefon parçasında değiL...

4. 4 Mayıs 2009
  5. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    eşimin telefonuna sormaya gerek bile duymadan bakarım, o da benimkine bakar
    sevgiliyken de aramızda hiç problem olmazdı bu konuda
    seni üzecek ne varmış ki telefonda ??

6. 4 Mayıs 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bende bakarım zaten aşkım hemen kendi verir çantana koy aşkım der:nazar:

seni üzecek şeyler kız isimleridir ne olucak başka..

8. 4 Mayıs 2009
  9. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazı kızlar varmıs galibaaa bilmiyorum kiiii onları grüp kafama takmamı istemiyomuss..bende bilmiyorum ki benı aldatıyo galibaa belkide aldatıcaktıı ama söyleynce engel oldum herhalde erkekleri anlamk zorr

10. 4 Mayıs 2009
  11. AsabiyE

AsabiyE mutluluk-stres-heyecan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yahu neden öyle bişeye ihtiyaç duyayım ki?bana göre güvensizliktir,güvenmediğim adamla da işim olmaz..Ama gerçekten herhangi birşey için gerekiyosa bişey demez benim erkek arkadaşım.ki ben genelde saygımdan 'bakıyorum ...' der öle alırım onun eşyalarını.Biriyle birlikte olunca onu malınmış gibi görmek pek hoşuma gitmez benm :sm_confused:

12. 4 Mayıs 2009
  13. EU2

EU2 Guest

belki arkadaşlarıdır ama neden yarın bak dedi acaba?

14. 4 Mayıs 2009
  15. nez12

nez12 SENDEN SONRA... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende bakarım telefonun sevgılımın onceden her bulusmamızda kurcalardım sonraları aklıma bıle gelmemeye baslamısdı telefonuna bakmak onun ama ısterım hıc bı zamanda bakma falan demez arada bı huylandırır gıcık etmek ıcın ama verır yanı cok sınır bozucu madem senı uzecek bunu bılıyo da neden telefonunda tutuyo baska kız numaralarını bu erkekler neden elındekını kaybedınce anlarlar kı degerını ılla burunlarını surtmekmı lazım yaa:mymeka:

16. 4 Mayıs 2009
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır ona saygızılık ettigimi düşünmüyorum...cunku bakabilirmyim diyee sordum ben sadecee iyikide sormusum..ama göstermedi o başkaa..gstermedigi içinde yiki somusummmm...

18. 4 Mayıs 2009
  19. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aklıma gelırse alırım hiç bişey demez... oda benımkıne bakar bişey demem..

sevgilinin yaptıgı yanlış elbet.. şimdimi aklına gelmıs yedigi haltlar,sen farkedene kadar mı..
    iyice burnunu surtmem şart dıye dusunuyorum.. :eek:klava: yada sevmıyorsan bundan sonra devam etmenın bi anlamı yok..